Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: LGP Wisła Zakopane 2015  (Przeczytany 7073 razy)

maclis97

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: LGP Wisła Zakopane 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2015, 14:38:36 »
Czy bilety na konkurs drużynowy trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem? Jak sprawa wygląda w przypadku biletów na kwalifikacje? Czy, jeśli zawody nie odbędą się z powodu złej pogody, to otrzymam zwrot pieniędzy?

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2015, 18:23:44 »
Ciężko powiedzieć. Na zimowe Zakopane trzeba było kupić ze sporym wyprzedzeniem, a z kolei rok temu na LGP w Wiśle bilety na dolny sektor były dostępne właściwie do ostatniej chwili. Na kwalifikacje tak samo, można kupić przed wejściem, mało prawdopodobne, żeby się wyprzedały. Niestety nie dostaniesz zwrotu pieniędzy, ponieważ zła pogoda nie jest winą organizatora.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Klaudusia21

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 22, 2015, 21:38:28 »
Wiecie kiedy będę dostępne bilety na LGP w Zakopanym?

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 22, 2015, 22:27:27 »
Jeszcze kompletnie nic nie wiadomo.

maclis97

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2015, 17:21:47 »
Czy w poprzednich latach zawody lgp w Wiśle zawsze były 2 seriowe, czy bywały jakieś problemy z wiatrem?

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2015, 11:47:37 »
2012:
Konkurs drużynowy - jedna seria, problemy wietrzne
Konkurs indywidualny - obie serie udało się rozegrać

2013:
Konkurs drużynowy - obie serie bez zbytnich problemów
Konkurs indywidualny  - obie serie

2014:
"Kwalifikacje" i konkurs indywidualny - czyli tak naprawdę 3 serie - bez problemów
Konkurs drużynowy - również bez problemów

Klaudusia21

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2015, 08:13:07 »
Które miejsce na Wielkiej Krokwi będzie najlepsze? W sensie grozę będę mogła zrobić zdjęcie z skoczka lub dostać autograf?  :)

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2015, 13:44:21 »
@maclis97 naprawdę nie przewidzisz czy będzie wiatr czy nie i statystyki z poprzednich lat nic nie dadzą. Może być nawet tak, że zaczną się normalnie, a w połowie się zerwie wiatr i koniec, po drugiej serii. Taki sport. Jedyne co można z poprzednich lat wywnioskować to, że kibice w Polsce są bardzo szanowani i nawet jeśli warunki są trudne to organizatorzy starają się rozegrać chociaż jedną serię.

@Klaudusia21 w Morskim Oku... A poważnie to ciężko powiedzieć, najlepiej jest na dole w sektorach VIP czy FIS Family (z tego co wiem można było tam kupić bilet), ale tam są drogie bilety. Nawet bardzo :P chyba, że masz akredytację. A poza tym to skoczkowie schodzą ze skoczni koło sektora D i tam zmieniają buty i takie tam, jak oglądasz to wiesz jak to wygląda. A później przechodzą koło VIP, Fis Family i sektora C, jak się ustawisz przy barierce na C to porobisz zdjęcia. Co do autografów to nie jestem najlepszym doradcą, bo już od dawna nie zbieram, jednak w Zakopanem jest ciężko

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2015, 13:02:05 »
Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa parkingów w Wiśle? Bo zamierzam się wybrać tylko na sobotę do Wisły samochodem (nie mam noclegu) i nie wiem czy jest szansa gdzieś w pobliżu skoczni zostawić.
A poza tym to być może będę miał wolne miejsca w samochodzie, więc gdyby ktoś był zainteresowany transportem z Zakopca do Wisły (lub z powrotem) to pisać na PW.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2015, 18:19:37 »
Tak, niedaleko skoczni są takie hmmm... ciężko to nazwać parkingiem, po prostu łąka i można zostawić tam auto. Niektóre są płatne, niektóre nie. Jak ja jeździłam autem to parkowaliśmy zaraz za skocznią, tzn. jak jedziesz z centrum Wisły to przejeżdżasz pod skocznią i zaraz za tym "tunelem" w lewo. Bezpłatnie i całkiem sporo miejsc

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2015, 19:40:54 »
Dzięki za info :) Czyli rozumiem, że jeżeli odpowiednio wcześnie wyjadę to może uda się nawet coś bezpłatnego znaleźć. Chyba wiem które miejsce masz na myśli. Ogólnie w Wiśle byłem, ale nigdy podczas zawodów, więc nie wiem czego się spodziewać.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2015, 22:42:51 »
No problemo :) koniecznie wcześniej, nie dość, że później będą pozajmowane miejsca parkingowe, to jeszcze możesz utknąć w korku. Zobacz sobie tutaj: http://skoki24.pl/9-aktualnosci/2166-jak-najlepiej-dotrzec-na-lgp
A skoro roboty drogowe to i korki, może nawet większe niż we wcześniejszych latach...

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2015, 12:10:26 »
Planuję być w Wiśle gdzieś dwie godziny przed otwarciem bram, więc chyba powinno być wystarczająco.
Trochę szkoda, że nie ma żadnego połączenia autobusem lub PKP bezpośrednio po zakończeniu konkursu. Osoby, które nie mają noclegu raczej w większości przyjadą samochodami.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2015, 20:39:04 »
Na spokojnie wystarczy :) tak, lepiej mieć nocleg...

Karolka_

• Administrator
  • Ekspert
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2015, 22:33:00 »
LGP w Zakopanem nie odbędzie się.

http://24tp.pl/index.php?mod=news&id=28433