Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kamil Stoch  (Przeczytany 153730 razy)

Rafiko122

• Ekspert
Odp: Kamil Stoch
« Odpowiedź #3555 dnia: Luty 23, 2015, 20:18:44 »
I proszę Stoch najlepszy w obu treningach ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #3556 dnia: Luty 23, 2015, 20:24:21 »
W dwóch na trzy ;) w ogóle nasi bardzo dobrze się spisywali!
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #3557 dnia: Luty 23, 2015, 20:28:11 »
Czekam na czwartek! :) Mam nadzieje, że to zapowiedź samych dobrych chwil. Może i medal drużynowy nie jest jednak taki nierealny?

Szliri

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #3558 dnia: Luty 26, 2015, 18:05:00 »
I nasz kochany Kamil się skompromitował, 12 po pierwszej serii, w drugiej jeszcze spadnie. A tu trolle medal mu wróżyli...  :P
Love Austria and Slovenija

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #3559 dnia: Luty 26, 2015, 18:11:36 »
I nasz kochany Kamil się skompromitował, 12 po pierwszej serii, w drugiej jeszcze spadnie. A tu trolle medal mu wróżyli...  :P

Chwileczkę? Skompromitował? Dla mnie nie, po prostu wyszło jak wyszło i tyle. Nie zawsze da się być w formie medalowej. I proszę, nie obrażaj fanów wspierających Kamila "trollami".

Dominika

• Ekspert
« Odpowiedź #3560 dnia: Luty 26, 2015, 18:49:43 »
kompromitacja to za mocne słowo. Nie wyszło. Trudno. Ja osobiście w medal Kamila tak średnio wierzyłam, bo jest wielu skaczących po prostu lepiej, ale nie odpuścił i walczył do końca i za to należą mu sie gratulacje :D za dwa lata kolejne mistrzostwa :D
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.\'\'

- Johann Wolfgang Goethe

Szliri

« Odpowiedź #3561 dnia: Luty 26, 2015, 20:18:01 »
Moim zdaniem Kamil ma zły styl skakania. Leci nisko i z szeroko rozstawionymi nartami. Zawsze podziwiam styl Słoweńców to dzięki temu skaczą dalej.

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #3562 dnia: Luty 26, 2015, 20:24:25 »
Ma bardzo fajny styl skakania i przy odpowiedniej formie daje to efekty w postaci odpowieniej odległości i dodatkowo świetny styl. Mam wrażenie, że czepiasz się Kamila, byle się przyczepić i w sumie nie wiadomo za co.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #3563 dnia: Luty 26, 2015, 20:46:07 »
Co do stylu to myślę, że jednak sztab szkoleniowy i Kamil lepiej się na tym znają.
Nie wyszło, trudno. Dla mnie to żadna kompromitacja. Nie zmienia to faktu, że Kamil jest świetnym zawodnikiem.

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #3564 dnia: Luty 27, 2015, 16:22:12 »
Dokładnie. To żadna kompromitacja,po prostu,nie udało się. Powiem że z jednej strony to nawet dobrze,niektórym ''kibicom'' przyda sie taki zimny prysznic,bo naprawdę,ja czytałam niektóre typowania,przed mistrzostwami,tak naprawdę....

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #3565 dnia: Luty 27, 2015, 16:54:43 »
Przyda się przede wszystkim sezonowcom.
Osobiście nie stawiałem Kamila na piedestale, wiedziałem że jest po kontuzji i że moze nie dać rady.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #3566 dnia: Luty 28, 2015, 09:50:10 »
Jeju, on ma już mistrzostwo, więc powinniśmy się cieszyć, a poza tym to właśnie jest po kontuzji i wgl, a moze też mieć jakieś problemy z czymś tam (nie chodzi mi o skoki) i przyszło co do czego to poległ. Ale inni tego już nie rozumieją bo każdy myśli że oni żyją tylko skokami, a swoim życiem nie, lol
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Szliri

« Odpowiedź #3567 dnia: Marzec 08, 2015, 16:05:44 »
Kolejny żenujący występ, 6 miejsce od końca. Był za tym nielotem Zografskim...  :-[

Jarek

• Ekspert
« Odpowiedź #3568 dnia: Marzec 08, 2015, 16:16:38 »
Kolejny żenujący występ, 6 miejsce od końca. Był za tym nielotem Zografskim...  :-[

Może  spróbuj sam skoczyć z grypą żołądkową. Kamil dwa dni nic nie jadł, jest osłabiony, nie spał. No ale oczywiście   jest to "żenujące".  Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z takiej głupoty.

Ja go podziwam, że miał jakiekolwiek siły żeby dzisiaj się pokazać kibicom. Jego miejsce jest w pełni usprawiedliwone.

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #3569 dnia: Marzec 08, 2015, 17:43:27 »
<głęboki oddech, liczę do dziesięciu i staram się nie być niemiła>
Miałeś kiedyś grypę żołądkową? Widocznie nie, bo byś takich głupot nie pisał. Ja miałam dwa razy w życiu: męczyło mnie zwykłe leżenie, wirowało mi w głowie, mdlałam, serio ciężko to wytrzymać. Dlatego ja Kamila szczerze podziwiam, że dał radę w ogóle skoczyć. Wg mnie powinien zostać w hotelu i zdrowieć.