Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Rożnice dotyczące kwestii kibicowania  (Przeczytany 4369 razy)

Jarek

• Ekspert
Odp: Rożnice dotyczące kwestii kibicowania
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2014, 22:10:16 »
Skoro tak, to chyba lepiej faktycznie że nie. ;D Aczkolwiek nie kłóciłbym się, bo to nie ma sensu.

Ann.

• Zaawansowany użytkownik
  • Auf in den Kampf Österreich♥
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2014, 22:17:18 »
Skoro tak, to chyba lepiej faktycznie że nie. ;D Aczkolwiek nie kłóciłbym się, bo to nie ma sensu.

Nie chodzi o kłótnie.
Po prostu moje zdanie na temat tych najlepszych z kadry Polski są skrajne.
A słuchanie opinii ' Co z Ciebie za patriotka! Jak to źle , ze Pan S zdobył Mistrzostwo Olimpijskie itd ' - Już to przerabiałam , a może i nawet wciąż przerabiam:)
'Jeśli chcesz zmierzyć się z prawdą, podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy'.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2014, 23:26:30 »
A ja nie rozumiem dlaczego dziewczyny muszą się tłumaczyć. Przecież nie napisały, że nienawidzą Polaków i na stos z nimi tylko że bardziej kibicują komuś innemu. No i tyle. Póki Morgi skakał to tak z ręką na sercu - najbardziej kibicowałam właśnie jemu. I gdyby zdobył złoto indywidualnie na ZIO pewnie też bym płakała ze szczęścia.

Do Austriaków nic nie mam i nie będę miał bo są wręcz najmocniejsi w skokach i raczej ciężko żeby im ktoś dorównał w sukcesach.

Myślę, że kibicuje się nie (tylko) ze względu na sukcesy :)
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2014, 23:28:59 »
Nie nazwałbym tego tłumaczeniem, po prostu jesteśmy z Rafałem ciekawi dlaczego. Bo i sam temat jest fajny do wymiany opinii. Przecież się nie obrażamy nawzajem, to czemu tego nie pociągnąć?

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2014, 12:30:33 »
Ja jestem bardzo ciekawy :D tylko tej odpowiedzi nie uzyskałem ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2014, 13:44:38 »
No to ja Ci powiem,ze nie kibicuję...bo nie :) Niewiem czemu,po prostu tak mam :) Nie obrzucam błotem,ani w żadnym wypadku nie mówię że na stos z nimi ale nie kibicuję i juz :)

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2014, 14:15:35 »
Nasz naród to strasznie dziwny. Jak jesteś na emigracji to lepiej z Polakiem się nie zadawać bo nóż w plecy jeszcze wbije za to że tobie się powodzi a jemu nie. I tak jest z kibicowaniem niektórzy to wręcz okropnie się zachowują niby patriota a tak naprawdę sam nie wie co to patriotyzm. A potem  padają różne wyzwiska zle skoczą   to już zaczyna się gadka do dupy z naszymi itp czy to maszyna do wygrywania ??. Otóż nie ale jednemu się wydaje że tak jest a  sam by nie skoczył :D. No ale żeby nie być chociaż trochę za swoimi to trochę brzydkie :P. Ale jak już mówiłem każdy ma prawo i szanuje nawet jeżeli ktoś tu jest czarnoskóry :D. A że  tak zapytam był jakiś czarnoskóry zawodnik w skokach ?? :D. Ja nigdy nie widziałem żeby owy skoczek skakał :D
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2014, 15:26:39 »
Co do czarnoskórego skoczka to tez sie nad tym ostatnio zastanawiałam :) Ale nie,nie było :) To co napisałes to niestety szczera prawda,Polacy są strasznie zawistni,jak tylko komus zaczyna się lepiej powodzić to od razu,nóż w plecy by wbili jakby mogli...

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 24, 2014, 16:14:08 »
Bo tego się nie da wytłumaczyć wg mnie. Tak samo jak ja nie wiem dlaczego kibicuję Realowi Madryt, po prostu tak i już. Nie dlatego, że są lepsi, nie dlatego, że są przystojni czy coś. Bez żadnego głębszego powodu. I milion razy wolę ich od wszystkich polskich drużyn :D Ze skoczkami podobnie, wolałam Morgiego bo tak. Bo po prostu kibicowałam mu wcześniej niż Kamilowi czy komukolwiek z naszej obecnej drużyny. A teraz kibicuję naszym jak najbardziej, ale choćby Norkom kibicuję równie mocno.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 24, 2014, 16:29:00 »
Boże, dodam oliwy do ognia. Ja nie lubię Polski, a dlaczego? Bo to kraj zawistnych ludzi, my jesteśmy najlepsi na swiecie i ta mentalność.... Ale polakom kibicuje, po wygranej z niemcami w nożnej, to aż się lepiej zrobiło. Cieszy mnie fakt że wygrywamy, ale od zawsze kibicuje innym nacją, tak jakoś po prostu. od małego oglądam skoki i Ljoekelsoey kibiowałam i jednocześnie adamowi. teraz norwegom i zaczęłam czechom i finlandii :)
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2014, 17:32:36 »
Dla mnie trochę dziwne jest kibicowanie/nie kibicowane komuś bez powodu. Tak jak w życiu, albo się kogoś lubi albo nie, ale zawsze ma się ku temu jakieś powody.

