Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: PK w Zakopanem 31.01.15r  (Przeczytany 844 razy)

rafmus9

• Nowy użytkownik
  • *
PK w Zakopanem 31.01.15r
« dnia: Styczeń 28, 2015, 23:13:58 »
witam. w sobote o 12 z tego co widze jest pk w zakopanym. nigdy nie byłem na konkursie skoków, a na sobote z jednym kumplem nie mamy planów i chętnie byśmy się wybrali. ale nigdzie niema informacji o tych zawodach. jak to jest z pucharem kontynentalnym? mozna wejsc na te zawody na trybuny? placi sie cos? a jak nie na trybuny to mozna z kąś oglądać? dodam że w zakopanem ostatni raz byłem na wycieczce w podstawówce, teraz mam 20lat  :P :P i do niego mam 150km więc szkoda by było jechac na darmo. ktoś ma jakieś info? może jakiś link? z góry dzięki za odpowiedź!

dżast88

• Ekspert
Odp: PK w Zakopanem 31.01.15r
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2015, 06:53:46 »
Polecam ;) oczywiście można wejść na trybuny. Płaci się, ale nie są to jakieś wielkie pieniądze - myślę, że w granicach 20-30zł, niestety dokładnie nie wiem. Jeśli to za drogo ;D to ostatecznie widzi się wszystko z ulicy, wystarczy dobrze się ustawić... no ale jednak co z trybun to z trybun ;p a zawody są i w sobotę i w niedzielę
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.