Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Poison_Ivy

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Słoweńscy Skoczkowie / Odp: Peter Prevc
« dnia: Luty 29, 2016, 12:18:37 »
Brawo ! Brawo ! Po zeszłorocznych nerwach wynagrodził kibicom z nawiązką  8) ;D ;D

2
Norwescy Skoczkowie / Odp: Daniel-Andre Tande
« dnia: Luty 22, 2016, 23:06:08 »
Proszę państwa te ruchy są już wszędzie, Norwegowie, Słoweńcy, Austriacy... kto następny? xD

3
Norwescy Skoczkowie / Odp: Kenneth Gangnes
« dnia: Luty 19, 2016, 23:41:40 »
No tak najlepiej odwrócić kota ogonem :D jak w przedszkolu, psze Pani ale on mnie mocniej popchnął  ;D ;D śmieszne to

4
Słoweńscy Skoczkowie / Odp: Peter Prevc
« dnia: Luty 16, 2016, 20:36:32 »
Mnie trochę nudziły bo lubię jak w skokach jest różnorodność. W zeszłym sezonie inny wygrał TCS, inny PŚ a jeszcze inny loty, a teraz wszystko ma jeden wygrać..  Jak jest różnorodność jest bardzo ciekawie i są emocje.


Jakichkolwiek by kibice nie mieli oczekiwań nie ma co narzekać, że jeden wygrywa wszystko. Ma taka formę to wygrywa, proste. Mi brakowało kogoś kto by z taką pewnością, luzem i klasą wygrywał zawody  :D

5
Norwescy Skoczkowie / Odp: Kenneth Gangnes
« dnia: Luty 16, 2016, 19:55:34 »
Ilość dyskwalifikacji Norwegów w tym sezonie to raczej nie przypadek..  "Więc jeśli Kenneth nie jest dyskwalifikowany co konkurs to znaczy, że jest ok i zgodnie z normami"  Severin też nie został zdyskwalifikowany, i wszyscy na niego gadali.

Błagam Freund mógł ze swoim krokiem śmiało występować w ziomalskich teledyskach  ;D ;D po mierzeniu na MŚ krok wyżej a skoki jakby słabsze, przypadek? aż chyba zrobię montaż zdjęć bo tych głupot się słuchać nie da.

6
Słoweńscy Skoczkowie / Odp: Peter Prevc
« dnia: Luty 15, 2016, 11:36:38 »
Schlieri to już też kawałek czasu, zleciało  ;) :o

7
Polska Kadra / Odp: Łukasz Kruczek.
« dnia: Luty 15, 2016, 11:34:37 »

Moim zdaniem Przegląd Sportowy zachował się jak rasowy szmatławiec, wyciągając taką sprawę jeszcze przed końcem sezonu :/ Mało eleganckie jak na gazetę z "klasą". PZN z Łukaszem chyba dobrze zrobili, że nie próbowali tego już tuszować, za wszelką cenę.

Przegląd Sportowy przestał być " z klasą" i jaki sposób opiniotwórczy z jakieś 10 lat temu już...

8
Norwescy Skoczkowie / Odp: Kenneth Gangnes
« dnia: Luty 15, 2016, 10:35:01 »
Temat luzu w kroku jest już męczący, akurat u Gangnesa  tego nie widać. U Freunda do czasu mierzenia przed MŚ było to wręcz oczywiste...

9
Słoweńscy Skoczkowie / Odp: Peter Prevc
« dnia: Luty 15, 2016, 10:18:35 »
Nic mu już KK nie zabierze  ;D ;D I tak jak ktoś wspominał w Słowenii jest już totalna Prevcomania, jak kiedyś u nas z Małyszem. W sumie już dawno nie było kogoś kto by tak wyraźnie dominował w PŚ  :)

10
Słoweńscy Skoczkowie / Odp: Peter Prevc
« dnia: Styczeń 01, 2016, 17:06:53 »
Peter coraz pewniej zmierza po wygraną w TCS  ;D ;D

