Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: PŚ w Harrachovie 10-11.12.2005  (Przeczytany 10938 razy)

grzeeech

• Ekspert
PŚ w Harrachovie 10-11.12.2005
« dnia: Wrzesień 30, 2005, 14:05:45 »
Myśle że ten temat powinien być odzielnie aby na temat wyjazdu i zawodów w Harrachovie nie"trolić" w innych tematach ;)
A więc dziś byłem w Harrachovie i udało sie zarezerwować noclegi po całkiem korzystnej cenie, tzn za 2 doby dla 10 osób łączna cena to 200 Euro. Pokoje oglądaliśmy i są całkiem fajne. Wychodzi po 40 zł od osoby za dzień, wliczone jest jakieś śniadanie w to  :) Powiem tylko że pytaliśmy w różnych hotelach i pensjonatach to w wiekszosci wołali od 400 do 600 koron za osobe czyli mniej wiecej 60 do 80 złotych za JEDEN dzien.
Co do biletów to miła pani powiedziała że będą dopiero w listopadzie ale można je zamawiac i rezerwowac przez internet i telefonicznie, także wszyscy którzy nie mają możliwosci przyjechac wczesniej sobie poradzą. Oczywiscie jeśli poradzą sobie z rozmówkami polsko-czeskimi  :P
Tyle na gorąco, jak ktoś zainteresowany to chętnie odpowiem na wszystkie pytania oczywiscie tylko na te na które znam odpowiedz ;)
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

Lilu

• Ekspert
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2005, 14:29:33 »
Dzięki za te wszystkie info, bo jak wszytsko się ułzy tak jak chce to, bardzo mi się przydadzą. Super,że bilety będzie można przez net zamówić :)  :)  :)
Ja raczej  wolałabym na jakiejś prywatnej kwaterze mieszkać niz w hotelu czy pensjonacie, ale ze mna raczej 10 osób nie bedzie więc może cos takiego znajde  :) Mam juz kilka namiarów od znajomych na coś wzglednie niedrogiego :)

A te 200 euro za 10 osób na dwa dni, to nawet całkiem niedrogo, tym bardziej,że jeszcze jakieś śniadanie dają :)  :)  :)

Ja jak narazie to najbardziej zastanawiam się nad tym jak ja do tego Harra dojade :wink:  :lol: , ale myśle,że jakos to będzie :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2005, 16:39:12 »
Cytat: Lilu
Ja jak narazie to najbardziej zastanawiam się nad tym jak ja do tego Harra dojade :wink:  :lol: , ale myśle,że jakos to będzie :)

Najprościej to własnym pojazdem :) A jesli nie masz takiej możliwości to do Szklarskiej Poręby możesz sie dostac spokojnie zarówno PKSem jak i PKP, a stamtąd to już blisko. Autobusem lub busem do Jakuszyc a stamtąd po przekroczeniu granicy ze 2km spacerku i to w dodatku z górki. Mysle że na czas zawodów komunikacja Szklarska Poręba - Harrachow bedzie rozszerzona.

Kufelka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2005, 11:05:19 »
ja mam pytanie, wiecie w której części harrachova jest skocznia ?? i gdzie można rezerwować bilety ???
"Heute ist der erste Tag vom Rest deines Lebens, ein Grund genug um ihn zu feiern!"

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2005, 11:28:46 »
Cytat: Kufelka
ja mam pytanie, wiecie w której części harrachova jest skocznia ??

Trudno mówic o tym w jakiej czesci Harrachova. Poprostu z kazdego miejsca jest blisko na skocznie :)
http://www.holidayinfo.cz/mapy.php?lang=1&id=1&rg=2
i gdzie można rezerwować bilety ???

Na razie jeszcze iemozna rezerwowac biletów. Bedzie mozna w listopadzie a namiary na organizatora są na stronie http://www.skiflying-harrachov.cz/

Kufelka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2005, 13:19:35 »
dzięki :)
"Heute ist der erste Tag vom Rest deines Lebens, ein Grund genug um ihn zu feiern!"

Kufelka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2005, 13:26:46 »
a Ty znasz jakies pensjonaty żeby było 10-15 min do skoczni?? tam gdzie Ty zarezerwowałeś to jest blisko skoczni??

