Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kuusamo 11/2004...  (Przeczytany 9647 razy)

Alla

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 27, 2005, 14:48:11 »
Violino: Kiedy dowiedziałam się, że Sigurd ceni Arne Naessa, czyta norweską klasykę (zwłaszcza noblistę Hamsuna), od razu wiedziałam, że to ktoś wyjątkowy. Zresztą rozmowę o naucę rozpoczęliśmy już w Zakopanem, to byłaby tylko kontynuacja :).

Miło mi, że masz takie zdanie :). Przytulać się mogę... ale do zdjęcia oczywiście :D.

Przez ten rok zamierzam udoskonalić przygotowany już dawno projekt wywiadu z Sigurdem i innymi Norwegami. Stwierdziłam, że mógłby być za nudny dla fanów właśnie z powodu pytań natury filozoficznej ;). Muszę je przeredagować :).

A jak najpierw mdleją, potem piszczą :P ?
Bly: I always enjoy it when an opponent raises the level of play.

Violino

• Zaawansowany użytkownik
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 27, 2005, 20:02:58 »
To niemozliwe, najpierw piszcza, a gdy sie wypiszcza, mdleja, marzac o przebudzeniu sie w ich ramionach :wink: Co do filozofii, nie watpie w Twoje zainteresowania... przeciez do mezczyzny nie tylko dociera sie przez żołądek :wink:
Zimą narty, latem motocykl!

Alla

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 31, 2005, 12:39:40 »
A budzą się w śniegu pozostawione własnemu losowi, podczas gdy oni spokojnie popijają sobie piwko przy barze XD.

Do Sigurda trudno byłoby dotrzeć przez żołądek, chłopak ma indywidualną dietę z racji swojej szybkiej przemiany materii ;).

Narc (Maddi)

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 13, 2005, 16:28:40 »
Do Sigurda trudno byłoby dotrzeć przez żołądek, chłopak ma indywidualną dietę z racji swojej szybkiej przemiany materii ;) .

nie, dlaczego.. pewnie dużo musi jeść? to dużo dobrego jedzenia chyba załatwia sprawę ;PPP
(też bym chciała mieć szybką przemianę materii ;PP)
iLas llamas son mas grande que las ranas!

Ana

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 13, 2005, 18:13:10 »
heh Narc wierz mi taka szybka przemiana materii nie zawesze jest fajna :?  :roll: a wiem co mowie :roll:  :?

Alla

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 14, 2005, 11:10:17 »
Narc: Musi jeść bardzo dużo, i dlatego ma dość jakiegokolwiek jedzenia :P.

Vil Boyd

• Zaawansowany użytkownik
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 14, 2005, 20:59:46 »
Cóż, ja tesh zazdroszczę ludzią z szybką przemianą materii, szczególnie teraz, jak zachorowałam i przytułam dziesięć kilo =/ Czuję się jak wielka klucha, schudnąć tesh nie mogę (tabletki nawet odchudzające łykam, ale to na nic =/) i chciałbym jush wrócić do poprzedniej wagi...
"through shadow
to the edge of night
until the stars are all alight"

Alla

• Ekspert
Kuusamo 11/2004...
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 15, 2005, 10:29:57 »
Wszyscy mówią, że mam wyjątkowo szybka przemianę materii, ale to nic przy moim bracie, ten to może jeść kilogramami, a wciąż jest chudy :D.