Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Koszykówka :D  (Przeczytany 11208 razy)

ToMeK121

• Gość
Koszykówka :D
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 09, 2005, 19:22:19 »
Cytat: Dobre Bo Polskie
no więc tak:
prawdopodobnie nigdy nie będę fanem koszykówki, a już na pewno nie NBA. Głupie Houston Rockets nie potrafiło dziś wygrać z kimś tam i mi kupon wtopiło  :evil: I nie pierwszy raz tracę pieniądze na koszykówce, nienawidzę kosza  :P

o gustach sie nie dyskutuje :D ! ja np. nie lubie ogladac jazdy konno i nigdy nie wybrał bym sie na takie zawody!
Prokom dzis w Gdansku gra z Cibona Zagrzeb!! Miejmy nadzieje ze wygraja :] bo jest to Polski zespoł (szkoda ze tylko z nazwy ! gra tam bardzo mało naszych rodaków a szkoda :? )

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 18, 2005, 16:58:09 »
Prokom ma juz za soba dwa wygrane mecze w euroo!! najpier wygrał u siebie z Cibona pozniej pokonał na wyjezdzie zespol Milano i to az 92-71 choc nie był faworytem! Anwil fatalnie w uleb cup przegrał jak narazie 2 mecze. Slask w pucharze fiba ma za soba 4 spotkania i bilans 2-2 :]!
Co do polskiej ligi liderem jest Prokom (zero jakiejs niespodzianki) ale za nim jest bardzo ciekawie gdzyz 2 miejsce zajmuja Czarni 3 miejsce zajmuje Polpak a 4 Polpharma (wielkie niespodzianka jak narazie rozgrywek)!w tej kolejce beda dwa bardzo ciekawe mecz miedzy 1 a 3 zespołem tabeli czyli Prokom-Polpak a drugim z tych meczy bedzie mecz 2-giej z 4-tym zespołem tabeli czyli Czarni - Polpharma! o ile w tym pierwszym meczu jest dosc pewny faworyt (czyt. Prokom) o tyle w drugim meczu Czarni jak i Polpharma moga wygrac mecz te wielkie emocje jutro(Czarni-Polpharma) i w niedziele(Prokom-Polpak) ale juz dzis pierwszy mecz 8 kolejki:
Slask Wrocław-Kotwica Kolonrzeg - moj faworyt Slask , poniewaz rozegrał ostatnio dwa dobre spotkania z Polonia Warszawa i mecz puchary fiba!
BOT Turów - Noteć - faworyt napewno Turów! notec w tym roku sa tylko chłopakami do bicia aa szkoda :?
DGP Azoty - Astoria- faworyt ???. rowniesz ciekawy mecz Azoty Unia sie wzmocniły ale na swoim koncie narazie maja 7 porazek za to Asta gra dosc dobrze i w ostatniej kolejce pokonała Azs Koszalin!
Anwil - Stal - faworyt chyba jednak Anwil. Anwil jest wielkim rozczarowaniem tego sezonu Stal gra dosc dobrze .Jednak w hali mistrzów nie tak latwo wygrac :]
AZS - Polonia-foworyt Polonia! Azs bedzie musial sobie radzic bez swojego lidera Chudego Graya, choc i z nim przegrali ostatnie 5 spotkan z rzedu!
Oto taka zapowiedz 8 kolejki PLK w pigulce!no to fani basketu komentujemy wyniki 8 kolejkii :D i czekam na wasze typy :P

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2005, 21:36:57 »
Oglądał ktoś dzisiaj mecz Śląska Wrocław w pucharze Fiba??

Ja oglądałam i musze przyznać, że to była niezła dawka emocji!
Grecy dali nam popalić!
Bardzo podobała mi się gra młodych wrocławskich wilków, w szczególności Kamila Chanasa.
On kiedys będzie na szczycie!!! :twisted:
"A victory tastes amazing only if it is the result of hard work."

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2005, 22:04:29 »
Cytat: Zoha
Oglądał ktoś dzisiaj mecz Śląska Wrocław w pucharze Fiba??

Ja oglądałam i musze przyznać, że to była niezła dawka emocji!
Grecy dali nam popalić!
Bardzo podobała mi się gra młodych wrocławskich wilków, w szczególności Kamila Chanasa.
On kiedys będzie na szczycie!!! :twisted:

Ja ogladałem! i w tym meczu mozna było zauwazyc piekno koszykowki czyli emocje do ostatniej sekundy meczu i piekna dogrywka :] Kamila widziałem pare razy na zywca jak gra i mam do niego duzy respekt mimo ze jest tak mlody nie boi sie rzucic i 28 pkt. to naprawde duzo!
A i wracajac do poprzedniej kolejki ligowej to taka krotka relacja:

BOT Turów - Noteć 116:83-pewne zwyciestwo Turowa! Notec jest najslabszym zespolem i jest najwiekszym faworytem do spatku! w tym meczu dobrze zagrali Pluta Ansley i Hyzy!w noteci dobrze Martin i Bean

Era Śląsk - Kotwica 83:75 - Slask prowadził praktycznie cały mecz i pewnie wygrał!swietny mecz Swansona i dobry Fletchera w Kotwicy dosc dobrze pokazał sie Hamilton!

Anwil - Stal 72:68 pierwszy z trzech dramatycznych meczy w tej kolejce! po dogrywce wygrał Anwil a ojcem tego zwyciestwa był napewno Michał Ignerski 24 pkt 10 zb robi wrazenie jednak az 18 piłek zebrał Fischer (Anwil) to swietny wyczyn. Warto zaznaczyc ze Fischer debiutowal w Anwilu!w Stali tylko 2 postaci mozna wyroznic : Singletary i Reese razem rzucili 42 pkt. ale to nie starczyło!

