Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Rumunia ;)  (Przeczytany 779 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Rumunia ;)
« dnia: Marzec 03, 2014, 13:44:55 »
Jestem w szoku że Rumuńscy skoczkowie nie zostali tu wpisani a więc są.  Ostatnio dużo się w Rumuni dzieje są obiekty i są skoczkowie którzy mają swe debiuty na IO i w PŚ a między innymi ; Iulian Pieta , Remus Tudor. Co do obiektów powstały nowe skocznie w Rasnovie o punktach konstrukcyjnych ;K15, K35 i K65 no i w planach też jest budowa skoczni normalnej o punkcie konstrukcyjnym K 90. Według mnie zapowiada się ciekawa przyszłość skoczków Rumunii są już ciekawe wyniki w Fis Cup wspomniany już wcześniej Remus Tudor w 2010 roku zajmował lokaty w Falun 5 i 10 miejsce. Ale i Rumunia Panami też nie żyje w PK Pań jest też zawodniczka 14 letnia Dana Haralambie wywalczyła w PK pierwsze punkty w kategorii seniorek. Czy według was zapowiada się coś dużego ?? bo początki całkiem niezłe przypomina mi to co jest teraz w Kanadzie ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Arkona

• Ekspert
Rumunia ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2014, 19:40:33 »
Moim zdaniem nie zapowiada się nic dużego, niestety...
bo niby co jest teraz w Kanadzie?
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Rafiko122

• Ekspert
Rumunia ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2014, 11:43:46 »
Młodzi zaczynają skakać i Mackezi punktuje w miarę ;) regularnie
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)