Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Psychofanki, faneczki, hoteczki i inne tego typu pieprzoty ;)  (Przeczytany 13437 razy)

dżast88

• Ekspert
Odp: Psychofanki, faneczki, hoteczki i inne tego typu pieprzoty ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:02:33 »
Co tu się dzieje?! :D
To ja jako kolejna faneczka się melduję ahahahahah :D Jak już pisałam, myślcie co chcecie - nie znając nas, nie rozmawiając z nami - my się świetnie bawimy, gdy wy nas obgadujecie ;)

Ann - dokładnie, my Ciebie kochamy :D a w ogóle skąd do cholery ktoś zupełnie tutaj nowy wie takie rzeczy o Ann, która tu nie pisze zbyt często? Bo nie uwierzę w to, że komukolwiek chce się czytać tysiące starych postów. Wyczuwam, że jesteśmy gdzieś równo obmawiane :) na zdrowie :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:05:33 »
Nie trzeba być tu długo zarejestrowanym by wiedzieć, wystarczyło czytywać forum ;)
Chętnie stoczę z tobą intelektualny pojedynek. Widzę jednak, że jesteś bez broni..

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:07:01 »
Ja jestem rodowitym polakiem i np mi nie pasuje bycie nim? Wolałabym być Anglikiem :) Cieszę się jak polak wygra, i nie wieszam na nikim psów, nie wiem skąd wgl taki tekst w naszą strone. No i chyba każdy tu zgromadzony rozumie słowa po konkursie itp.
Dżast, też mi sie tak zdaje, bo różne padały rzeczy tutaj.
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:07:25 »
Ależ oczywiście,obgadujcie na zdrowie :) Tylko że jak wspomniała dżast,my się genialnie bawimy,mamy o czym ze sobą gadać,a nie siedziec naburmuszeni i szukac dziury w całym....

Poison_Ivy

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:08:24 »
Jeśli się nie rozumie zwykłych komunikatów, typu "później, po konkursie" to fakt, wtedy się kadra "wypina".

Kamil Stoch nie wyszedł do kibiców po żadnym treningu ani po konkursie to kiedy jest to później? za rok? za pół? Co do niego miałam przeczucie akurat. Jedynie Dawid Kubacki wykazał się naprawdę szczerym zainteresowaniem i sympatią.

consequences a teraz się wypowiem bo już mnie nerwy noszą. Nie każdy musi, chce kibicować komuś tylko z powodu tego, że jest Polakiem. Zresztą to trochę pachnie hipokryzją ale co tam. Osobiście cieszę się kiedy  Polacy stoją na podium i można usłyszeć nasz hymn ale nie każdy musi mieć takie priorytety.  I nie życzę sobie takich bulwersów w stylu jak można? ohhh ahhhh. Chcesz kibicować Polakom nawet wbrew własnej sympatii? Go ahead ! Ale nie wartościuj tutaj innych własną miarą.

A Słoweńcy to moja miłość wybrana w sumie od zawsze  :-* kibicowałam im, kibicuję i kibicować będę. Amen
"Spójrz na mnie, jak ja na Ciebie patrzę, i pocałuj mnie, a potem zacznij już do mnie wracać!"

Agnieszka Osiecka <uwielbiam>

Atka

• Ekspert
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:09:20 »
Co tu się dzieje?! :D
To ja jako kolejna faneczka się melduję ahahahahah :D Jak już pisałam, myślcie co chcecie - nie znając nas, nie rozmawiając z nami - my się świetnie bawimy, gdy wy nas obgadujecie ;)

Ann - dokładnie, my Ciebie kochamy :D a w ogóle skąd do cholery ktoś zupełnie tutaj nowy wie takie rzeczy o Ann, która tu nie pisze zbyt często? Bo nie uwierzę w to, że komukolwiek chce się czytać tysiące starych postów. Wyczuwam, że jesteśmy gdzieś równo obmawiane :) na zdrowie :D

Łoooo Pani "keeerownik" przybyła.
Dobry dobry słoneczko ;P
Ja tam się zawsze świetnie bawię i nic ani nikt nie zepsuje mi tego, tym bardziej nie będzie obrażał moich znajomych.

