Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Kto Wygra Mundial w Brazylii ??

Niemcy
2 (40%)
Holandia
1 (20%)
Brazylia
0 (0%)
Kolumbia
0 (0%)
Argentyna
1 (20%)
Belgia
0 (0%)
Francja
0 (0%)
Kostaryka
1 (20%)

Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Brazylia 2014 ;)  (Przeczytany 4798 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Brazylia 2014 ;)
« dnia: Kwiecień 14, 2014, 16:09:06 »
Za nie całe trzy miesiące mundial w Brazylii oczywiście bez naszych kopaczy ;), ale my już raczej nauczeni do tego że w piłce sukcesów nie będzie ani nawet za 20 lat ;) ale nie ma co dyskutować na temat stanu Polskiej piłki ;) a raczej stanu stadionów w Brazylii, ma ich 12 powstać z tego 7 stadionów jest budowanych od  zera, a jest duży problem z budową niektórych z nich nawet istnieje zagrożenie że na meczu otwarcia może się odbyć bez kompletu kibiców bo wykonawca na tym obiekcie może nie wybudować tego obiektu na czas i co za tym idzie ?? masa pieniędzy przeznaczonych na budowę aż 12 obiektów, nie wiem co chce doprawdy Brazylia pokazać przez taką budowę i wydawaniu masy pieniędzy na nie potrzebne na taką skalę obiektów, jak dobrze wiemy jeden stadion to wydatek z rzędu 100 milionów a więc mamy sporą sumkę za 12 obiektów plus trzeba pomyśleć o budowie dróg dojazdowych i stacji metra itp
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Rafiko122

• Ekspert
Odp: Brazylia 2014 ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2014, 17:35:47 »
Może i im obija na poziomie piłki ale samo życie w Brazylii jest trudne, masa bezdomnych mieszkających na osiedlach barkowych które zostały zrównane z ziemią i zostały przerobione na hotele czy stadiony. Życie tam jest dużo trudniejsze niż w takiej Europie gdzie ludziom się w głowie przewraca, co do ZIO w Polsce to akurat były by z tym łatwiej dlatego że jesteśmy w Unii gdzie można by było pozyskać trochę finansów, z Euro tak zle nie było obiekty się przydały klubą z ekstraklasy i widać że są rentowne, obiekty po ZIO też by tak funkcjonowały chociaż odnowiona skocznia w Zakopanym, tory do łyżwiarstwa szybkiego , trasy biegowe itp
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2014, 18:06:28 »
Skocznia i tak pójdzie do remontu, jeśli sprawdzą się plotki o kandydaturze Zakopanego do MŚ w narciarstwie klasycznym w 2021. Wtedy część obiektów powstałoby. No ale to do innego tematu

A mundial przestał mnie interesować po odpadnięciu Chorwatów.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2014, 17:22:09 »
A mnie po tym jak Hiszpania odpadła.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2014, 19:04:56 »
Nie kibicowałem Hiszpanii, więc się ciesze, że wylecieli. Grali naprawdę kiepsko. Podobnie Portugalia.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2014, 19:31:36 »
Hiszpania ma już strasznie stary skład i brakuje siły do gry, no bo ile tak mogą grać ??, co do Portugalii to oni nic od wielu lat nie pokazują i pokazywać nie zamierzają ;), raczej pewny finał ma już Holandia a potem albo Francja albo Niemcy szczerze to wolał bym Francję ;)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2014, 19:56:50 »
A ja Niemców(bardzo prawdopodobne) albo Holandię(mniej prawdopodobne).

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2014, 20:29:59 »
No mi pozostaje kibicować już tylko Niemcom,chociaz jak już wcześniej pisałam,jakoś nie czuję klimatu tego mundialu...