Poza tym nie rozumiem generalizowania tego do narodowości, tak jakby sama narodowość była powodem, że się komuś nie kibicuje. Ja też niektórych skoczków nie lubię, ale to nie znaczy że nie kibicuję całej reprezentacji, w której dany skoczek startuje.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 24, 2014, 17:36:21 »
Magdaa dobrze gada,polać jej ! :) Ja mam tak samo,w sumie ciesze się jak nasi wygrywają,ale mam innych faworytów :) Rany,swoja drogą,ale offa robimy :) Aha,Dżast też dobrze gada,dopiero doczytałam :) Też jej polać ! :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2014, 17:38:04 wysłana przez Poison girl »

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2014, 18:13:55 »
Dla mnie trochę dziwne jest kibicowanie/nie kibicowane komuś bez powodu. Tak jak w życiu, albo się kogoś lubi albo nie, ale zawsze ma się ku temu jakieś powody.

Poza tym nie rozumiem generalizowania tego do narodowości, tak jakby sama narodowość była powodem, że się komuś nie kibicuje. Ja też niektórych skoczków nie lubię, ale to nie znaczy że nie kibicuję całej reprezentacji, w której dany skoczek startuje.

Ooo zgodziłbym się z tym postem. Jeśli ma się powód, że się kogoś nie lubi, to się nie lubi i już.   
A co do drugiej części posta to ja tak mam z Austrią, jako drużyna jest ok, ale nie przepadam za Gregorem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2014, 18:22:07 wysłana przez Jarek »

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 24, 2014, 18:26:31 »
Ok, Borsuk, a jakie masz powody, gdy komuś kibicujesz? Pytam z ciekawości. Sukcesy, wygląd, ogólne wrażenie, że jest sympatyczny czy co? Bo gdybym miała konkretny powód, że kibicowałam (w sumie nadal kibicuję na "nowej drodze") Morgiemu to musiałabym zrezygnować z tego, gdy na przykład a) nie odnosił sukcesów, b) (powiedzmy) że się starzeje i już nie jest tym słodkim chłopaczkiem co 12 lat temu, c) na przykład gdy zostawił Kristinę z dzieckiem i większość osób po nim jechała jak po burym psie. A ja byłam, jestem i będę całym sercem za nim. Non stop od 12 lat. Bez powodu, po prostu.

Ewelina dzięki hahahaha polejmy sobie wzajemnie i będzie wesoło :D

Ann.

• Zaawansowany użytkownik
  • Auf in den Kampf Österreich♥
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 24, 2014, 18:35:03 »
Ok, Borsuk, a jakie masz powody, gdy komuś kibicujesz? Pytam z ciekawości. Sukcesy, wygląd, ogólne wrażenie, że jest sympatyczny czy co? Bo gdybym miała konkretny powód, że kibicowałam (w sumie nadal kibicuję na "nowej drodze") Morgiemu to musiałabym zrezygnować z tego, gdy na przykład a) nie odnosił sukcesów, b) (powiedzmy) że się starzeje i już nie jest tym słodkim chłopaczkiem co 12 lat temu, c) na przykład gdy zostawił Kristinę z dzieckiem i większość osób po nim jechała jak po burym psie. A ja byłam, jestem i będę całym sercem za nim. Non stop od 12 lat. Bez powodu, po prostu.

Ewelina dzięki hahahaha polejmy sobie wzajemnie i będzie wesoło :D

Morgen♥ - dokładnie bez powodu! Na zawsze.

Co do tego co napisał jakiś czas temu Jarek odniosę się w poszczególnych postach na temat każdego z Pl skoczków. Tylko zaznaczam i powtarzam że to moje osobiste zdanie na temat każdej z sylwetek i nie mam zamiaru nikogo z kibiców urazić , ani zdenerwować moją opinią.
'Jeśli chcesz zmierzyć się z prawdą, podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy'.