Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kanada  (Przeczytany 1635 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 02, 2014, 19:12:20 »
Taaa dziś na przykład był apel do Kibiców o Kubackiego :D chyba podczas TSC mówili coś takiego że jakiś kryzys tam jest i młodzi nie chcą trenować trochę to strasznie brzmi ale tam kryzys chyba już wcześniej już był raczej już od paru lat nie ma tam za bardzo młodych zawodników widać to chociaż by po kadrze B jakoś im to nie idzie w górę
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

dżast88

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 02, 2014, 23:07:55 »
Z tym apelem to akurat mieli rację, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać, bo użyję wielu niecenzuralnych słów. I nawet nie chodzi o to, że lubię Dawida. Ech...
A z Norwegią to bym nie dramatyzowała. Dużo osób pisało, że w Austrii jest taki straszny kryzys w skokach i raptem co? Austriak na pierwszym i drugim stopniu klasyfikacji generalnej T4S. I skończyło się dramatyzowanie. Norwegowie też jeszcze pokażą.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2014, 20:06:20 »
Austriacy mają przecież młodych Gregor nie jest stary że stare dziadki skaczą to trudno ale i tak jest u nich dobrze Morgi jest i Schliri ale Kanada robi wrażenie i im gratuluje co do Norów u nich ten kryzys trwa bo albo mają dobry sezon a następny to już jest klapa chociaż Bardal tam nie ucieka z formą ale reszta pada bo nie ma młodych raczej ja patrze tylko na cztery kraje ; Polska , Austria , Niemcy i Słoweńcy te ekipy jednak dla mnie są czołówka bo u Norwegów nie widać nowych talentów bo są ci sami a w tych czterech krajach jest ciasno i sądzę że tu się nic nie zmieni chyba że jakaś nowa nacja sie pokaże jak Kanada ale pewnie będzie to trochę trwało kiedy to pierwsze owoce zaczną dojrzewać my też się budujemy cały czas
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2014, 20:24:42 »
Morgi i Schlieri to dwójka ale do drużynowki jest potrzeba czwórka a reszta skacze na razie w kratkę.

Rafiko122

• Ekspert
Kanada
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 09, 2014, 12:22:44 »
Dlatego jest tak jak u nas jeszcze nie mają dużego doświadczenia a ci starsi kiedyś się musieli posypać nie wiem czy Poitner myślał o tym żeby coś budować a nie stawiać ciągle na jeden garnitur Diethart już odpadł czyli tego co się spodziewałem już na starcie że to tylko na jakiś czas. Ale w Kanadzie to tylko dzięki rodzicom jest coś