Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Cene Prevc  (Przeczytany 6177 razy)

Dominika

• Ekspert
Odp: Cene Prevc
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2015, 12:07:18 »
tak sobie dzisiaj podczas kwalifikacji patrzyłam na Cene i patrzyłam, i patrzyłam.. i wiecie co? ten 19 latek wyglądający na co najwyżej 16 lat( który dziś obchodzi urodziny - wszystkiego najlepszego Cene! )  zauroczył mnie całkowicie. no po prostu nie wiem co ma w sobie takiego, ale jak go tylko widzę to na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech. mam nadzieję, że od przyszłego sezonu będzie częściej pojawiał się w PŚ ;))
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 12, 2015, 14:18:33 »
Mam bardzo podobnie :) po prostu ma niesamowicie sympatyczną i taką pocieszną twarz :D mimo że jest podobny do Petera (wg mnie) to wywołuje zupełnie inne emocje (wybaczcie co niektórzy :D )
w dniu urodzin życzę mu samych sukcesów :)
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 12, 2015, 17:23:53 »
Dzis jego urodziny ? :) No to wszystkiego najlepszego :) Przyznam że jak zobaczyłam go na zdjeciu to ani trochę do Petera nie był podobny,natomiast na konkursie to jednak podobieństwo widać :)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 12, 2015, 18:39:25 »
Dzis jego urodziny ? :) No to wszystkiego najlepszego :) Przyznam że jak zobaczyłam go na zdjeciu to ani trochę do Petera nie był podobny,natomiast na konkursie to jednak podobieństwo widać :)

Chodzi o talent? Bo wyglądu rzeczywiście podobni nie są. Cene to taka bardziej "pyza" na twarzy :D

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 12, 2015, 22:16:31 »
Nie,chodziło mi o wygląd. Wgl jak go pierwszy raz na zdjęciu zobaczyłam to pomyslałam z eon jakies 14 lat ma :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 22:18:23 wysłana przez Poison girl »

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 04, 2015, 14:24:47 »
Oprócz Petera, Cene i Domena skacze ich siostra Niki, słyszeliście? :D
Chętnie stoczę z tobą intelektualny pojedynek. Widzę jednak, że jesteś bez broni..

Dominika

• Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 04, 2015, 16:49:50 »
oo, nie wiedziałam że mają siostrę. No cóż.. skoczna rodzinka :D
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 04, 2015, 17:49:44 »
Hehe,też nie wiedziałam :) Wiem jedynie że siostra Richarda Freitaga chyba też skacze :)

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2015, 19:33:45 »
Tak, Selina też skacze :) A Prevce mają jeszcze jedną siostrę, ciekawe czy też kiedyś będzie skakała :P  Młodszy brat Jurija i Anji Tepes Jon też skacze ;)
Chętnie stoczę z tobą intelektualny pojedynek. Widzę jednak, że jesteś bez broni..

Poison_Ivy

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2015, 19:56:11 »
Cene  :-* maskotka kochana  :-*

Moim zdaniem nieziemski talent. Chociaż jest w trudnej sytuacji bo zawsze będzie porównywany do brata. W sumie to już tak jest, ustawicznie. Jeśli jest silny psychicznie, a myślę, że tak to ma szanse osiągnąć więcej niż Peter. Jest dużo bardziej wyluzowany i ma lżejszą głowę a to jak wiemy pomaga :)
"Spójrz na mnie, jak ja na Ciebie patrzę, i pocałuj mnie, a potem zacznij już do mnie wracać!"

Agnieszka Osiecka <uwielbiam>