DGP Azoty - Astoria 74:84- Astoria wygrała ten mecz dzieki rownemu zespolowi! kazdy zawodnik w zespole "asty" jest wstanie rzucic te 10 pkt. i dzieki temu wygrywaja mecze(pamietajmy ze koszykowka to sport zespolowy :] ) w Unii moge wyroznic Tomić i Carr

AZS - Polonia 88:80- drugi mecz pt. "wielki dramat tego weekendu"!po dogrywce wygrali akademicy! a azs dobrze zagrał Pawel Kowalczuk zagrał na dobrym procencie rzutowym!Polonia w tym sezonie jest zespołem przecietnym zaczeły tam sie problemy z wypłatami dla koszykarzy i troche sie zespol sypie. Z Poloni wyroznie Luksza Koszarka gral mało po kontuzji ale poderwał zespol do gry niestety bez skutku

Prokom Trefl - Polpak 86:64 co tu pisac! Prokom dominuje i juz! maja bardzo mocna pierwsza 5 i duzo dobrych rezerwowych w Prokomie wszyscy grali i kazdy zawodnik zdobył choc 2 pkt.!w Polpaku dosc dobrze zaprezetował sie Krzysiek Szubarga ktory podobnie jak Koszarek wraca po kontuzji (z Prokomem zdobył 15 pkt.) troche zawiodł Ricki Apodaca!

Energa Czarni - Polpharma 75:72 trzeci mecz mecz pt. "wielki dramat tego weekendu"!Czarni pokonali Polpharme po dogrywce 3 punktami!W Polpharmie wyroznili sie trzej amerykanie ,Czarni wygral ten mecz dzieki roznorodnosci zdobywania punktów gdyz podobnie jak w Astorii wszyscy zawodnicy sa równi i kazdego stac na jakas odwazna akcje! mecz ciekawy rózniez na trybunach - respekt dla Polphrmy (kibicow) ze przyjechali i stworzyli z kibicami Czarnych swietne widowsko!

Po tej kolejce tabela przedstawia sie tak:
1. Prokom Trefl 8(ilosc meczy) 15 (zdobyte punkty)
2. Energa Czarni 8 14
3. BOT Turów 8 13
4. Polpharma 8 13
5. Polpak 7 13
6. Astoria 7 12
7. Era Śląsk 7 12
8. Polonia 8 12
9. Anwil 8 11
10. AZS 8 11
11. Stal 7 10
12. Kotwica 8 10
13. DGP Azoty 8 8
14. Noteć 8 8
 kolejka bardzo emocjonujaca oby takich wiecej w Dominet Basket Lidze (bo tak teraz sie to nazywa! nowy sponsor :] )

a juz w czwartek Prokom u siebie podejmnie FC Barcelone! Jak typujecie wynik tego meczu??

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2005, 12:24:02 »
Ja wyników nie typuję, ale oczywiście liczę na naszych.
Jest tego jakaś transmisjaw TV?

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 23, 2005, 16:21:22 »
tramsmisja z meczy Prokomu w eurolidze sa na canal + sport :? a w czwartek mecz ten jest o 19,45 (chyba)!

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2005, 21:12:27 »
Cytat: ToMeK121
tramsmisja z meczy Prokomu w eurolidze sa na canal + sport :? a w czwartek mecz ten jest o 19,45 (chyba)!

Dzięki :wink:
mam tylko jeden problem - skąd ja wezmę canal+sport? :-(

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 29, 2005, 21:35:28 »
Cytat: Zoha
Cytat: ToMeK121

Dzięki :wink:
mam tylko jeden problem - skąd ja wezmę canal+sport? :-(

Jak sa zawsze jakies ciekawsze wydarzenia sportowe na canale to niedaleko od siebie mam taka pizzerie gdzie maja bardzo duzy telewizor i canal + :D zawsze ze znajomymi na meczyk cisniemy i lepiej sie oglada niz w domu :]

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 09, 2005, 17:11:31 »
Ma się rozumiećjavascript:emoticon(\':wink:\')
Wink :wink: Tylko, że ja mieszkam w pierdziszewie i nie ma tutaj nawet porządnej restauracji, a co dopiero knajpy z Tv!!!Byłoby świetnie...

Kometta

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 01, 2006, 17:30:50 »
Ja lubię grać w kosza  :wink: a najbardziej wtedy kiedy wygrywam   :-D
\\*/

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 01, 2006, 17:36:34 »
Cytat: Kometta
Ja lubię grać w kosza  :wink: a najbardziej wtedy kiedy wygrywam   :-D

aa wolisz stretball czy zwykly basket :) halowy ??
i na jakiej pozycji lubisz grac ??:D ja tam jako niski skrzydlowy (3) mozna duzo rzucac z dystansu :P

Edit:
aa na rozgrywajku tez lubie sobie popykac aleee chyba troche za szalony jestem na rozgrywajacego (duzo rzutow oddaje)

Kometta

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 01, 2006, 17:53:35 »
Wszystko jedno na jakiej pozycji  :wink:
\\*/

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 01, 2006, 21:15:02 »
To tak jak ja. Przeważnie jestem na czwórce albo trójce.Zależy...

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2006, 21:19:50 »
ja nigdy nie luybie grac na 4 lub 5 :D z duzo czap dostaje od wyszych odemnie zawodnikow :D aa na skrzydle czuje sie wiele lepiej niz pod tablica :D

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2006, 21:53:22 »
Ja też wolę trójkę niż czwórkę, ale moja trenerka na zmianę umieszcza mnie na 3 i 4... :)