Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: PŚ Zakopane \'06 :D  (Przeczytany 38583 razy)

tak_to_ja

• Ekspert
PŚ Zakopane \'06 :D
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 21, 2005, 18:19:04 »
JEEE!!!! Mamuśka mi powiedziała że NA STÓWĘ jadę do Zako!! ŁIIII!!! :D:D:D:D:D

Justyś

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2005, 18:34:11 »
O Matko co za radość :D No fajnie, fajnie :D Teraz będzie trzeba myśleć o spotkaniu forumowiczów :P
Bez komentarza... ;)

tak_to_ja

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 22, 2005, 14:53:17 »
Ciekawe od kiedy będzie można rezerwować bilety w Orbisie...

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 22, 2005, 16:00:30 »
jeszcze ceny nie sa znane!! ja jestem ciekawyy ile w tym roku bedzie trzeba zapłacic za bilet i czy wymysla np. bilet trzydniowy

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 22, 2005, 17:35:55 »
Cytat: Dart Wejder :P
Ciekawe od kiedy będzie można rezerwować bilety w Orbisie...

w drugiej połowie pazdziernika pewnie bedzie mozna rezerwowac, tak jak rok temu. Co do ceny to miłym zaskoczeniem byłoby dla mnie jakby juz nie podrozały czyli były po 50 zł ale pewnie i tak bedą po 60 zł  :evil:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 22, 2005, 18:17:24 »
ja licze na bilet trzydniowy!! np. na kwalifikacje i 2 konkursy bilet za 100 zł (nie pisze ze 50 zł bo to całkiem nie mozliwe) !! noo a jak takich nie bedzie (chodzi mi o te 3 dniowe)aa raczej takich biletów nie bedzie to jak Grzechu pisał bede sie cieszyl jak ceny sie nie zmienia!!

Lilu

• Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 22, 2005, 18:34:25 »
Ja bym tam na trzydniowy nie liczyła :? Wiadomo,że u nas muszą na konkursie zarobić sporą sumę, pozatym ktoś musi "opłacić" wejście tym wszystkim Vipom, które zawsze zaparaszają i dal, których budują coraz więcej krzesełek :evil: Tak, stanowczo ja tez będe szczęśliwa jak nie nadal bilety będą po 50 zł.

A mam takie pytanko nie dokońca z Zakopcem związane, ale z PŚ 05/06. Czy ktoś był kiedyś w Harrachovie, bo ja się wybieram i zbieram info :)  :?: Tam karnet trzydniowy ma  podobno być po 300 koron :)  :)  :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 22, 2005, 18:56:13 »
Cytat: Lilu
A mam takie pytanko nie dokońca z Zakopcem związane, ale z PŚ 05/06. Czy ktoś był kiedyś w Harrachovie, bo ja się wybieram i zbieram info :)  :?: Tam karnet trzydniowy ma  podobno być po 300 koron :)  :)  :)

