Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Polskie skoki  (Przeczytany 10537 razy)

Luk

• Zaawansowany użytkownik
Polskie skoki
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 03, 2005, 16:06:06 »
Jest pełno w Polsce kobiet, które skaczą na nartach. Ale w zawodach nie startują.

tak_to_ja

• Ekspert
Polskie skoki
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 12, 2005, 22:45:08 »
W Polsce od pewnego czasu skacze Gabrysia Buńda i jak na swój wiek to uzyskuje całkiem całkiem te wyniki :D

kuki

• Nowy użytkownik
  • *
Polskie skoki
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 01, 2006, 13:22:58 »
Jak sprawdzałem na stonie skijumping.pl to jak tam były sylwetki skoczków, to w kobietach nie było polek:(
Małysz górą! Janda jeszcze wyżej!

Emu

• Gość
Polskie skoki
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 25, 2006, 15:30:43 »
Ech, jak tu ludzie się nie orientują... a przecież takie onformacje da się znaleźć.
Szkoły sportowe oczywiście są koedukacyjne... skoczek tam na razie niewiele, ale co z biegaczkami i alpejkami?
Magda Szturc dawno nie skacze, miała problemy z kolanami. Resztę dziewczyn we Wiśle skutecznie zniechęcili trenerzy.
Zaczęło się w Zaku i tam przynajmniej trenerzy potrafią to traktować poważnie. Na razie cztery dziewuszki skaczą na Maleńkiej Krokwi: Asia Gawron (1993), Gabrysia Buńda (1994), Bogusia Bochnak (1995) i Asia Szwab (1997). Bogusia podobno raptem kilka razy skakała na Tyciej Krokwi (tzw. Adasiu, nie uznaję tej małyszomańskiej nazwy), zanim przeszła na Maleńką. Duża Asia i Gabrysia mają też już zaliczone skocznie średnie, Asia pewnie niedługo będzie już głównie na Małej Krokwi trenować. Naprawdę obiecująca zawodniczka, Gabrysia niestety troche się zatrzymała w rozwoju. :(
Całe nieszczęście w tym, że PZN ma wszystko w głębokim poważaniu. Tym panom absolutnie nie przysługuje tytuł "działacza" (pomijając już, że dla mnie działacz to aktywista np. ochrony środowiska albo ruchu alterglobalistycznego, funkcjonariusz sportowy zdecydowanie powinien się inaczej nazywać, bo z działaczem ideologicznym nie ma nic wspólnego). Nadal włodarczykowska mentalność, wg której PZN jest po to, żeby "działacze" mogli się nachapać, póki są na stołkach.

tak_to_ja

• Ekspert
Polskie skoki
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2006, 08:46:59 »
Cześć, Emu! :D

Ja niestety niezbyt się orientuję ogólnie w skokach kobiet, po prostu zbytnio mnie to nie ciekawi, ale patrząc po zdjęciach ze skoków, to mam chyba jeden skok Gabrysi Buńdy, a konkretniej ostatnią część \'lotu\' i upadek.

_Daga_

• Ekspert
    • http://www.fankamorgiego90.blog.onet.pl
Polskie skoki
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 24, 2007, 09:21:13 »
Mamy dwie bardzo dobre zawodniczki, które wygrywają krajowe zawody: Gabrysia Buńda i Asia Gawron, do tego dochodzą Bogusia Bochnak i Asia Szwab i dziewczyny, które trenują od niedawna. Jeżeli PZN da na nie trochę pieniędzy, to może kiedyś doczekamy się sukcesów na arenie międzynarodowej.
Bo skoki narciarskie to najpiękniejszy sport na świecie!

www.fankamorgiego90.blog.onet.pl

www.kamil-kacper-skrobot.blog.onet.pl

www.skijumping2007.fora.pl

incia

• Gość
Polskie skoki
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:42:09 »
miejmy nadzieje:D

farafanelka

• Gość
Polskie skoki
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 03, 2007, 20:10:50 »
A ja nawet nasze 2 dzielne wojowniczki: Gabrysie i Asie widzialam na zywo(jump) Na Lotos Cupie 2006;) Dzielnie walczyly jeszcze z 2 skakajkami z zagranicy przeciwko tylu chlopakom(boks)(brwi) Znaczy mialy oczywiscie swoja osobna kategorie;) Tak trzymac dziewczyny nie dajcie sie!(3msie)(jezyk)

incia

• Gość
Polskie skoki
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2007, 06:56:47 »
babeczki góra jupiiiii(jump)

_Daga_

• Ekspert
    • http://www.fankamorgiego90.blog.onet.pl
Polskie skoki
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 04, 2007, 08:37:03 »
Farafanelka ja też dziewczynki nasze widziałam:). Do tego moi rodzice poznali się z Gabi mamą:).
Jeżeli dwie najlepsze, czyli Gabi i Asia, będą tak dalej trenować, to powinny jechać na CoC Kobiet już w lecie. Z tego co słyszałam, to potrzebne są pieniądze, więc kto może niech dziewczyny wesprze!
Bo skoki narciarskie to najpiękniejszy sport na świecie!

www.fankamorgiego90.blog.onet.pl

www.kamil-kacper-skrobot.blog.onet.pl

www.skijumping2007.fora.pl