Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Skoki-Zakopane 2016  (Przeczytany 706 razy)

daniel3010

• Nowy użytkownik
  • *
Skoki-Zakopane 2016
« dnia: Styczeń 03, 2016, 07:13:25 »
Witam. Po raz pierwszy wybieram sie w tym roku na skoki do Zakopanego. I chciałem się zapytać czy na skoki można wnosić takie trąbki na sprężone powietrze i ewentualnie jakieś zapasowe pojemniki ze sprężonym powietrzem,jak ochrona na to patrzy ? Orientujecie się jakie są ceny w cateringu na terenie skoczni (piwo,grzaniec,jedzonko itp.). Żeby stanąć na dobrym miejscu (sektor A) to najlepiej o ktorej już iść na skocznie? Z góry dziekuję za podpowiedzi.:) Pozdrawiam :)

dżast88

• Ekspert
Odp: Skoki-Zakopane 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 17:07:36 »
Jeśli chodzi o trąbki to chyba można. Dokładnie nie wiem, bo ja tego nie używam, ale kontrola na skoczni jest taka przeciętna... Wnoszą wódkę, piwa, race itd. to co tam sprężone powietrze :P Podejrzewam, że nie będzie problemu. A co do miejsca to najlepiej iść jeszcze przed treningami i się pchać jak najbliżej barierek, bo inaczej Ci zasłonią cały widok te wielkie flagi, bo to przecież obowiązek każdego porządnego kibica - przyniesienie flagi wielkości trzech prześcieradeł i zasłonięcie widoku osobom z tyłu...
A jeść najlepiej przed skokami albo po i poza terenem skoczni. W trakcie zawodów to po pierwsze nie wyjdziesz za bramę, bo później chyba nie wpuszczają z powrotem (ewentualnie nie wrócisz na swoje miejsce, bo będzie tłum), a po drugie jest dosyć drogo. No nie wiem, co kto lubi, ja tam zawsze przetrzymuję skoki na luzie
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

daniel3010

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2016, 19:34:17 »
Bardzo dziękuje za odpowiedź Dżast :). Sam jestem ciekaw jak podejdą do tych pojemników z powietrzem w związku z ostatnimi wydarzeniemi związanymi z zagrożeniem terrorystycznym myśle ,że kontrola w tym roku będzie bardziej rygorystyczna. Pewnie spróbuje je wnieść bo dają naprawdę dobry efekt :), a co dopiero kilka tysięcy takich trąbek i innych tym podobnych gadżetów. To musi być COŚ :).Mam nadzieje,że na skokach panuje wspaniała atmosfera tak ogólnie i między kibicami. :)

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2016, 15:47:19 »
Ależ nie ma za co :) zdaje mi się, że widziałam ludzi z tymi trąbkami na sprężone powietrze. Nie no naprawdę wydaje mi się, że to nie problem. I co kto lubi, trąbki były, są i będą, ale przyznam szczerze, że gdy tam stoję i ktoś trzecią godzinę trąbi mi koło ucha to mam serdecznie dość :D ale tak czy inaczej atmosfera jest bezbłędna i aż żałuję, że w tym roku mnie nie będzie :)
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.