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2005, 15:35:33 »
Tam z najdalszego miejsca Harrachova nie jest dalej niz wlasnie 10-15 minut na skocznie :) To bardzo małe miasteczko jest ;) Pensjonatów jest bardzo dużo, trzeba szukac bo wiele jest juz pozajmowanych na ten termin. Jesli nie mozesz przyjechac na miejsce proponuje zarezerwowac cos przez internet.

Kufelka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2005, 17:18:46 »
ok, dzieki a mógłbys mi dać jakieś namiary na ten Twój ??

Lilu

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2005, 20:09:47 »
Co do pensjonatów, kwater, hoteli w Harrachovie itp. mnóstwo adersów mozna znależć w necie :) Może to nie to samo co sparwdzony pensjonet, ale jak ktoś nie ma możliwości jechac na miejsce, to chyba najlepszy sposób, bo mozna nawet jakieś foty pokoji najczęściej zobaczyć :)  :)  :)

Najprościej to własnym pojazdem  A jesli nie masz takiej możliwości to do Szklarskiej Poręby możesz sie dostac spokojnie zarówno PKSem jak i PKP, a stamtąd to już blisko. Autobusem lub busem do Jakuszyc a stamtąd po przekroczeniu granicy ze 2km spacerku i to w dodatku z górki. Mysle że na czas zawodów komunikacja Szklarska Poręba - Harrachow bedzie rozszerzona.

Własnego srodka lokomocji niestety nie posiadam, coż chyba zostanie mi pociąg, a potem z Szklarskiej Poręby do Harrachova bus lub autobus, bo podobno na czas kiedy przyjeżdzają tam kibice rzeczywiście uruchamiają coś takiego :)
Oj, ten Harrachov z dnia na dzień coraz bardziej nie daje mi spokoju :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2005, 16:06:53 »
Cytat: Kufelka
ok, dzieki a mógłbys mi dać jakieś namiary na ten Twój ??

W przyszłym tygodniu jade tam z zaliczką wiec wezme dokladne namiary i napisze ;)
Własnego srodka lokomocji niestety nie posiadam, coż chyba zostanie mi pociąg, a potem z Szklarskiej Poręby do Harrachova bus lub autobus, bo podobno na czas kiedy przyjeżdzają tam kibice rzeczywiście uruchamiają coś takiego :)

Na sto procent kursują non-stop autobusy i busy do przejścia granicznego w Jakuszycach. A stamtąd to juz jest 2 km i w dodatku cały czas z górki :)
Ewentualnie pozostaje jeszcze najtańszy środek lokomocji czyli auto-stop  :wink:
Oj, ten Harrachov z dnia na dzień coraz bardziej nie daje mi spokoju :)

Nic dziwnego w końcu sezon tuż tuż i to pierwszy wyjazd. W dodatku to zawsze było takie "małe Zakopane" pod względem najazdu polskich kibiców którzy jak zawsze opanowują całe miasto i jest wesoło  :twisted:

Tarasiuk

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2005, 20:19:12 »
też o Harrachovie myślę 8) bo skoki to nałóg :P raz bedziesz i już dalej bez tego nie wytrzymasz :wink: ale to chyba jeszcze nie w tym roku... :| choć... pożyjemy zobaczymy :-D

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2005, 20:53:26 »
u mnie Harrachov w tym roku odpada na 100% !! poprostu mam cała Polske do przejechania zeby dostac sie do Czech!! noo ii mam jeszcze wiele innych imprez sportowych do obiechania :D

Ana

• Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2005, 23:43:14 »
jejj jak tak tego wszystkiego \'słucham\'/czytam to az mi się płakać chce i skręca mnie aby tez tam pojechać ... ale chyba w tym roku nie dam rady  :( ... no ale cóż pozostanie jeszcze Zakopane  (serduszka)  i Planica :-))

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 04, 2005, 06:32:05 »
Cytat: Ana
no ale cóż pozostanie jeszcze Zakopane  (serduszka)  i Planica :-))

W Planicy juz byłem dlatego zdecydowanie wole jechac do Turynu :) To byłoby COŚ  :lol: