Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Pływanie :)  (Przeczytany 13673 razy)

Justyna

• Ekspert
Wypadek Otylii Jędrzejczak
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 02, 2005, 17:45:22 »
Cytat: Madeleine
Jezus Maria.. Znowu to samo.. NIKT NIKOGO NIE ZABIŁ DO CHOLERY :!:  TO BYŁ WYPADEK :!:

to nie był wypadek!!! To było nieumyslne spowodowanie smierci!
Stracilam cały szacune kdla tej kobiety!!!! Jak mozna jechac 180km/h :shock:  :shock:  Zabila tylko swojego brata, a mogla przeciez spowodowac smerc wielu innych ludzi!
Pomyslcie ze to wy moglisci jechac z naprzeciwka badz wasi rodzice :roll:  gdyby normalny czlowiek spowodowal smierc waszych krewnych domagalibyscie sie dozywocia! Ja ządam sprawiedliwosci!
Bardzo mnie boli ze tracimy tak wspanialych sportowcow!
Ale za głupote sie płaci :evil:  :evil:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 02, 2005, 17:46:22 »
jeżeli informacja o prędkości jest zbliżona do prawdy, to pozostaje tylko popukać się w czoło... wiadomo jakie mamy drogi, a chyba ponadto już zaczynało się wtedy ściemniać..

zgadzam się z Justyną... po prostu brak wyobraźni... naprawdę dobrze, że "tylko" tak się to skończyło..
iLas llamas son mas grande que las ranas!

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 02, 2005, 17:51:32 »
"Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc, niepokonanym"
wydaje mi sie ze do pływania ona nie wroci  :roll:  Po albo bedzie siedziec :?  :?  :?  albo sie załamie i zrezygnuje z kariery  :roll:  
Szkoda jej, ale to co zrobila jest dla mnie ewidentnym DEBILIZMEM....jak mozna jechac 180km/h :roll:  O Matko trzeba byc pijanym chyba albo mocno rąbnietym :roll:  :roll:  :shock:  
bardzo sie denerwuje tą sprawą i nie przebieram w słowa, ale caly czas mysle o moich rodzicach ktorzy teraz wracją do domu i są gdzies na polskich drogach :roll:  Nie chcialabym aby spotkali na swej drodze kierowcow typu Otylia Jedrzejczak :x
A tak pieknie zapowiadała sie jej kariera.....
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 02, 2005, 17:55:57 »
Szczerze mówiąc to wątpię, że będzie siedzieć...
Prawdopodobnie będą ją dręczyć wyrzuty sumienia. Może jakiś genialny psycholog sprawi, że kariery nie zakończy. Bądź co bądź lepiej coś robić, niż mieć za dużo wolnego czasu, bo się zadręczy. W każdym razie może już nie usiąść za kierownicą.
A przepisy są po to, żeby ich przestrzegać.. ciekawa jestem, jakie było ograniczenie prędkości w tamtym miejscu i czy nie było w ogóle zakazu wyprzedzania..

ciotka_dorotka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 02, 2005, 17:57:10 »
To jest śmieszne, Otylia miała wypadek i tyle srania! W Rudzie Śląskiej, jej rodzinnym mieście, którego się wyparła na rzecz Warszawy przeżywają jak nie wiem co.
A o Areczku wspaniałym to już nikt nie pamięta.......
Zwyk??a dzio??cha ze ??lÄ?ska ;).

_Malinka_

• Ekspert
    • http://www.zdybka.blog.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2005, 17:58:18 »
Co racja to racja... Zgadzam się z Tobą, Justyno.
Ale spojrzmy na to z bardzij ludzkiej strony - jak teraz Ona sama musi się czuć...?  :roll: Człowiek uczy się na błędach. Oby nie były, aż tak drastyczne... no ale stało się. Ciągle mam nadzieję, że takie wypadki powinny w innych kierowcach wzbudzać trochę strachu i pokory. Przecież lepiej dojechać później, a nie wcale...  :roll:

Ostatnio, byłam na pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę. To było tydzień temu... A chyba każdy słyszał o piątkowym wypadku. To moglibysmy być także my...  :roll: Boję się czasami jeździć gdzieś dalej. Zwłaszcza autokarem.

i znowu: Maddin uber alles! :)

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 02, 2005, 17:59:58 »
Nieprawda!
Ja pamietam i wielu kibiców zapewnie tez  :roll:  Przeciez nie bedziemy chodzic po ulicach skandujac AREK GOŁAS AREK  :)
A co do Otylii to wkurza mnie to potwornie....2 tygodnie temu Aek zginął a dzien wczesniej w Polsce zgineli maturzysci  :shock:  Oczym ten "motylek" myslał  :twisted:  :evil:  :evil:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2005, 18:00:50 »
na pewno czuje się okropnie... jakby nie patrzeć spowodowała śmierć własnego brata...

najgorsze jest właśnie to, że nigdy nie wiesz, czy nie trafisz na jakiegoś wariata za kierownicą jadącego z przeciwka, choćby się samemu jechało przepisowo...

