Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kamil Stoch  (Przeczytany 148768 razy)

Tarasiuk

• Gość
Kamil Stoch
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2005, 16:17:41 »
Cytat: axela
Jako, ze Kamil czyta ta strone czasami, to korzystam z okazji i POZDRAWIAM CIE CHLOPIE, POWODZENIA I SIE NIE PODDAWAJ, WIDZIMY SIE ZA ROK!!!!

Serio?  :shock: Skąd wiesz, że Kamil te forum czytaa?  :wink:

Violino

• Zaawansowany użytkownik
Kamil Stoch
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2005, 18:22:10 »
Kamil to cool czlowieczek, bedzie z niego jeszcze wielki skoczek, mlody chlopak, a juz tyle trzezwych opini i talent widac, tylko musi teraz znalezc forme. Tez czekam za rok, jesli nie, to za dwa, musi rozwinac skrzydla, za dobry jest. :-D
Zimą narty, latem motocykl!

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2005, 20:17:01 »
Czytal dwa dni temu :P przy mnie, no i mowil, ze czasem czyta.
A dzis slicznie skoczyl w kwalifikacjach TAK TRZYMAJ KAMIL

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 14, 2005, 23:17:09 »
A Ty co :shock:  osobista ochrona Kamila jestes :?:  :lol: nawet forum czyta przy Tobie :?:

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2005, 08:47:23 »
nie. bylam attache polskich skoczkow gdy byl konkurs PS w Kuopio i akurat w hotelu byl komputer i Kamil czytal skijumping.pl

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2005, 20:56:58 »
No to sie chyba nie rozczarowal bo ludzie go raczej lubia :lol: Attache to najnizszy stopniem urzednik dyplomatyczny :?:

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2005, 07:12:42 »
wlasnie, ze on czyta komentarze np w newsach, a tam one sa dosc niewybredne :(

ale to pytanie o to kim jest attache skoczkow w trakcie konkursu to zart?
attache na zawodach opiekuje sie teamami, pilnuje by byli wszedzie na czas i zalatwia co trzeba.

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2005, 12:26:44 »
A z tym naduzywaniem alkoholu, pilnowanie chlopcow, to tez do attache nalezy?

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2005, 14:32:31 »
Cytat: Violino
A z tym naduzywaniem alkoholu, pilnowanie chlopcow, to tez do attache nalezy?

wiesz co, bez komentarza  :?
nie oceniaj innych wg.siebie

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 17, 2005, 17:30:43 »
Ok, wezme to sobie do serca. Po prostu przyjelam Ciebie jako kogos, kto  przez to, ze siedzial ze Stochem w pokoju hotelowym przy internecie, stawia sie ponad nas i wie wiecej. Wynikalo to z Twoich wczesniejszych wypowiedzi. Rozumiem, ze jezdzac z nimi, angazujesz sie i solidaryzujesz, zrozumiale, ale wypowiedz, ze Polacy naprawde dobrze skacza, to juz lekka przesada :? Polacy to Adam i jak na razie od wielu lat nic sie nie zmienia.

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 17, 2005, 19:05:36 »
a sadzisz, ze wiem mniej o nich niz ludzie znajacy ich tylko z tv?
skoki ogladam bardzo wiele lat, zawsze kibicuje polskiej druzynie i nie tylko, jest malysz i nie ma zaplecza, jest kilku slabych skoczkow, ale jednak z jakims potencjalem- moze zle cwiczonych, moze sami nie potrafia- ale jest to mimo wszystko cos, wiecej niz nic.
jesli naprawde sadzisz, ze skoczkowie ciagle sa pijani, to ja powiem, ze nie sadze, a jesli piszesz to w temacie o Kamilu... sugerujac sie wyczynami Rutka i pewnie plotkami, to ja twierdze, ze K. problemow z uzywkami nie ma. udzielam sie w tym temacie, bo Kamil zrobil na mnie dobre wrazenie- to mily chlopak i naprawde mam przeczucie, ze jeszcze poskacze.
ty wrzucasz wszystkich do jednego wora i czy ktokolwiek tu pisze ze oni sa bez wad? ja ich nie znam az tak, ja widzialam co nieco, interesuje sie skokami i mialam przyjemnosc pobyc z nimi i innymi troche, a jednak po szczerej rozmowie mozna nieco zmienic opinie. kto wiem, moze nie mam racji  :roll:  ale cos mi sie wydaje, ze bardziej mam racje, niz jestem w  bledzie.
nie siedzialam z nim w pokoju hotelowym, a w hallu, czekam az napiszesz, ze robilam z nim cos wiecej  :lol: po prostu gadalam z nim i mowilismy o witrynach internetowych o skokach, czy to tak zle ze tu o tym pisze, czy nie jest dobrze pisac o prawdziwym doswiadczeniu rowniez, czy to forum jest zarezerwowane do gadania o tym jaki kto jest do bani, nie umie skakac i wogole fe. albo opcja druga, jaki kto cudny bo przystojny etc
chcialam sie podzielic pozytywnym przezyciem i wrazeniem jakie na mnie zrobil Kamil i tyle, a twoje zarzuty i komentarze sa glupie.

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 18, 2005, 08:47:23 »
Stoch jest w porzadku, mlody , zdolny, skladnie mowi, widac ma rowno w glowie i woda sodowa zapewne mu nie uderzy. Jest to szansa na na przyszlosc, ja ani razu zle sie o nim nie wypowiedzialam, lecz pisalam, ze polskie skoki to na razie Adama Malysz. Takie "cos, lepsze niz nic" piszac o reszcie polskich skoczkow to male pocieszenie. Jak na razie nasi skoczkowie za dlugo dochodza do formy, starzeja sie i  jak Mateja, koncza kariere bez zadnych sukcesow. A teksty, ze Kamil czytal to forum przy Tobie, nie koniecznie musza kogokolwiek interesowac.

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 18, 2005, 10:57:55 »
ja nie pisalam, ze czytal bo sie chce pochwalic, bo nie ma czym, napisalam, ze jako, ze czyta to chce go pozdrowic, czyli post byl adresowany do Kamila  8) poza tym czy ja wiem, czy kogos nie zainteresuje, ze nawet skoczkowie tu zagladaja wg mnie to ciekawa informacja :roll:
poza tym twoje komentarze do mnie, przesycone ironia mogly mnie wkurzyc, ja tu przychodze bo lubie gadac o skokach, a nie zeby sie chwalic, bo nie mam czym do tego te insynuacje o alkoholu...

Violino

Kamil Stoch
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 18, 2005, 11:04:51 »
W porzo. Ja tez lubie skoki, jestem zakochana w tej dyscyplinie sportowej, jak i w narciarstwie alpejskim, dowolnym i extreme. Marze, zeby w koncu cos na lepsze zmienilo sie chocby w tym pierwszym.  :-D

axela

• Nowy użytkownik
  • *
Kamil Stoch
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 18, 2005, 12:44:37 »
oj ja zakochana we wszystkim gdzie sa narty, a to dlatego ze sama kocham jezdzic :)