Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Rożnice dotyczące kwestii kibicowania  (Przeczytany 4137 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Rożnice dotyczące kwestii kibicowania
« dnia: Listopad 23, 2014, 15:06:39 »
Każdy ma prawo do wspierania  swoich ulubieńców.
Ja tam za Polakami nie przepadam.
A cóż ci nasz kraj winny że tak za naszymi nie przepadasz ??
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 00:06:50 wysłana przez Karolka_ »
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

dżast88

• Ekspert
Odp: Rożnice dotyczące kwestii kibicowania
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2014, 15:12:15 »
A cóż są winni Niemcy albo Austriacy, żeby im nie kibicować? :D
pomijając względy historyczne, które w przypadku 20-kilku letnich chłopaków nie odgrywają żadnej roli
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2014, 15:15:58 »
Ja  też bym się chętnie dowiedział, czemu tak a nie inaczej. Skoro już Rafał się o to zapytał.
Nie żeby to mi przeszkadzało oczywiście, przeszkadza mi to tylko w bardzo skrajnych przypadkach typu "Austria górą, reszta nieloty, jeśli sądzisz inaczej to spadaj"
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2014, 15:23:55 wysłana przez Jarek »

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2014, 15:36:37 »
Sam się zastanawiam i dlaczego jeżeli jest się Polakiem to się do nich nie ma sympatii ja tam nie widzę w skokach jakieś nie sportowej walki ale żeby wyjechać ze słowem Austria górą ?? to nie stadion tylko skocznia :D
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2014, 15:38:31 »
"Austrią górą" - w sensie że Austria jest najlepsza, a reszta to najlepiej niech przestanie skakać.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2014, 15:40:56 »
No ja tam już parę razy pisałam, że kibicuję wszystkim :) jednym mniej, innym bardziej, ale do nikogo nie mam negatywnego nastawienia. To skoki, to pozytywne emocje i radość! :)
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2014, 18:09:07 »
Wiecie,ja się sama zastanawiam,dlaczego jakos  nie czuję sympatii do polskiej drużyny,nie tylko w skokach....Niewiem,poprostu tak mam :) Owszem miło mi w jakiś tam sposób kiedy nasi wygrywają,ale  w żadnym wypadku nie mam mowy o jakiejś mega radości... Może dlatego że napatrzyłam sie swego czasu na '' Małyszomanię'','' Kubicomanię''a teraz '' Stochomanię'' a niestety w większości przypadków to z kibicowaniem nie miało nic wspólnego... Poza tym ja zawsze miałam swoich faworytów i nikt nic na to nie poradzi :)

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2014, 19:38:40 »
Może coś w tym jest... sama pamiętam czasy, kiedy wszyscy za Małyszem , a ja ze Svenem ;)
W każdym razie tutaj "gregoromania" nam nie grozi ;)
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 23, 2014, 19:50:54 »
Wiecie,ja się sama zastanawiam,dlaczego jakos  nie czuję sympatii do polskiej drużyny,nie tylko w skokach....Niewiem,poprostu tak mam :) Owszem miło mi w jakiś tam sposób kiedy nasi wygrywają,ale  w żadnym wypadku nie mam mowy o jakiejś mega radości... Może dlatego że napatrzyłam sie swego czasu na '' Małyszomanię'','' Kubicomanię''a teraz '' Stochomanię'' a niestety w większości przypadków to z kibicowaniem nie miało nic wspólnego... Poza tym ja zawsze miałam swoich faworytów i nikt nic na to nie poradzi :)
Masz do tego prawo i ja tam kibicuje naszym bo komu innemu ?? jestem całym sercem za rodakami i tego nie zmienię ;). A że jest tam jakaś Stochomania to niech sobie będzie ja bez niej żyje to samo Małyszomania typowa sezonowość i już zresztą słychać jak niby nasi już słabo skaczą itp. Jeżeli ktoś liczy że cały czas będziemy wygrywać to niech lepiej nie myśli o tym

Ann.

• Zaawansowany użytkownik
  • Auf in den Kampf Österreich♥
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2014, 19:55:01 »
Każdy ma prawo do wspierania  swoich ulubieńców.
Ja tam za Polakami nie przepadam.
A cóż ci nasz kraj winny że tak za naszymi nie przepadasz ??