Byłem i to 3 razy, w 2001, 2002 i 2004 roku na skokach a pozatym wiele razy przejazdem, na wycieczce czy nawet na zakupach  :twisted: Harrachov jest oddalony od mego miejsca zamieszkania 70 km i po Zakopanem jest to drugie miasteczko które uwielbiam zimą :wink:
Warunki w tym roku pewnie będą porównywalne jak w zeszłym roku w grudniu. Tak wiec w poprzednim roku trzydniowy bilet "Permanentka" kosztowała 300 koron co po ówczesnym kursie korony z tego co dobrze pamietam kosztowało mnie 46 zł czyli grosze w porównaniu do Zakopanego. Tylko że ową permanentkę można kupić tylko w przedsprzedaży, w czasie zawodów obowiązują ceny 10 koron za piątek i po 20 koron za sobote i niedziele. Co do noclegów to sprawa wygląda bardzo dobrze, w porównaniu z 2002 rokiem kiedy Harrachov przeżywał najazd niemieckich fanów podczas MŚ w lotach kiedy to wygrał pewien "były skoczek" nie było szans na nocleg w dniu zawodów bliżej niż w Szklarskiej Porębie. Ostatnio mimo około 15 tysiecy polskich kibiców bez problemów można było znalesc nocleg w sobote rano.
W niedalekim czasie wybieramy sie do Harrachova na rozeznanie, głównie interesują nas noclegi bo wybieramy sie w sporo osób i interesuje nas wiele miejsc w jednym miejscu, wiec jak wróce to moge zdac relacje. Pamiętam jak rok temu pojechałem na początku listopada i nie było jeszcze biletów ale bardzo miły pan prezes Iskry Harrachov, Otokar Jiroutek stwiedził że skoro juz przyjechalismy to da nam "troche" plakatów reklamujących zawody aby porozwieszac je w Polsce :) Zresztą oni tam organizują te zawody tylko i wyłącznie dla polskich kibiców bo to oni stanowią 90% publiczności, to oni zostawiają pieniadze w barach i knajpach. Sami to przyznają jak z nimi porozmawiac. Zresztą zobacz jak reklamują te zawody na oficjalnej stronie klubu
http://www.skiflying-harrachov.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Dla podkreslenia tego co pisałem to przypominam sobie jak podczas pierwszego prawdziwego najazdu Polaków na Harrachow czyli w styczniu 2001 roku Czesi na drogowskazach prowadzących pod skocznie nie pisali "skocznia" tylko były drogowskazy z napisem "Adam Malysz"  :P

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 23, 2005, 20:48:16 »
Grzeeech nasze centrum informacji, zawsze do usług :-))  :P
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 24, 2005, 08:12:22 »
Cytat: Justyna
Grzeeech nasze centrum informacji, zawsze do usług :-))  :P

Staram się ;) Czego to sie nie robi dla kochanych kibiców  :P

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 25, 2005, 08:49:23 »
Ciekawe do ilu znów zmniejsza sprzedaz biletów :/!!tłumacza to konfortem itp. to niech zrobia 5 tysciecy miejsc ale wszyscy beda mieli fotele ii mały telewizorek zeby dokladnie zobaczyc powtórke :P!! w sumnie im wiecej ludzi tym lepiej :P

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 25, 2005, 22:03:13 »
Cytat: ToMeK121
Ciekawe do ilu znów zmniejsza sprzedaz biletów :/!!tłumacza to konfortem itp. to niech zrobia 5 tysciecy miejsc ale wszyscy beda mieli fotele ii mały telewizorek zeby dokladnie zobaczyc powtórke :P:P

(haha) Nie zdziwiłabym się (haha2) Najlepiej to w ogole zamknąc skocznię ze względu na bezpieczenstwo kibicow :-))  :wink:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

_Malinka_

• Ekspert
    • http://www.zdybka.blog.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 25, 2005, 22:05:39 »
moze lepiej "ze wzgledu na bezpieczeństwo skoczków".  :wink: Bo z tym też różnie bywa... Zwłaszcza pod szatniami, przy wyciągu... a poza skocznią - pod COSem.  :roll:

i znowu: Maddin uber alles! :)

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 25, 2005, 22:12:36 »
A co tam się dzieje (strach)
Czasem sie wstydze za nasz gaunek (haha2) Czyli mam na mysli nas-dziewczyny :-)) Zamiast przyjsc jak normalni kibice na skocznię i stac na trybunach to stoją jak jakies łosie pod wyciagiem,pod szatniami piszcząc i nie napisze co jeszcze robiąc  :roll:  :roll:  A potem jak tu skoczkowi kiedys tam w twarz spojdziec skoro oni zapewnie nas oszufladkowali dawno  :cry:  :wink:  :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

tak_to_ja

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 25, 2005, 22:32:46 »
Cytat: Justyna
stoją jak jakies łosie pod wyciagiem

Erm, na CoC-u też stałem pod wyciągiem ale nie piszczałem :P
Na PŚ też puszczają pod wyciąg? (chociaż na treningach,bądź kwalifikacjach)?