11
Poza tym boją się, że zostaną zeżarte przez innych "psychofanów" Kamila, dlatego łatwiej go obrzucić błotem tutaj, gdzie trudniej go obronić. Cóż ja bronie Kamila, tak jak D, M, PG bronił np. Gregora kiedy ja krytkowałem właśnie jego "obrośnięcie w piórka". Nie ma tutaj nic nienormalnego. Po prostu sytuacja się obróciła.
Żebym się miała z każdym kłócić o posiadanie własnego zdania to ja nie wiem. Poison Ivy chce, żeby KK wygrał Prevc, ja chcę, żeby wygrał Fannemel, to kurde mieszkając w jednym pokoju w Wiśle chyba byśmy się zaszlachtowały.

Kto wie jakby się skończyło jakbyśmy były tylko dwie w pokoju  ;D

A poważnie to zgadzam się w 100%. Nie trzeba mieć tego samego poglądu, żeby się dogadać a w sumie to jest najpiękniejsze jak można się fajnie różnić ;)

12
Fakt ciężko zrozumieć zdanie, które zmienia się co 5 minut :)

13
Hydepark - Dyskusja na każdy temat / Odp: O wszystkim i o niczym:)
« dnia: Sierpień 12, 2015, 15:05:51 »
Ja mam opinie mojego ojca, który pół życia pływał na statkach i stwierdził, że może pracować z każdą nacją byle nie z Polakami. I to się nie bierze znikąd. my siebie sami nie lubimy, zawsze trzeba skrytykować a jak już komuś się dobrze wiedzie to o ho ho  na pewno kradnie !!  :o

Ja się czasem jak uśmiechnę na ulicy czy w pociągu do kogoś obcego to boję się, że w pysk dostanę  ;D

14
Niemieccy Skoczkowie / Odp: Marinus Kraus
« dnia: Sierpień 12, 2015, 15:02:29 »
Ja mam z nim wielki problem  :o :o bojem się  ;D ;D


15
Teraz Gregor się zmienił (chociaż i tak nie potrafię się do niego przekonać), ale te parę lat temu był zadufanym w sobie megalomanem a faneczki nie dopuszczały tego do świadomości.  Nie uważam Kamila za nie wiadomo kogo, ale uważam że należy mu się szacunek, tym bardziej od własnych rodaków.
Nie trzeba do nikogo pisać, żeby kogoś ocenić, wystarczy widzieć ich zachowanie :) Nie cierpię stwierdzenia "nie lubisz, bo zazdrościsz" -.-

Uważam że ta dyskusja nie ma sensu. Może gdyby udzielało się tu więcej chłopaków byłoby lepiej.

A do kogo teraz pijesz? Bo to co mówisz kompletnie nie ma sensu. Po pierwsze nikt tu po Kamilu nie "jeździ", po drugie nikt mu nie odmawia ani nie odejmuje nic z talentu i osiągnieć, po trzecie nikt się chamsko nie obnosi a co jedynie zauważam tylko pewnie stwierdzenia, które miały miejsce. Jak mniemam na tym forum negatywnie można pisać o innych nacjach a Polakach nie bo to rodak? Jak debilne jest to stwierdzenie??? naucz się proszę, że ludzi się nie dzieli  w takich kategoriach. Może się  kiedyś nauczysz jak to Polak wsadzi Ci nóż w plecy.

Co do Gregora sama uważam, że się zmienił i to nie koniecznie na lepsze a może w głębi w sumie zawsze taki był co nie zmienia faktu, że jest świetnym skoczkiem i mimo wszystko bardzo ciepłym i otwartym człowiekiem.

I jeszcze przepraszam czy w związku z tym co sobie wtórujecie kolego Jarku czy napisałeś osobiście do Gregora i całej reszty jaki masz z nimi problem? proszę być konsekwentnym.

I uwierz mi nie muszę być anonimowa aby wygłaszać swoje opinie.

Strony: [1] 2 3 ... 6