Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kolarstwo  (Przeczytany 15116 razy)

tak_to_ja

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2005, 20:44:23 »
Jak dla mnie, kolarstwo sux :P Nudzi mnie to :P

Publo

• Nowy użytkownik
  • *
    • http://www.sport-am.prv.pl
Kolarstwo
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2005, 21:12:54 »
Wiem, jestem strasznie szybki - ale nie moja wina, że dzisiaj się zarejestrowałem. Oglądałem zarówno TdF jak i TdPologne. Co do Rasmussena - z tego co wiem, był on kiedyś kolarzem górskim i nie dawno przeniósł się na szosę - więc już wiemy czemu doskonale się wspinał, a stracił w czasówce..

Co do Armstronga - z całą pewnością jest to wspaniały kolarz, który natchnął z całą pewnością wielu amatorów (polecam jego książki). I chyba dobrze, że skończył karierę (chociaż znowu chciał wrócić po oskarżeniach L\'Equipe)

Co do Tour de Pologne. Było ciekawie w tym roku, szkoda jedynie, że tak mało Polaków jechało, ale przy okazji bylismy bardziej na tą 10-ke która startowała. Jak na taki skład całego wyścigu miejsca Rutkiewicza jest bardzo dobrą lokatą. Idzie zima, więc chyba przerwa od kolarstwa? :)
"Znów wybucha w nas permanentne siódme niebo..
Już nie panuje nad zmysłami..
Moje oczy są oczami wariata, kiedy spotykają się..
Z Twoimi oczami.."

Tarasiuk

• Gość
Kolarstwo
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2007, 11:15:13 »
Temat umarł, kolarstwo umiera. Winokurow...

_Daga_

• Ekspert
    • http://www.fankamorgiego90.blog.onet.pl
Kolarstwo
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 09, 2007, 16:07:31 »
Kolarstwo umiera, bo tyle się ostatnio słyszy o używaniu środków dopingujących przez kolarzy.....
Bo skoki narciarskie to najpiękniejszy sport na świecie!

www.fankamorgiego90.blog.onet.pl

www.kamil-kacper-skrobot.blog.onet.pl

www.skijumping2007.fora.pl

Anek 56

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2008, 20:51:37 »
Właśnie odbywa się najsłynniejszy wyścig zawodowy Tour de France. Ogląda to ktoś? Ja patrzę a jednym z powodów jest to że komentują to moi ulubieńcy Jaroński & Wyrzykowski. Na razie te płaskie etapy, ale już jutro etap z metą pod górę a to jest to co tygrysy lubią najbardziej.:)

feniks

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2008, 21:01:08 »
oglądam
ale powstrzymam się od wypowiedzi

oni mnie rozweselają
"popatrz tomku jaki zamek! i ile ma okien! o! a z tej strony nie ma wcale..."
to podczas chyba przedwczorajszego etapu

nie tylko ja tak sądzę
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krzysztof_Wyrzykowski_i_Tomasz_Jaro%C5%84ski

Anek 56

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2008, 21:34:21 »
Ale sama musisz przyznać, że mówić kilka godzin gdy na trasie nie dzieje się nic ciekawego a takie niestety są te płaskie etapy to ciężki kawałek komentatorskiego chleba. Do tego cały tour trwa 3 tygodnie. Ja tam te ich głupie wstawki lubię. Po prostu mnie to śmieszy. Mam porównanie co do innych i wierz mi usnąć można. Zapewniam cię, że to fachowcy od kolarstwa jak i biathlonu wysokiej klasy. Nie bójmy się słów.

feniks

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 10, 2008, 15:44:19 »
Cytat: Anek 56;616674
Po prostu mnie to śmieszy.

czyli że wyjątkowo zgodni jesteśmy, bo jak pisałam - oni mnie rozweselają

np. dzisiaj wyłączyłam dopiero teraz, po tekście na temat kolejnej dziewczyny armstronga (może mylę nazwisko, nie znam tych zawodników), która "nie pamiętam tomku jak się nazywa, jest córką takiej aktorki, takiej trzpiotki, blondynki, ale ona też nie wiem jak się nazywa"....

Ania

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 10, 2008, 17:01:09 »
Ja lubię ich słuchać :D I pewnie dlatego też oglądam kolarstwo, mimo że mnie to nie interesuje za bardzo ;)

Anek 56

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 10, 2008, 20:24:34 »
A właśnie ktoś wie o jaką aktorkę chodzi? Chyba się domyślam kto to jest przyszła teściowa Armstronga. Strasznie kochliwy się zrobił po skończeniu kariery. Gdzieś pisali o romansie z jedną z tych bliźniaczek aktorek co to grały już jako dzieci. Niestety wzorem redaktora Jarońskiego nie znam nazwiska.(haha)

feniks

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 10, 2008, 22:01:45 »
hmm, bliźniaczek....Olsenki ?

Anek 56

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 11, 2008, 09:05:08 »
O to to. Grały w takim serialu "Pełna chata" czy jakoś tak. Coś mi świta, że Armstrong chyba sam ma córki bliźniaczki. Zważywszy na chorobę jaką przeszedł to dość jurny facet. Podobają mi się te teksty o "dzielnych kolarzach francuskich". Śmiech, śmiechem ale rzeczywiście kolarstwo francuskie od kilku ładnych lat  nie może doczekać się zawodnika zdolnego rywalizować w tych największych wyścigach wieloetapowych. O poziomie polskiego to lepiej przemilczę.

feniks

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 11, 2008, 15:23:46 »
ojej to naprawdę któraś z nich?

one mają po 22lata

to całkiem jak bimba i aleks(zakochany)

Anek 56

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2008, 20:52:09 »
Ten romans z jedną z Olsen to już widać historia, bo ta aktorka o której mówił Jaroński to tak przypuszczam Goldie Hawn. Ona ma córkę Kate rok urodzenia 1979 i to o nią chyba mu chodziło. Zaznaczam, że to tylko moje spekulacje. Ona miała w swoim repertuarze kilka ról takich jak to określił trzpiotek. Naprowadziło mnie na ten trop, jak porównał ją do naszej aktorki Krystyny Sienkiewicz.
Porównanie do Magdy i dziecioroba bardzo trafne. Armstrong ma chyba też trójkę bachorków i wiek się zgadza.:)

feniks

• Ekspert
Kolarstwo
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 11, 2008, 21:04:13 »
jeśli będziesz mówił "dziecioroba" powinnam się chyba obrazić w imieniu bimby:-x
czy ona już wróciła z tej gdyni???