Wypadałoby odpowiedzieć.
Z Polskich zawodników jedyni , których akceptuje to Żyła i Kowalczyk , Bródka też.
Co nie zmienia faktu , że jestem zwolenniczką Austrii. Zakochana po uszy w kraju, w Alpach.♥
Można by powiedzieć , że moja przygoda ze skokami zaczęła się dzięki jednemu z Austriackich zawodników , więc sentyment pozostał i wiara w sukcesy również.
Co do Polski? Jako do kraju nie mam nic , ale zawodników jeżeli o skoki chodzi...
Hm. Pozostawię bez komentarza , bo zwyczajnie nie chce wypowiadać się w sposób , który tak naprawdę tylko mnie dotyczy.
Szanuję to , że ktoś podziwia Stocha czy któregoś z Panów , ale tylko tyle.
Gdybym miała wybierać?
Zawsze Austria.
'Jeśli chcesz zmierzyć się z prawdą, podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy'.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2014, 20:30:02 »
Masz do tego prawo ale ja dalej nie rozumie co złego w naszych zawodnikach ??. Nie narzucam ci żebyś naszych zaraz kochała i dmuchała im pod narty. Ale na prawdę skoczkowie są fajnymi zawodnikami nie tylko Polacy ale i cała reszta wole to oglądać niż inny sport. Tym sportem żyje od małego i tak do tej pory. Cieszyłem się jak dziecko kiedy Kamil zdobył dwa złote medale jeszcze dorzucił kryształową kulę. Napisał lepszą historie od Małysza z tymi sukcesami i liczę na to że będzie tak i teraz. Do Austriaków nic nie mam i nie będę miał bo są wręcz najmocniejsi w skokach i raczej ciężko żeby im ktoś dorównał w sukcesach. Tylko że raczej zaczynają wiekowo upadać brak młodego zastrzyku do sukcesów

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 23, 2014, 20:51:06 »
Może coś w tym jest... sama pamiętam czasy, kiedy wszyscy za Małyszem , a ja ze Svenem ;)
W każdym razie tutaj "gregoromania" nam nie grozi ;)
O właśnie,o to mi chodzi,oglądałam skoki kiedy nikt jeszcze nie wiedział kto to Małysz,raptem jak zaczął wygrywać to ci którzy dotychczas nie wiedzieli ze wgl taki sport istnieje nagle stali się wielkimi fachowcami... A ja wtedy kibicowałam Martinowi,którego nazywano...no różnie...  Jakoś nie potrafiłam sie przestawić tylko dlatego że Małysz zaczął wygrywać... Tak zostało... Potem moja uwagę zwrócił Gregor,nie jestem jego fanatyczką,ale fakt,bardzo go lubię,bardziej niż któregokolwiek z naszej drużyny,tyle.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 23, 2014, 21:27:08 »
już zresztą słychać jak niby nasi już słabo skaczą itp.
Te osoby które tak twierdzą, jak tylko forma podskoczy, to będą nagle twierdziły jaka to super reprezentacja. Nihil novil. A ja też chętnie poznałbym(oczywiście już w stosownych tematach) zdanie Ann na temat kadry Polskiej. Przynajmniej będzie ciekawiej.

ci którzy dotychczas nie wiedzieli ze wgl taki sport istnieje nagle stali się wielkimi fachowcami

Zaliczam się do tej grupy oczywiście, bo skąd miałem wcześniej wiedzieć o skokach? Eurosportu to ja kiedyś nie miałem... Inna też sprawa że byłem dzieckiem i zamiłowanie do polskich skoczków od razu weszło mi w krew. Pewnie gdybym później zaczął oglądać, to byłoby różnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2014, 21:33:09 wysłana przez Jarek »

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 23, 2014, 21:46:19 »
Jarek,ja właśnie o tym pisze,oglądasz skoki od dziecka,to masz inne podejście,a ludzie którzy do czasu Adama nie interesowali się sportem wgl,nagle stają sie ''wielkimi fachowcami'',ja rozumiem że od czegoś trzeba zacząć,ale tacy ludzie którzy jak tylko którys z naszych sportowców odniesie sukces,to zaraz ''nasi najlepsi a cała reszta to ch... je'' to normalnie obrzydzają mi polskich sportowców :) Kiedy właśnie Adam rywalizował z Martinem,to własnie ci ''fachowcy'' wyskakiwali z tekstami w stylu '' Adam rządzi,najlepszy itp.inni to nie mają wgl po co wychodzić na skocznie,a ten Schmitt to juz całkiem,palant,cienias itp. '' Ale jak zapytac takich co oni wiedzą o tym Schmittcie że to taki cienias,no to oczywiście nic,poza tym ze jest cieniasem bo rywalizuje z Adamem...I tak jest niestety nie tylko w skokach...

Ann.

• Zaawansowany użytkownik
  • Auf in den Kampf Österreich♥
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 23, 2014, 21:59:43 »
Jarek : Te osoby które tak twierdzą, jak tylko forma podskoczy, to będą nagle twierdziły jaka to super reprezentacja. Nihil novil. A ja też chętnie poznałbym(oczywiście już w stosownych tematach) zdanie Ann na temat kadry Polskiej. Przynajmniej będzie ciekawiej.

----------------------------------------------------------------------

Oj uwierz , że nie chciałbyś;D
'Jeśli chcesz zmierzyć się z prawdą, podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy'.