Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Łukasz Kruczek.  (Przeczytany 16266 razy)

Evenstar

• Moderator Globalny
  • Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2007, 22:30:28 »
Kurcze to bardzo przykre jak tacy ludzie robia takie rzeczy:???: On sie stara rozwijac i daje z siebie jak najwięcej skoczkowie nie narzekaja a przyjdzie jakiś taki "Kibic" i zmiesza go z błotem tylko dlatego że ma takie widzimisie:???: Moim skromnym zdaniem pan łukasz nie jest złym trenerem i ma jeszcze przed sobą wiele lat kariery:)

incia

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2007, 09:43:19 »
bardzo przykre:x a ja nigdy drugich nie sądze bo sama błądze;)

Bimba

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 14, 2007, 11:07:32 »
Zawsze sie znajdzie ktoś kto chce narobić zamieszania... te osoby które mu wymyślały prawdopodobnie same nie wiedziałyby o co maja do niego pretensje?

Życzę mu jak najlepiej i wierze, ze czeka go jeszcze kariera trenerska ;)

incia

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 14, 2007, 15:42:37 »
i ja też mu tego życze:D

farafanelka

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 15, 2007, 18:35:16 »
I ja oczywiscie:D
Mam nadzieje, ze sie duzo nauczy przy Lepistoe(kciuk)
Wydaje mi sie, ze dzieki temu, ze jeszce niedawno skakal, a do tego jest taki mily i spokojny to ma swietrnu kontakt ze skoczkami i na pewno dzieki niemu latwiej im sie wspolpracuje z trenerem nie mowiacym po polsku...

Evenstar

• Moderator Globalny
  • Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 01, 2007, 21:02:25 »
Pan Łukasz ma dziś urodziny(jump)
Wszytkiego majlepszego samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym! Zdobycia doswiadczenia i spełnienia marzeń(urosziny)(urodziny)(tort)(tort)

Moja siostrzenica też ma dzis urodzinki(jump)

farafanelka

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2007, 00:09:42 »
Caly wieczor mialam napisac, i w koncu pisze teraz(glupek) Wielu sukcesow w pracy trenerskiej i dalekich skokow podopiecznych (tort)(party)(urodziny)(tort)(urodziny)

_Daga_

• Ekspert
    • http://www.fankamorgiego90.blog.onet.pl
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2007, 10:57:44 »
Wszystkiego najlepszego dla p.Kruczka (urodziny)(party)
Spóźnione ale szczere :D
Bo skoki narciarskie to najpiękniejszy sport na świecie!

www.fankamorgiego90.blog.onet.pl

www.kamil-kacper-skrobot.blog.onet.pl

www.skijumping2007.fora.pl

Julka

• Mistrz Typowania
  • Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 19, 2008, 21:15:38 »
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/8949/Lukasz-Kruczek-juz-pewny-posady-trenera-polskich-skoczkow/

Nie wiem co o tym myśleć? Szanuję Łukasza, cenię, ale nie wiem czy to dobry pomysł, zeby teraz został trenerem polskiej kadry. W przyszłości tak, ale teraz ... Jesli jednak tak się stanie to mam nadzieję, że zrobi wszystko, żeby doprowadzić Adama znowu na szczyt, aby mógł odejść będąc znowu wysoko, a naszych pozostałych skoczków na stałe wprowadzi do czołówki PŚ. Życze mu szczęścia w prowadzeniu kadry, mam nadzieję, że okaże się dobrym trenerem.
Poszukiwania pracy historii kilka... Doradca zawodowy subiektywnie o rynku pracy...
>>www.profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com<<

..."odkopana" po 78 latach historia przedwojennej wędrówki dwóch Ślązaków wokoło Polski...
>>www.los-gornika.blogspot.com<<

Bimba

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 19, 2008, 21:57:55 »
slyszalam ta wiadomosc w sporcie po wiadomosciach... sama nie wiem czy sie cieszyc czy nie... ale trzymam kciuki za Łukasza i życze mu jak najlepiej... :)

Evenstar

• Moderator Globalny
  • Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2008, 23:15:38 »
Nie wyobrażam sobie tego...jeszcze nie teraz!

incia

• Gość
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 20, 2008, 06:59:29 »
a ja komentować nie będe bo....tfu nic nie powiem:?

Meg

• Użytkownik
  • **
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 20, 2008, 08:27:24 »
Poczekajmy do 28 na oficjalne ogłoszenie trenera,ale jeżeli to ma być Kruczek to będzie pat, on nie ma doświadczenia jako samodzielny trener.A zresztą pożyjemy, zobaczymy jak to mówią.

Julka

• Mistrz Typowania
  • Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 20, 2008, 10:31:53 »
Może się okazać, że Łukasz będzie świetnym trenerem. I tego mu życzę z całego serca. Ale teraz jest to wielekie ryzyko. Ryzyko bo skacze Adam, który w glorii chwały, będąc na szczycie chce odejść ze sportu, a przy okazji zdobyć upragniony złoty medal. Czy Łukasz i sztab szkoleniowy będą w stanie pomóc Adamowi w tym? To są raptem dwa lata, z pozostałymi chłopakami Łukasz będzi trenował może dłużej, więc coś może z tego być. Ale z Adamem nie ma czasu na eksperymentowanie.
To będą trudne chwile dla polskich skoków, dla Adama, naszej kadry i Łukasza. Pod takim ostrzałem się chyba żaden trener nie znajdzie na samym początku. Dlatego życze mu wytrwałości w dążeniu do celu. Oby wszystko dobrze się ułożyło. Bo jeśli nie, to po Vancouver chcę widzieć jak sztab szkoleniowy i z Tajnerem na czele bije się w pierś i poddaje do dymisji.
Poszukiwania pracy historii kilka... Doradca zawodowy subiektywnie o rynku pracy...
>>www.profesjonalny-doradca-zawodowy.blogspot.com<<

..."odkopana" po 78 latach historia przedwojennej wędrówki dwóch Ślązaków wokoło Polski...
>>www.los-gornika.blogspot.com<<

Ania

• Ekspert
Łukasz Kruczek.
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 20, 2008, 10:49:15 »
A ja tam nie chcę Kurczka jako trenera i  tyle, niech sobie ryzykuje z drużyną z Kazachstanu czy czego... Zresztą z drugiej strony tak na prawdę to pewnie Tajner chce rządzić, a Kruczek będzie nosił tylko przydomek trener.
Jak będą nasi skakać, to ja przełączam kanał...