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:11:13 »
Według mnie kto nie jest dumny z bycia Polakiem nie zna historii własnej ojczyzny. Ja też wielokrotnie myślałam o wyjeździe z kraju, ale nawet gdybym wyjechała, nigdy nie zapomniałabym o pochodzeniu.

Zawsze przy takich dyskusjach zaczyna mi grać w głowie "Pamiętaj" Funky Polaka  ^^
Chętnie stoczę z tobą intelektualny pojedynek. Widzę jednak, że jesteś bez broni..

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:12:54 »
Poison_Ivy, no popatrz. A ja widziałem zdjęcia zadowolonego Kamila z fanami. Więc obalę tą tezę, że nie wychodził do kibiców. Mogłaś po prostu tego nie zauważyć.

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:15:06 »
Jak dla mnie Kamil jest wzorem sportowca z klasą.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:16:28 »
A mnie ani on ziębi,ani grzeje.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:17:30 »
I tutaj się zdziwisz! Ojciec mojego dziadka był w Auschwiz! Wyszed stamtąd i napisał taki jakby pamiętnik czy coś i tam wszystko było opisane!!!!!!! I nie tylko on, ale dużo osób z mojej rodziny tam było i wyszli cało, niektórzy nie. I czytałam to milion razy! Wszystko znam z opowieści, o wojnach i o wszystkim - u mnie to jest temat rzeka jak jadę do rodziny!!!!!!!!!!!! Wiec do k*rwy nędzy mi nie mów że nie znam histori tej ojczyzny, bo znam pewnie lepiej niż ty! Nie znasz mnie a wypowiadasz się na mój temat że ja k*rwa czegoś nie znam. Znam nie znam, moja sprawa, chyba nie??? I skończ z tymi żałosnymi postami, bo mnie to w nerwia. Szukasz kłótni! Wrecz je uwielbiasz z tego co widzę.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:18:03 »
I wali mnie wasz zafajdany Kamilek. Wejdźcie mu do dupy, tak mu słodzicie. Jak jakieś psychofaństwo.

Poison_Ivy

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:19:36 »
Poison_Ivy, no popatrz. A ja widziałem zdjęcia zadowolonego Kamila z fanami. Więc obalę tą tezę, że nie wychodził do kibiców. Mogłaś po prostu tego nie zauważyć.

Z premedytacją go pewnie mijałam po kwali i konkursach zwłaszcza, że zostałam długo po. Ojjj ślepa ja  ;D ;D masakra. Kocham ludzi zapatrzonych w swoich idoli tak tępo.

Nie wytłumaczyć jak ktoś nie ogarnia, że ktoś może mieć inny pogląd. Koleżanko przepytaj mnie z historii. z pewnością wiem więcej od Ciebie. Ale ja się pytam co ma piernik co wiatraka? Nie kibicujesz Polakom = nie znasz historii własnego kraju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Jestem Polką, kocham język angielski, chciałabym mieszkać NYC, wzruszam się na pieśniach patriotycznych, kibicuje Słoweńcom :D Level hard   ??? ::) :o ;D nadążasz?
"Spójrz na mnie, jak ja na Ciebie patrzę, i pocałuj mnie, a potem zacznij już do mnie wracać!"

Agnieszka Osiecka <uwielbiam>

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:20:21 »
Jasne, jasne ;)
Consequences, moim zdaniem za bardzo dramatyzujesz. Tu nikt, naprawdę nikt, nie życzy polskiej kadrze źle. I wiem co mówię, bo przynajmniej znam dziewczyny, a nie opieram się na tym, co KTOŚ gdzieś tam pisał. :) A komu się kibicuje to każdego indywidualna sprawa.

Atka hahahaha tak, keeeeeerownik ciągłego zamieszania :D

Magda keep calm! :D
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

consequences

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 04, 2015, 22:26:48 »
Magdaa, to co napisałaś o Kamilu jest tragiczne. To jest pseudofaństwo. Kamil jest liderem naszej kadry, dzielnie przejął schedę po mistrzu Adamie, jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim, mistrzem świata..  To jest mój ulubiony skoczek na zawsze, prawdziwy wzór. Po prostu nie robi z siebie maskotki, jest inteligentny i opanowany.