Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Nowe działy/struktura forum - wasze propozycje?  (Przeczytany 5017 razy)

dżast88

• Ekspert
Odp: Nowe działy/struktura forum - wasze propozycje?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:29:44 »
Widać, że już się pozmieniało, no i bardzo dobrze... Oddzielne działy o Svenie i Adamie były zbędne. Ja bym jeszcze pozmieniała w "Ogólnie o skokach". Za dużo tego jest wg mnie... Ten dział po angielsku jest niepotrzebny i jak widać oblężenia nie przeżywa :P A gry i multimedia chyba można połączyć.
Dalej... W "Innych tematach" kombinację bym zostawiła oddzielnie, bo faktycznie to się łączy ze skokami, ale "Nasza twórczość"... albo dać to do hydeparku albo wywalić, ostatnia odpowiedź w 2008 roku, to mówi samo za siebie.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:32:19 »
ale "Nasza twórczość"... albo dać to do hydeparku albo wywalić, ostatnia odpowiedź w 2008 roku, to mówi samo za siebie.

To akurat nowy dział chyba i wszystkie opowiadanka powinny być tam przeniesione :p

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:36:19 »
Wiem, że wcześniej tego nie było, ale po co to zostało tak przeniesione to nie wiem... :D bez urazy, ale my już chyba wyrośliśmy z opowiadań ewentualnie się nie przyznajemy ;D

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:38:18 »
Ooo w "Multimedia" niektóre tematy mają 0 lub kilka odp. dlatego chyba można rozpatrzeć ich zlikwidowanie ;)
A co do opowiadań: takie rzeczy jak ktoś lubi to czyta na różnych blogach wiec w sumie niepotrzebne ;)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:39:06 »
Ale moga przyjść młodsi użytkownicy(czyt. gimbaza) i wtedy być może będzie zainteresowanie.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:43:38 »
Jarek, jeszcze ci młodsi się nie pojawili, a już są "gimbazą" :P wspaniała zachęta do tego, żeby się odzywali :P dokładnie, jak ktoś chce czytać to wchodzi na blogi, a "reklamować się", jeśli ktoś pisze, można w hydeparku

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:46:38 »
Cofam swoje słowa ;)
Dobrze że teraz można krótko edytować posty, to eliminuje manipulacje.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 02, 2014, 15:48:37 »
Haha :D spoko :D a faktycznie, nawet nie zwróciłam na to uwagi... Bardzo dobrze, że można edytować tylko przez jakiś czas :)

Karolka_

• Administrator
  • Ekspert
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 02, 2014, 18:25:12 »
Cały czas trwają prace porządkowe na forum. Już dużo wątków zostało usuniętych i przeniesionych do innych działów. Pojawią się również nowe działy z kadrami i skoczkami.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 03, 2014, 11:43:03 »
A ja mam właściwie pytanie dlaczego kadra Amerykańska nie jest tam gdzie takie słabe kadry są ?? z tego co wiem to tam sukcesów brak :D
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2014, 11:54:11 »
Bo ten dział będzie chyba zlikwidowany, a w zamian będą osobne działy. Moim zdaniem lepiej.

Karolka_

• Administrator
  • Ekspert
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2014, 11:54:52 »
Tutaj nie chodzi czy słaba czy nie, tylko żeby te większe kadry były w jednym miejscu. Niestety w głównej kategorii nie da się utworzyć pod kategorii tylko od razu oddzielne wątki. A jak każda kadra będzie miała swój dział to chyba będzie łatwiej znaleźć skoczków.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2014, 13:21:47 »
Raczej wolał bym żeby były to kadry skoczków którzy zdobywają punkty i mają jakieś osiągi, Ameryka za bardzo mi nie leży w kwestii skoczków Kanada jest trochę szeroko rozwinięta, Francja też nic nie pokazuje więc to trochę będą umarłe działy, bo nie sądzę żeby ktoś z naszej ekipy chciał pogadać o kadrach które się sypią albo nie pojawiają się na skoczniach.
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 03, 2014, 14:07:05 »
A jeśli ktoś bardzo lubi np. Francuzów, to niech ma też swoje miejsce gdzie może pisać czasami głupotki. Forum jest od tego, mi to bardzo odpowiada. Na pewno jakiś ruch będzie. Francja, USA pojawiąją się, może nieco rzadziej, ale za to zawodnicy są bardzo sympatyczni i można będzie sobie o nich poplotkować :D No i będzie trochę porządku na forum, niż wszystko na jednej kupie w Outsiderach.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2014, 14:18:24 »
Może i masz racje ;)