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:38:20 »
Niemcy! No i Francja też by uszła, ale zdecydowanie bardziej Niemcy... I oczywiście Kolumbia, moja nowa "miłość" do Jamesa Rodrigueza :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:42:31 »
No mi pozostaje kibicować już tylko Niemcom,chociaz jak już wcześniej pisałam,jakoś nie czuję klimatu tego mundialu...
Podobnie jak koleżanka- też nie czuję tego mundialu, niby wiele się dzieje i są takie "szoki"
również kibicuję Niemcom, chociaż (o ile się nie mylę) trafili na Francję :/ :( no i coś czuję, że będzie.....po mundialu dla mnie :D jak odpadną, to ja zacznę kibicować Kolumbii, skoro nie ma Wyspy Wielkanocnych :D ech haha

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2014, 11:43:48 »
Bo to meski sport :D, i dlatego nie czujecie ;). Niemcy widac ze sie polozyli w 1/8, i zreszta ja im nie kibicuje :D, zgadza sie zagraja z Francja

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2014, 11:55:39 »
Sorry bardzo za brak polskich znaków wyżej, ale klawiatura była ustawiona na EN a nie na PL ;). A tu taki pojazd po Lewym :D   http://mistrzowie.org/596549

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2014, 12:08:23 »
Bo to meski sport :D, i dlatego nie czujecie ;).

no co Ty nie powiesz :P nie zgadzam się zupełnie, osobiście znam się o wiele lepiej na piłce niż spora część moich kolegów :P
oczywiście zwracam też uwagę na przystojnych facetów... to by było nienormalne, że jestem kobietą, tu 22 chłopa biega po boisku, a ja patrzę tylko i wyłącznie na to, czy stosują pressing czy coś xD ale to nie zmienia faktu, że trochę się znam 8) i znam też znające się dziewczyny :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2014, 12:31:15 »
A to ci ciekawe :D raczej znać się na piłce aż tak bardzo nie trzeba, bo to tylko bieganina za jedną durną piłeczką :D i strzela się gole, i czterech jełopów co to sędziuje i popełniają błędy sędziowskie ;). Szczerze to mnie ta piłka jakoś nie kręci bo nie ma komu kibicować ;), może jak euro 2012 było to jeszcze coś tam można było po kibicować a teraz to komu ??, skoro mamy tak durną drużynę narodową że to na nawet na euro 2016 nie wejdzie, trzeba liczyć na to że znowu dadzą nam coś zorganizować to wtedy zagramy a teraz to dupa i tyle

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2014, 13:15:10 »
Rafiko122 co Ty wygadujesz :D "męski sport"??? Znam dziewczyny które rewelacyjnie się w tym orientują, nasza dżast88 też i chwała im za to, ja sama na piłce znam się (zasady-pewnie nie wszystkie), ale niekoniecznie na klubach, zawodnikach (tylko tak orientacyjnie jakie kluby piłkarskie istnieją- te słynniejsze). W domu mam kibiców z prawdziwego zdarzenia to coś tam wiem, i uwierz fakt wiele kobiet nie wie co to spalony, kiedy rożny a kiedy od bramki, za co i kiedy karny, a kiedy i co to jest wejść czysto.... a ile facetów nie wie co to jest! :D Nie obrażając Panów oczywiście ;)
Oj Ty, oj Ty....męski sport, znam dziewczyny o wiele lepiej grające niż kurcze nasza kadra  ;D ;D ;D ;D
Stereotyp.....a ja się interesuje speedwayem, a to "męski sport", to znać się nie mogę :D :D :D

I zgadzam się z dżast'yś ;)- to chyba nie dziwne, że faceci się kobietom podobają, to że się zna na sporcie "jak stary koń" nie wyklucza, że może mieć tzw "kogoś na oku", toć ja też tak mam :D że jedni mi się podobają a drudzy nie bardzo ;) to są dwie różne sprawy hahahahaha nie nasza (kobiet) wina, że jesteśmy tak wszechstronnie uzdolnione: ogarniamy sport "profesjonalnie" i "uczuciowo"  ;D jednocześnie hahahaha  :P :-*