Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Simi the best !!!  (Przeczytany 113652 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Odp: Simi the best !!!
« Odpowiedź #2190 dnia: Luty 21, 2015, 12:07:59 »
Rany,jak sie cieszę że wygrał kwalifikacje !!!!!!!!!! :) Wszystko wskazuje na to że to chyba trochę  na wyrost te niepokoje :) Normalnie az mi ulżyło :)
Niechwal dnia przed zachodem słońca ;) na pewno będzie fajna walka ale czy wygra ?? tego to nie wiem
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #2191 dnia: Luty 21, 2015, 13:09:20 »
Tak,masz racje,ale wiesz naczytałam sie w necie że jakieś tam problemy psychiczne ma po tym wypadku itp. Pomyślałam że dobrze będzie jak sie do konkursu załapie,a tu wczoraj wygrał kwalifikacje :) No to od razu pomyślałam ze nie jest tak źle :) Nie sądzę by dziś wygrał,chociaz wszystko jest możliwe.... W każdym razie cieszy mnie że nie jest chyba aż tak źle :)

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2192 dnia: Luty 21, 2015, 13:11:33 »
Akurat nam może się tylko wydawać, że "nie jest tak źle", w rzeczywistości może być zupełnie inaczej...

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2193 dnia: Luty 21, 2015, 18:35:29 »
W pierwszej serii ewidentnie się przestraszył :( Stąd tak skrócony skok i jeszcze z prawie upadkiem. Ale za to drugi już dużo lepszy.

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #2194 dnia: Luty 21, 2015, 19:07:57 »
znowu to samo przy lądowaniu.... ajajaaj, aż się wydarłam co on robi! Strach w nim siedzi i tyle.
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #2195 dnia: Luty 21, 2015, 20:27:57 »
znowu to samo przy lądowaniu.... ajajaaj, aż się wydarłam co on robi! Strach w nim siedzi i tyle.
Dokładnie,przez chwilę myślałam ze się wywróci....

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #2196 dnia: Luty 21, 2015, 20:33:29 »
Ja też tak myślałem i zamarłem.....

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2197 dnia: Luty 21, 2015, 20:46:55 »
Jak ktoś słusznie zauważył, Simon zmienił sposób lądowania, teraz wykonuje telemark z prawą nogą do przodu. Wcześniej zawsze lądował z lewą nogą do przodu. To jest ogromna różnica. Ja pomimo jego wyniku jestem bardzo zadowolony z jego skoków :)

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #2198 dnia: Luty 21, 2015, 21:10:13 »
Ja też jestem zadowolona,chociaz tak naprawdę zobaczymy co będzie na dużej skoczni....

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #2199 dnia: Marzec 11, 2015, 10:11:25 »
Wczoraj rekord skoczni, miejsce na podium i ta dzika radość po skoku :D Cos ruszyło ku lepszemu, bo już miałam dość widoku zestresowanego Simona na belce.

borsuk91

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2200 dnia: Marzec 11, 2015, 17:07:32 »
Mnie uspokoił wczorajszy wynik Simona. Byłem zaniepokojony tym jego machaniem rękoma w niektórych skokach, sposobem lądowania i faktycznie po upadku wyglądał czasami na bardzo zestresowanego. To podium doda mu pewności siebie i chciałbym, żeby został na kolejne sezony. Jak mówił, szanse były 50:50, mam nadzieję że po wczoraj już się zmieniły :)

Arkona

• Ekspert
« Odpowiedź #2201 dnia: Marzec 11, 2015, 17:29:12 »
Też mam nadzieje, że szanse na pozostanie w następnym sezonie wzrosły. Jak powiedział, boi się spróbować "czegos nowego" przy lądowaniu. Niech już ląduje sobie jak chce, byle cało i zdrowo, bo idealne lądowanie nigdy nie było jego atutem.