Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kanada  (Przeczytany 1593 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« dnia: Styczeń 17, 2014, 14:42:06 »
Mackenzie Boyd-Clowes jedny ciekawy skoczek w Kanadzie i regularnie punktuje ciekawe gdzie tą formę łapie ?? i czy to chwilowe a może w następnym sezonie stanie na podium ?? ;) 39 miejsce w generalnej 62 Punkty może nie jakiś powalający wynik ale 9 miejsce w Lotach i rekord Kanady :D
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Atka

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:33:18 »
Fajnie, że w takich krajach jest jakiś postęp w tej dyscyplinie.
To zawsze mały krok do przodu :D
Fajnie :)

Jarek

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:37:57 »
No mam nadzieje że postęp będzie, bo Mackenzie i Dusty to bardzo fajni zawodnicy. :)
Jeszcze gdyby coś w USA sie ruszyło, byłoby tez fajnie, wcześniej Alborn i Jones całkiem całkiem sobie radzili.

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2014, 16:17:22 »
Jak dla mnie i to dobrze że Kanada też coś ma może w Ameryce takiego postępu nie ma ale Mackenzie pokazuje klasę i regularnie zaczął już punktować a jego obecność w pierwszej 10 na Kulm mało co mnie z krzesła nie zwaliła :D mam nadzieje że nie będzie jak Zografski tylko jeden sezon i gdzieś tą formę zgubi ;) może jeszcze nie ma u niego takie błysku do wygrywania ale pojedyncze skoki trafią mu się dobre
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Magdaa

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2014, 21:55:12 »
U Zografskiego to jest zupełnie inna bajka, bo trenuje go tylko i wyłącznie ojciec, a w Kanadzie i w innych kadrach są jakieś pomoce i wiecej tych osób uczestniczy w szkoleniu zawodników.
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2014, 12:13:24 »
W Kanadzie tak wesoło też nie było bo się tam wszystko sypało dzięki tylko rodzicom zaczynało działać w Buługarii to nawet nie wspomnę bo pewnie Zografski trenuje w Niemczech bo coś takiego słyszałem o komentatorów ale nie wiem :P ale i tak forma mu uciekła bo tylko jeden sezon dobry.

Magdaa

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2014, 12:27:26 »
nie przeciez nie kazdy musi byc co sezon wybitny.

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2014, 16:21:20 »
Raczej tylko czołowe ekipy z tym problemów nie mają jak im się coś przytrafi to krótko trwałe a tu raczej ich finansowo nikt nie wspiera Włosi już też zaczynają się gubić z formą Francja ten sam problem brak formy raczej tylko widzę 6 ekip mocnych i ta 6 raczej będzie się liczyć w boju o medale na IO. A co do Kanady to widzę że tylko jeden zawodnik jest raczej u nich ten sport się nie cieszy popularnością

Magdaa

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2014, 16:59:07 »
Na wszystko przyjdzie jeszcze czas. Polska się wybiła i teraz każdy sie z nią liczt. Finowie zaczynają odbijać sie od dna. W każdej reprezentacji przyjdzie czas. A w Kanadzie też coś sie ruszyło moim zdaniem bo Mackenzie zacząl punktować dość regularnie i nabiera formy. A co do popularności to fakt. W Ameryce skoki nie są aż tak popularne jak w Austrii. W Norwegi też zaczynają mieć z tym problem.

Atka

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2014, 17:13:55 »
Według mnie nie ma co się spodziewać że w tych krajach tak szybko ruszą z impetem rozwojowym jak w Polsce, bo tam mają inne czołowe dyscypliny, ale na pewno coś się będzie działo i powoli rozwijało ;)
Nie od razu Rzym zbudowano :D dajmy im czas :)

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 02, 2014, 16:51:30 »
Raczej ja bym tu Finów nie budował że coś się u nich zmienia jedna wygrana to jeszcze nie jest to według mnie to raczej powrót Ahonena tak podziała i dlatego coś tam rusza. Co do Norwegów raczej u nich tylko biegi się teraz trzymają a tak tylko Bardal ciągnie ten kryzys u nich chyba już od dawana zaczyna się budować  raczej brak zdolnych młodych do tego aby coś budować. Kanada zaczyna szkolić młodych skoczków czyli tak jak u nas idzie pomału w górę my jesteśmy czwartą siłą skoków więc to jest klasa a może i będziemy jeszcze lepszą

Jarek

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 02, 2014, 16:57:00 »
U Norów to ponoć młodziki sie sfochaly že nie ma osiagniec w tym sezonie i nie chca trenowac.

dżast88

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2014, 17:00:15 »
Jarek, skąd Ty znasz takie rewelacje? :P
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2014, 17:01:37 »
Cytat: dżast88;749863
Jarek, skąd Ty znasz takie rewelacje? :P

Na TVP to słyszalem przy ktôrymś konkursie

dżast88

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2014, 17:03:44 »
Aaaaa, no to luz :D bo już myślałam, że serio :D
w TVP różne rzeczy mówią, także spoko :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.