Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Thomas Diethart  (Przeczytany 20069 razy)

Atka

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2014, 17:15:04 »
Po przeczytaniu tego artykułu cofam to, że wydaje sie skromny
:-)) :-)) :-))
Oszukał mnie pierwszym wrażeniem

Jak przyjdzie do prawdziwego zwierzaka to będzie: "Obiecałem Ci prawdziwą świnię, to masz.......
świnkę morską"

Arkona

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2014, 17:21:17 »
a może to bedzie świnia wietnamska i będzie ją zabierać na zawody jak Kraniec swojego pieska?
morskiej przynajmniej nie zjedzą, chyba,że ulegną południowoamerykańskiej tradycji, ale nie sądzę:-)
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

luna00

• Zaawansowany użytkownik
Thomas Diethart
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2014, 21:01:05 »
Kurcze nie kumam dlaczego większość Polskich kibiców mu jedzie po wyglądzie czy to są wybory mistera czy skoki?
Im cięższa jest walka tym większe zwycięstwo- cyrk motyli.

Jarek

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 02, 2014, 21:18:19 »
Skoki.
Mnie wkurzają te nieprzyjemne epitety :/

Magdaa

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 02, 2014, 22:47:38 »
o boże wygląd to nie wszystko.. a nawet jak jest tym pedałkiem jak go co po niektorzy nazywaja to co? sama mam kolege "pedałka" i dobrze mi z tym :) mimo, że obrzydzają mnie niektóre rzeczy typu lizu lizu i ruch ruch ruch, ale jest bardzo w porządku :).
mi az sie ciepło na serciu zrobiło jak widziałam jak jego rodzice się wzruszyli jak chłopak wygrał :)
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Rafiko122

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2014, 16:38:43 »
A skąd go się wziął i skąd naglę ta jego forma ?? czyżby efekt tej świnki ?? ;) raczej zawodnik bez sukcesów to chyba coś nowego ale z Biegunem było to samo ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Karolka_

• Administrator
  • Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:02:24 »
Ten artykuł wszystko wyjaśnia skąd ta forma - http://www.sport.pl/sport/10,67450,15221513,TCS__Kot__Trwa_wojna_sprzetowa__Wszyscy_robia_zdjecia_.html

"Widać, że w treningowym kombinezonie nie skacze tak dobrze, jak w startowym - mówił po kwalifikacjach do konkursu w Innsbrucku Maciej Kot."

Rafiko122

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:07:33 »
O tym podglądaniu to mi wiadomo bo nasi w sezonie LPG raczej patrzyli na to jak inni testują a my nie testowaliśmy czyli wychodzi na jedno że to jednak nie jest u niego jakaś super forma tylko zasługa dobranego sprzętu ;) ciekawe jak długo u niego to potrwa
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

luna00

Thomas Diethart
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:12:30 »
Prawie jak w formule 1 co do Austriaka to jednak myśle że nie tylko sprzęt wystarczy popatrzeć jak stylowo pięknie skacze

Rafiko122

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:14:59 »
No niestety no ale cóż technika robi swoje ;) bez tego to raczej tylko doświadczenie by się liczyło ;)

Arkona

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:19:44 »
wyścig zbrojeń, w każdej "sprzętowej" dyscyplinie tak jest, masz więcej kasy, bogatsze zaplecze treningowe czyli większe możliwości i więcej okazji do testowania, a nie tylko podpatrywania, a za tym mogą iść wyniki.
Pomijam ciężką pracę i wszystkie inne elementy układanki. Wiadomo, że lepiej mieć sprzęt na najwyższym poziomie niż trenować na byle czym nawet z doświadczeniem.
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

luna00

Thomas Diethart
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:20:03 »
nie tylko doświadczenie poczytaj wywiad z jego ojem gdzieś tam był w internecie , uporządkował sprawy osobiste odnośnie pracy w wojsku miał problemy z utrzymaniem wagi itd. A wskokach również ważna jak nie najważniejsza jest psychika jak masz wolną głowe(od problemów) to skoki zaczynaja cie bawić

Rafiko122

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:23:33 »
Technologia robi swoje ale i psychika musi działać nie wiem czy on da radę do końca sezonu dopiero zaczyna jakieś sukcesy odnosić z Kraftem też tak było że wskoczył na trzecie miejsce a teraz jakoś nie widać tego u niego jeżeli wytrzyma to będzie ciekawie w Soczi

Atka

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2014, 19:00:36 »
Szczerze- nie chcę aby wygrał TCS
ma formę, sprzęt i wgl, ale wolę aby renomowany konkurs wygrał renomowany zawodnik.
Przylazł i rozpierduche zrobił a inni na to całe lata trenują :D
Z całym szacunkiem dla niego, ale chcę aby Simon wygrał (jak nie Polak) :D

Rafiko122

• Ekspert
Thomas Diethart
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2014, 19:06:32 »
Trudno Ale Austriacy zawsze chcą być najlepsi ;/ raczej Kamil nie stanie na podium chyba że by wygrał a czołówka była by gdzieś w drugiej 10 stce jeżeli wygra Diethart to trudno ;) zobaczymy ;)