Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Kto Wygra Mundial w Brazylii ??

Niemcy
2 (40%)
Holandia
1 (20%)
Brazylia
0 (0%)
Kolumbia
0 (0%)
Argentyna
1 (20%)
Belgia
0 (0%)
Francja
0 (0%)
Kostaryka
1 (20%)

Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Brazylia 2014 ;)  (Przeczytany 4743 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Odp: Brazylia 2014 ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2014, 19:19:42 »
Niemcy prowadzą ;/
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Karolka_

• Administrator
  • Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 04, 2014, 20:59:12 »
I wygrali mecz... Francja niestety kiepsko grała, nie było widać tej skuteczności. 

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2014, 21:00:31 »
ojej jak pięknie :D ojojoj jak przepięknie ;D ojeju jeju :D miałam stres do samego końca, bo takie 1:0 to w każdej chwili mogli wyrównać... ale odetchnęłam z ulgą ;D
a Neuer awansował na mojego kolejnego męża, bez kitu :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 05, 2014, 14:25:51 »
Eh Brazylia bez Silvy i Neymara w półfinale ;/, szkoda bo liczyłem na final Brazylia Holandia ;/. Co do występu Niemieckiego to powiem że jakoś tej drużynie nie kibicuje i dobrze by było żeby z Brazylią przegrali. Francja wręcz fatalnie zgrała, ale cóż Niemcy to Niemcy  z Brazylia już będą kłopoty ;).

Dziś Holandia - Kostaryka pewnie z 5-0 wygra Holandia :D

A potem Argentyna - Belgia dość ciekawy mecz podobny styl gry więc równy z równym ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2014, 14:27:26 wysłana przez Rafiko122 »
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2014, 15:38:17 »
A ja się cieszę że "Dojczaki" przeszli, bo jak już co niektórym wspomniałam, nie będę musiała kobicować jakimś Kokobondżakom :D chociaż jeden mój faworyt się trzyma ;)
Justyna- wiem że to takie intymne pytanie, no ale yyyyeeee hmmm...który to już Twój mąż??? ;D ;D ;D

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2014, 17:42:32 »
Oczywiście chyba nie muszę pisać że cieszę się że Niemcy awansowali ;) Tym bardziej ze nie cierpię Francji :)

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2014, 20:50:35 »
Finał Brazylia - Holandia, jak z najgorszych koszmarów :P Silvy mi nie szkoda ani trochę, Neymara mi trochę szkoda, bo wiem co znaczy koszmarny ból w kręgosłupie i nikomu tego nie życzę. Ale za to cieszę się, że Niemcy będą mieli z nimi łatwiej. Mam wielką nadzieję, że ich rozniosą w pył.
A dzisiaj pierwszego meczu nie mogłam oglądać, bo byłam w pracy, ale teraz jestem za Kostaryką, echhh... Obawiam się, że nic z tego nie będzie, no ale cóż :P

Agata - po poważnych wyliczeniach wyszło mi, że dziewiętnasty :D ;D ;D ;D

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 06, 2014, 00:59:34 »
Już nie mogę edytować poprzedniego postu, więc... <tu wstaw jakieś niecenzuralne słowo> Holandia. A już miałam taką gigantyczną nadzieję... :( jedyne pocieszenie w tym, że i tak się nie popisali. Przez 120 minut nie dać rady Kostaryce to... hehe, raczej nie jest powód do dumy. :) nie ujmując Kostaryce, bo robili co mogli i fajnie im to wychodziło, ale każdy mówił, że niby te pomarańczowe buce ich rozniosą :P

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 06, 2014, 08:49:27 »
Już nie mogę edytować poprzedniego postu, więc... <tu wstaw jakieś niecenzuralne słowo> Holandia. A już miałam taką gigantyczną nadzieję... :( jedyne pocieszenie w tym, że i tak się nie popisali. Przez 120 minut nie dać rady Kostaryce to... hehe, raczej nie jest powód do dumy. :) nie ujmując Kostaryce, bo robili co mogli i fajnie im to wychodziło, ale każdy mówił, że niby te pomarańczowe buce ich rozniosą :P
No to witam w klubie, miałam/mam takie same odczucia jak koleżanka....nosz <gfh@#Ž×> ja pierdziule :/
Nie mam nic do Holandii, ale jakoś najzwyczajniej w świecie mnie strasznie irytują.
Niech kurcze Niemcy wygrają, a co, jak ma ktoś wygrywać to niech po sąsiedzku- puchar już bliżej nas nie będzie :D hihi....
Wiecie, ja nawet mam w domu taką niemiecką czapkę kibica (wygląda jak taka czapka błazna, dość wysoki cylinder no i od tego takie właśnie dzwoneczki jak u błazna takie zwisające xD)- pracował sobie tatuś w Dojczach ;) ;D...no i jeszcze zajumie bratu z szafy koszulkę niemieckiej reprezentacji (ale nie pamietam kogo), no i finał pełną mordką
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2014, 08:51:35 wysłana przez Atka »

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 06, 2014, 11:02:31 »
Ja liczę na finał Niemcy - Argentyna, wtedy mi już obojętne kto wygra.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2014, 11:32:23 »
A ja na Brazylia - Argentyna :D ciekawie by było :P. Co do meczu Niemcy - Brazylia to raczej spodziewam się rzutów karnych :D, Niemcy nie grają tak pięknie na tym mundialu to że z Portugalią 4-0 wygrali to nic ciekawego, zresztą Brazylia nie lepsza ale kibicuje Brazylii i Argentynie :D i liczę że Argentyna pokaże jak się gra :D

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2014, 11:35:24 »
Liczę na finał Niemcy-Ktoś (najlepiej Brazylia albo Argentyna, żeby był kraj spoza Europy, byłby taki bardziej "światowy" finał).....Holandia- a kysz a kysz ;D ;D

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 06, 2014, 11:41:36 »
A poszła ty z Niemcami :D ja im nigdy nie kibicowałem wolę taki styl gry Hiszpanii , Brazylii czy Argentyny bo tam grają piłkarze z ligi hiszpańskiej i piłkarze grają  dobrą piłkę a w Niemczech grają słabą piłkę, jak dla mnie za słabą żeby pokonać Brazylię czy Argentynę :P

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 06, 2014, 22:21:26 »
Tylko i wyłącznie Niemcy. Tylko Niemcy. Niemcy!!! :D Mają to wygrać i już :D

Atka wiesz co... jestem zawiedziona :D aż mi mózg parował podczas liczenia "mężów", żeby określić który jest Neuer, a Ty nic :D mogłaś mi chociaż pogratulować, że jeszcze się w nich orientuję ;D ;D ;D

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 06, 2014, 22:31:01 »
Niemcy albo Argentyna jak dla mnie. Holandia miejsce 4, Brazylia 3