Ada_mm

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2005, 18:04:41 »
co racja to racja ale moze nie jechala 180km/h... ale jak jechala to na prawde musi byc rabnieta troche...

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2005, 18:06:16 »
I dlatego sprawiedliwosc powinna byc.
Owszem, pamietam co Otylia dla nas zrobila, medale i pomoc charytatywna :roll:  Ale nie ma zlituj sie.....sprawidliwsoc musi byc.
Choc to ze byla taka "swieta" to tym bardziej mnie denerwuje ,jak ona mogla tak szybko jechac :twisted: Spaprała sobie kariere i zycie  :?
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Madeleine

• Ekspert
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2005, 18:18:45 »
Do więzienia to ona nie pójdzie na pewno, nie będzie też płacić grzywny własnym rodzicom.. A oni przecież do sądu jej nie podadzą... Sądzę że skończy się na etapie zabrania prawa jazdy i wyrzutów sumienia.. Według mnie to jest sprawiedliwa kara..

A co do powrotu do sportu, to mam nadzieję że Otylia poradzi sobie z tym wszystkim i jednak wróci..

Co jak co, pomimo tego że Otylia jechała 180 km/h to był wypadek.. I na miłość boską rozgraniczcie zabicie kogoś od nieumyślnego spowodowania śmierci :!:

Forza Azzurri :]

Plutonowy Kaja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • http://www.lastfm.pl/user/verbrennt
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2005, 18:33:42 »
Powiem krótko... wkurza mnie to wszystko, bo prawda jest taka, ze gdyby to nie była słynna Otylia, to media podeszłyby do tej sprawy zupełnie inaczej i zapewne nie obeszłoby się bez rozprawy w sądzie... :twisted:
Ale tak, to informacje niewygodne elegancko się pomija rozwodząc się nad faktem jaka to Otylka biedna.

(fin)

Madeleine

• Ekspert
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2005, 18:37:21 »
Tutaj akurat nie chodzi o to że Otylia jest sławna.. Najważniejsze jest to, że w tym wypadku zginął członek jej najblizszej rodziny.. A to się zupełnie inaczej sądzi, niż obcej osoby.. Proces może i będzie, ale nikt nie wniesie przeciw niej aktu oskarżenia.. A Policja też ma swój rozum i nie zechce wsadzić nikogo za nieumyślne zabicie brata..

Plutonowy Kaja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • http://www.lastfm.pl/user/verbrennt
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2005, 18:45:01 »
Cytat: Justyna
Cytat: Madeleine
Jezus Maria.. Znowu to samo.. NIKT NIKOGO NIE ZABIŁ DO CHOLERY :!:  TO BYŁ WYPADEK :!:

to nie był wypadek!!! To było nieumyslne spowodowanie smierci!
Stracilam cały szacune kdla tej kobiety!!!! Jak mozna jechac 180km/h :shock:  :shock:  Zabila tylko swojego brata, a mogla przeciez spowodowac smerc wielu innych ludzi!
Pomyslcie ze to wy moglisci jechac z naprzeciwka badz wasi rodzice :roll:  gdyby normalny czlowiek spowodowal smierc waszych krewnych domagalibyscie sie dozywocia! Ja ządam sprawiedliwosci!
Bardzo mnie boli ze tracimy tak wspanialych sportowcow!
Ale za głupote sie płaci :evil:  :evil:

Wiesz Justynko, nieczęsto się z Tobą zgadzam, ale teraz akurat jest taka chwila...
Na głupotę nic nie pomoże, ale prznajmniej trzeba ponieśc kosekwencje swoich działań. Była taka odważna i barawurowa żeby jechać 18okm/h i wyprzedzać kolumnę samochodów? Była na tyle dorosła? To niech będzie na tyle dorosła, aby ponieść za to odpowiedzialność.

(fin)

Madeleine

• Ekspert
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2005, 18:47:47 »
Ja też się zgadzam po czesci z tym co Justyna mówi i nikt tu nie twierdzi, że Otylia nie piniesie odpowiedzialnosci za to co zrobiła. Ale ponieść odpowiedzialność nie oznacza PÓJŚĆ DO WIĘZIENIA. Prawo jest trochę bardziej skomplikowane...