Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Kto wygra Turniej Skandynawski?

anne Ahonen
1 (6.7%)
dam Małysz
4 (26.7%)
oar Ljokelsoey
6 (40%)
artin Hoellwarth
0 (0%)
ok Benkovic
0 (0%)
ndreas Widhoelzl
0 (0%)
homas Morgenstern
1 (6.7%)
atti Hautameaki
2 (13.3%)
nny (Jaki?)
1 (6.7%)

Głosów w sumie: 88

Autor Wątek: Turniej Skandynawski 2005  (Przeczytany 12063 razy)

Violino

• Zaawansowany użytkownik
Turniej Skandynawski 2005
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 17, 2005, 17:01:24 »
Co tak nagle wszystkie kobialki zaczely bic sie w piersi przyznajac sie do mea culpa :?: Dumny Polak nic odkrywczego nie powiedzial, ale slusznie, ze znow ktos sie w tej kwestii odezwal. Parokrotnie pisalam, ze wiele wypowiedzi jest nie na temat, nie mowiac, ze byly w wiekszosci o milostkach i wrogosci do wszystkiego, co nie finskie na przyklad. Do tego byly czesto postami jednozdaniowymi. Ale sa i rzeczowe wypowiedzi, choc to mniejszosc. Fora to maja do siebie, nie sa idealne, np. takie motocyklowe forum, jak sie wlaczyc kiedy chlopacy rozmawiaja tylko o srubkach i zaliczonych upadkach :?: Tez jezdze, wiec male co nieco sie orientuje i nie jestem zadna tam blondynka, ale forum jest jakie jest. Justyna, nie uciekaj tak od razu, kazde novum jest intrygujace, ale tu jest duzo zaprzyjaznionych ludzi, wystarczy, ze zaczna pojawiac sie bardziej konstruktywne wypowiedzi i bedzie ok. Ty szukasz małyszomanow, ale tu tez tacy sa i nie koniecznie pisza co chwile, jak to nie lubia Ahonena czy Roara. :|
Zimą narty, latem motocykl!

Szeregowiec Martu$$ka

• Ekspert
    • http://martusskaaa.blog.pl
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 17, 2005, 17:19:59 »
Co tak nagle wszystkie kobialki zaczely bic sie w piersi przyznajac sie do mea culpa  Dumny Polak nic odkrywczego nie powiedzial, ale slusznie, ze znow ktos sie w tej kwestii odezwal. Parokrotnie pisalam, ze wiele wypowiedzi jest nie na temat, nie mowiac, ze byly w wiekszosci o milostkach i wrogosci do wszystkiego, co nie finskie na przyklad. Do tego byly czesto postami jednozdaniowymi. Ale sa i rzeczowe wypowiedzi, choc to mniejszosc. Fora to maja do siebie, nie sa idealne, np. takie motocyklowe forum, jak sie wlaczyc kiedy chlopacy rozmawiaja tylko o srubkach i zaliczonych upadkach  Tez jezdze, wiec male co nieco sie orientuje i nie jestem zadna tam blondynka, ale forum jest jakie jest. Justyna, nie uciekaj tak od razu, kazde novum jest intrygujace, ale tu jest duzo zaprzyjaznionych ludzi, wystarczy, ze zaczna pojawiac sie bardziej konstruktywne wypowiedzi i bedzie ok. Ty szukasz małyszomanow, ale tu tez tacy sa i nie koniecznie pisza co chwile, jak to nie lubia Ahonena czy Roara.

Ajjjj.... coraz bardziej głupio mi sie robi... A zauważyłyście/liście  że jakos ostatnio forum zamilkło ??:P

JANNE ON PARAS! (fin)                 MASCHT! :)

Violino

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 17, 2005, 17:37:49 »
Tak, uciszyli sie finscy jednozdaniowcy. Poza tym sezon sie konaczy , a i Malysz raczej nie bedzie na podium i szkoda, ze juz koniec zimy, choc ja na Swieta na szusy do Zakopca jade. :-D
Zimą narty, latem motocykl!

.

• Ekspert
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 17, 2005, 18:04:36 »
A zamilkło forum. Według mnie to dobrze. Lepiej pisać mało i sensownie niż odpowiadać w każdym byle temacie jakieś bzdury.

Lill

• Ekspert
    • http://www.44ever.notki.pl
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 17, 2005, 18:09:06 »
Cytat: Martu$$ka
Temu forum to już żaden moderator nie pomoże, nawet najsurowszy. Spójrzcie prawdzie w oczy. Poziom wypowiedzi jest w porywach żenujący, na forum o Pokemonach gdzie wypowiada się mój dziewięcioletni brat nie trudno spotkać inteligentniejsze posty.
Tutaj dyskutuje się ciągle o tym samym, niby jest dużo tematów, a wszystkie po kilku stronach wracają do tematu-rzeki typu "który ma fajny uśmiech", albo bardziej dziecinne i niepoważne typu "fin jest fajny a norweg głupi".
No ale jak ma być inaczej skoro forum okupują właściwie wyłącznie dziewczyn(ki)y które mają niebywały talent do odstraszania niemal każdego chłopaka który to zajrzy.
Ja uważam to forum za kompromitację polskich kibiców skoków.
Nie obchodzi mnie co myślicie o mojej powyższej wypowiedzi.

Dumny Polaku, częściowo się z Tobą zgadzam...Głupio mi z powodu moich poprzednich postów (wiecie, których)... Ale cóż, sezon się kończy, wszystko właściwie rozstrzygnięte, a forum nie może stać w miejscu...

A mi to nie jest głupio ?? tRoche za dużo tego bylo o norwegach i finach na innych tematach niz powinno być...

No właśnie...Od takich rozmów to są czaty itp...
You must believe that everything\'s
Gonna be alright
Tonight is your night
The world will stay in your light
Don\'t let me down
I believe in power you are
It will be alright
You will be...
UNBEATABLE TONIGHT!

Szeregowiec Martu$$ka

• Ekspert
    • http://martusskaaa.blog.pl
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 18, 2005, 06:21:56 »
Tak, uciszyli sie finscy jednozdaniowcy. Poza tym sezon sie konaczy , a i Malysz raczej nie bedzie na podium i szkoda, ze juz koniec zimy, choc ja na Swieta na szusy do Zakopca jade.

Uciszylisię lekko :)
Hehh....  szkoda że już konie :( A wiecie może kiedy planowany jest początek LPG ???

No właśnie...Od takich rozmów to są czaty itp...
A nie to fajne forum ^_^

JANNE ON PARAS! (fin)                 MASCHT! :)

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 18, 2005, 14:48:38 »
Cytat: Violino
Justyna, nie uciekaj tak od razu, kazde novum jest intrygujace, ale tu jest duzo zaprzyjaznionych ludzi, wystarczy, ze zaczna pojawiac sie bardziej konstruktywne wypowiedzi i bedzie ok. Ty szukasz małyszomanow, ale tu tez tacy sa i nie koniecznie pisza co chwile, jak to nie lubia Ahonena czy Roara. :|

Źle mnie zrozumiałaś. Ja nie uciekłam....tylko " uciekłam" :-))
Wciąż tu jestem, wciaż piszę..ale postanowiłam i tam sie zapisać.Tam rowniez forum jest oblegane przez posty o których wspomina Dumny Polak  :lol:  Ale za to Polska kadra funkcjonuje i dosc czesto są tam nowe posty  :lol:  Nie tak jak u nas  :roll:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Madeleine

• Ekspert
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 18, 2005, 15:38:18 »
O... widzę że za czasów jak mi net padł to toważystwo tu niezłe konwersacje toczyło...

Forza Azzurri :]