Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Andi (Goldi) Goldebrger (zakończył karierę)  (Przeczytany 36616 razy)

Kate

• Nowy użytkownik
  • *
Andi Goldebrger(Goldi):P
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2003, 16:14:59 »
Tragiczny był ten konkurs:( Tragiczny:(
Biedny Kofi zdyskwalifikowany :( Goldi źle skoczył, Liegl już w ogóle tragicznie :(

Justynka Goldberger

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2003, 17:13:14 »
Biedny Golduniek. Był dopiero 25  :cry:  A tak już mu dobrze szło na początku, no niestety zdarzają sie obniżki formy. Sven Hannawald przez złe warunki źle skoczył. Pocieszmy się myślą, że wszystkim sie nie udało, każdy miał zły dzień :\\
AHONEN ARMY (szef)

Kate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2003, 17:54:55 »
Ale niewiadomo czy Lepisto weźmie Goldunia na Mś w Val di Fiemme :(((
Nie dość, że chce kończyć karierę Golduś to jeszcze teraz nie będzie go na MŚ????????
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Justynka Goldberger

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2003, 19:04:32 »
kate, nie przejmuj sie na pewno go zabiorą :-D  Jestem tego pewna, Goldusiek postara sie na treningu i po sprawie....A ich trener to naprawde spoko gość, nie tak jak tamten Inauer którym wogóle nie dawał mu szansy
AHONEN ARMY (szef)

Kate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 09, 2003, 20:06:09 »
Nio mam nadzieję :)

Kapitan Leia

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 09, 2003, 20:24:40 »
WRAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUU CZY JA PRZECZYTAŁAM INNAUERRRRRRR????????????? AWRRRRRRRRRRRWWWWWWWWRRRRRRRR!!!  (kiler) (snajper) (ogien) (pieklo)
przepraszam bardzo, ale to nazwisko działa na mnei jak płachta na byka :[ ten dupek nie dosć że nie lubił Goldasa to jeszcze spieprzył Austriakom całe IO :[
Dzisiejszy konkurs dziwny-za to Andi Widelec pokzał klasę :D:D:D (brawo)
Kate--->boskie foty Goldka w albumie, własnei obejrzałam! I prosze o wiecej! Fajna jest ta co Goldas ma gacie w kratkę (haha2) szkoda tylko ze tam łysa pala Innauera widnieje  :evil:
Evenn siostro Ty sie też nie obijaj-dawno nic nie wrzucałaś do albumu:P
aby nikt nie zapomniał - Kapitan AHONEN ARMY - dożywotnio (neo) (diablo)

czytaj mnie:   http://www.divusiulius.blox.pl

Janne on paras!!!
A poza tym - WOLFI ;)

Kate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2003, 20:28:09 »
Nio,ale cio ja mam zrobić jak już jest album pełny? To jak teraz wklejać foty? :P :P :P

Kapitan Leia

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 09, 2003, 20:35:52 »
album pełny???  :shock:
zawsze możan wrzucać linki na forum :P:P:P

Janne on paras!!!
A poza tym - WOLFI ;)

Kayah (Ville)

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 09, 2003, 20:55:00 »
a może moje zdjęcie Goldka ze skrzywioną miną wyjdzie :P to Ci Leia pokaże

Kapitan Leia

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 09, 2003, 20:59:18 »
no ja licze że mi wszystkie foty pokazesz! :P

Janne on paras!!!
A poza tym - WOLFI ;)

Kayah (Ville)

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 09, 2003, 21:23:00 »
o ile wyjdą bo mam co do tego wielkie obawy :/

Kapitan Leia

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2003, 07:21:59 »
mmmmmmmmmmmmm szpoko--->może wyjdą tak jak ten Janne (serduszka)

Janne on paras!!!
A poza tym - WOLFI ;)

Czarna

• Ekspert
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 10, 2003, 13:44:45 »
przydałby się osobny albumik na zdjęcia Goldinka  :P

Kapitan Leia

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 10, 2003, 21:26:32 »
MŚ w Val di Fiemme bez Goldbergera

Trener austriackiej kadry skoczków narciarskich, Hannu Lepistoe ogłosił nazwiska zawodników, którzy znaleźli się w składzie reprezentacji na MŚ w Val di Fiemme. W kadrze zabrakło miejsca dla utytułowanego i doświadczonego Andreasa Goldbergera.

W Val di Fiemme Austrię reprezentować będą: Andreas Widhoelzl, Florian Liegl, Martin Hoellwarth, Andreas Kofler, Christian Nagiller i jako "joker" Thomas Morgenstern.

"To była bardzo trudna decyzja" - powiedział odpowiedzialny za skoki narciarskie w austriackiej federacji Toni Innauer, który uczestniczył w rozmowach między zawodnikami i trenerami po zawodach w Willingen.

"Trener Lepistoe przedstawił szczegółowe kryteria nominacji skoczków do kadry na mistrzostwa świata. Omówił wyniki osiągane w dotychczasowych startach i zapoznał skoczków ze swoimi decyzjami. Wiadomo, że ktoś musiał czuć się rozczarowany, ale Lepistoe był sprawiedliwy. A Goldberger przyjął decyzję trenera ze zrozumieniem" - wyjaśnił Innauer.

Innauer był pod wrażeniem zachowania trzykrotnego triumfatora Pucharu Świata. "Goldi zachował się wspaniale, jak na wielkiego sportowca przystało. Oczywiście, że był rozczarowany, ale zaakceptował decyzje szkoleniowca bez wahania. Życzył wszystkim powodzenia i obiecał, że będzie ściskał kciuki przed telewizorem" - poinformował Innauer.

Inaczej niż Goldberger zareagował jego menedżer Edi Federer. "Nie tylko Andreas nie jest ostatnio w najwyższej formie. A wyniki z tego sezonu są po jego stronie. Jest obecnie dziesiąty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, czyli ... czwarty z Austriaków. Szkoda, że w stosunku do skoczków przyjęto inne kryteria kwalifikacji niż w przypadku biegaczy narciarskich, czy specjalistów od kombinacji norweskiej" - podkreślił Federer.

W kadrze oprócz doświadczonych zawodników takich, jak Andreas Widhoelzl i Martin Hoellwarth, znaleźli się będący ostatnio w dobrej formie Florian Liegl i Christian Nagiller.

Zaufanie trenera Lepistoe zdobył też młody Andreas Kofler, a jako "joker", który może w każdej chwili zastąpić któregoś z kolegów w ekipie, znalazł się 16-letni Thomas Morgenstern.

W tym tygodniu skoczkowie trenować będą na skoczni Bergisel w Innsbrucku. "To przemyślana decyzja. Spędziliśmy tam kilka dni po Turnieju Czterech Skoczni i zawodnicy później byli w wysokiej formie" - dodał Innauer.

Austriacy trenować będą także w Seefeld, gdyż tamtejsza skocznia o punkcie konstrukcyjnym K-90 jest, zdaniem trenerów, niemal identyczna jak ta w Predazzo, gdzie odbędzie się rywalizacja o medale MŚ.

Na MŚ do Val di Fiemme, które trwać będą od 18 lutego do 1 marca, Austriacy udadzą się w przyszły wtorek.

Janne on paras!!!
A poza tym - WOLFI ;)

Kayah (Ville)

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2003, 21:49:19 »
ojej szkoda go.....Christian roche nie pewny, ale jednak trzeba ufac im bo wiedza co robia