Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Która ze skoczkiń jest najładniejsza?

nette Sagen :)
10 (71.4%)
aniela Iraschko
3 (21.4%)
va Gan(g)ster
1 (7.1%)
indsey Van
0 (0%)

Głosów w sumie: 95

Autor Wątek: Anette Sagen  (Przeczytany 5565 razy)

Filut(owa)

• Ekspert
Anette Sagen
« dnia: Maj 08, 2005, 13:25:37 »
Warto, żeby był temat poświęcony tej ślicznej Norweżce (zresztą eks- waszego Bjoerna  :twisted: )
http://www.wywiad-skoki.blog4u.pl <-- najnowsze w sieci opo o skoczkach, nowatorska formuła, styl i mnóstwo fotek - przekonaj się i zostaw swój ślad!!

• Gość
Re: Anette Sagen
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2005, 17:38:51 »
Cytat: Filut
Warto, żeby był temat poświęcony tej ślicznej Norweżce (zresztą eks- waszego Bjoerna  :twisted: )

eks Bjoerna??? patrz a ja nawet nie wiedziłam że oni razem byli....kurcze dlaczego ja o wszystkim dowiaduje sie po fakcie?? :cry:

Anouk

• Nowy użytkownik
  • *
Anette Sagen
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2005, 17:48:30 »
Sliczna to jest Henriette Smeby  =] Anette to slicznie skacze  :wink:
A ja slyszalam, ze to z Bjoernem to jednak nie prawda, ale co mi tam :8)
hammaslaakerija .... !!!....
To dla Go??asinki
  • pere??ki....

Filut(owa)

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2005, 22:34:47 »
no nie wiem, tak podało SNC kiedyś tam w wywiadzie z BERem :D
W każdym razie podoba mi się uroda Sagen: taka nordycka :D No i te jej nieśmiertelne warkocze :) W ogóle wiele przedskoczek-Norweżek nosi pod kaskiem dwa warkoczyki :)
A Sagen, mimo że ładna, wygląda jednak niestety na trochę próżną :]
http://www.wywiad-skoki.blog4u.pl <-- najnowsze w sieci opo o skoczkach, nowatorska formuła, styl i mnóstwo fotek - przekonaj się i zostaw swój ślad!!

Alla

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2005, 10:18:39 »
Zgadzam się, że ładniejsza jest Henriette Smeby :) I zgodzę się, że Anettem choć ładna, wygląda na próżną laleczkę... Ale to media robią z niej taką chodzącą reklamę norweskich skoków kobiecych. Trzeba jednakowoż wspomnieć, że oprócz urody ma dziewczyna wielki talent...
Bly: I always enjoy it when an opponent raises the level of play.

Filut(owa)

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2005, 21:18:44 »
no tak, w końvu zdeklasowała rywalki w LadiesCOC :) Co prawda nie tak strasznie jak Aho, ale wyraźnie przodowała :) Z drugiej strony, ciekawe czemu nie ma LadiesWC tylko CoC. NIe rozumiem tego...

Alla

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2005, 09:42:41 »
Heh, czasami jej przewaga była podobnie wielka jak przewaga Janne w WC :)

Hm, może dlatego, że skoki kobiece nie reprezentują jeszcze światowego poziomu ?

Anouk

• Nowy użytkownik
  • *
Anette Sagen
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2005, 15:20:44 »
Albo i dlatego, że wszędzie żądzą mężczyźni, którzy nie do końca chcą zrównania tego sportu  :evil: jak np. Thorbjørn Yggeseth! :/
To dla Go??asinki
  • pere??ki....

Alla

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2005, 10:01:54 »
A ja się właśnie z nimi zgodzę, że są sporty, które nie powinny być uprawiane przez kobiety zawodowo ;)

Filut(owa)

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2005, 16:28:48 »
Mówią że u kobiet podczas skoków narciarskiech mogą wystąpić problemy z narządami rozrodczymi :| a u facetów nie?? U nich genitalia są bardziej narażone na szwank chociażby dlatego że nie są chronione wewnątrz jamy brzusznej :|

Anouk

• Nowy użytkownik
  • *
Anette Sagen
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2005, 18:31:32 »
Szczerze mówiąc, za skokami kobiet nie przepadam, może z tego względu, że jestem przyzwyczajona do stylu mężczyzn i tak jak skaczą kobiety nie podoba mi się. Jednak to co można wyczytać w norweskiej prasie, to już nie jest stwierdzenie, że są sporty, które kobiety nie powinny uprawiać zawodowo. Anette & Co. pokazały, że stać je na wiele i że nie są wcale gorsze od chłopaków, to że tyle razy prosiły o szanse i jej nie dostały, to jest po prostu pokazanie kto właściwie rządzi - mężczyźni. Dziewczyny nie mają nic do powiedzenia. To już nie jest fair  :roll:  :wink:
To dla Go??asinki
  • pere??ki....

Alla

• Ekspert
Anette Sagen
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2005, 11:18:20 »
Filut: Tu chodzi o szarpnięcie w czasie wybicia z progu, które może spowodować uszkodzenia nie zewnętrznych, a wewnętrznych narządów rodnych kobiety.

Anouk: Sama widzisz, że nawet styl kobiet jest inny, z tego prostego powodu, że nawet ich organizm nie jest dostosowany do tej dyscypliny.

Dziewczyny pokazały, że są całkiem dobre, ale generalnie i przekrojowo do poziomu mężczyzn, nawet CoC, nie dorosną. Ten sport nie powinien być przez kobiety uprawiany zawodowo, a jedynie - hobbystycznie w lokalnych klubach.

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
Anette Sagen
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 11, 2007, 20:22:24 »
tutaj ludzie bardziej oceniają po wynikach, a nie po wyglądzie xD. Ja też tak zrobię. :D Anette Sagen

Liv

• Ekspert
    • http://uebersetzerher.at/liv/
Anette Sagen
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:07:45 »
Cytat: Anouk;364899
Albo i dlatego, że wszędzie żądzą mężczyźni, którzy nie do końca chcą zrównania tego sportu  :evil: jak np. Thorbjørn Yggeseth! :/

Sama jestem ciekawa, czy dziewczyny jeszcze z tym gosciem walcza. Skoki narciarskie kobiet daleko sie nie rozwina, jesli wszelakie decyzje "przechodza" jeszcze przez Yggesetha. Troche szkoda :(