Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Zakopane, Zakopane - powspominajmy te piękne chwile!  (Przeczytany 6939 razy)

Justyna

• Ekspert
Zakopane, Zakopane - powspominajmy te piękne chwile!
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2005, 15:36:33 »
Najmilej w 2005 roku wspominam podązanie na skocznie w sobote  :P  :P  Własciwie malo moge napisac bo mi sie roki mylą :-)) Juz nie wiem co bylo w danym roku....moge napisac tylko co bedzie 100% prawdą że za kazdym razem bylo super :-))

Te zawody są w moim zyciu bardzo wazne, kiedys zastanawialam sie czy jest sens na nie jezdzic, bo poźniej po pwrocie bardzo cierpie  :roll:  Wspominam co było, "dokladnie tydzien temu..." moje kolezanki te gadki znają juz na pamiec (haha2)
Jedyie czego załuje, to tego ze musialam w niedziele tak szybko sie wynosić ze skoczni i z Zakopca  :cry:  Taka impreza sie juz nigdy nie powtórzy :roll:  :cry: Dwa cudowne zwycięstwa (love)
I jeszcze jedno, mam wrazena ze z roku na rok jest coraz mniej tych prawdziwych kibicow, a coraz wiecej przypadkowych  :roll:  :roll:  :roll:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Luk

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2005, 16:23:52 »
Ja do Zakopanego nie jadę. Ale bym bardzo chciał.

Szeregowiec Martu$$ka

• Ekspert
    • http://martusskaaa.blog.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2005, 16:57:30 »
Ja jeszcze nigdy nie byłam na skokach... ale jeszcze wszystko przedemną ;)  Tzn. jadę na przyszłe PŚ ;]  Mam nadzieję, że będzie super atmosfera no i w ogóle....  ;) Ale o to nie trzeba mieć nadzieji ;] Napewno tak będzie.
  Liczę, że poznam się z  jadącymi do Zakopca forumowiczami ;)

JANNE ON PARAS! (fin)                 MASCHT! :)

Luk

« Odpowiedź #18 dnia: Październik 05, 2005, 17:03:54 »
Ja też bym chciał jechać do Zakopanego i się spotkać z innymi forumowiczami. Ale cóż, nie jadę.

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2005, 17:15:34 »
Cytat: Justyna
Najmilej w 2005 roku wspominam podązanie na skocznie w sobote  :P  :P  Własciwie malo moge napisac bo mi sie roki mylą :-)) Juz nie wiem co bylo w danym roku....moge napisac tylko co bedzie 100% prawdą że za kazdym razem bylo super :-))

Podążanie na skocznie jest super, zwłąszcza jak jest duzo prawdziwych kibiców, którzy mają flagi i aktywnie dopingują czy śpiewają piosenki :) Jednak ja zdecydowanie wole powroty ze skoczni gdyż więcej jest wtedy ludzi i zwykle nastrój sprzyja bo nie pamietam kiedy Adaś w Zakopcu był poza podium  :-D W tym roku w styczniu śpiewy trwały zanim wyszło sie ze skoczni. Troche tez ponabijalismy sie z finomanów bo śpiewalismy "O Mój Ahonenie...Zawiodłeś mnie !!!" w rytmie "O mój rozmarynie rozwijaj sie"  :lol: Podobną piosenke tylko że w wersji o innym skoczku, już byłym skoczku zaśpiewał kolega w restauracji do mikrofonu który zabrał uprzednio kucharkom  :twisted: Potem te biało-czerwone Krupówki, o taaak zdecydowanie wole powroty  8)
W podążaniu na skocznie zwykle podobają mi sie miny ludzi w autobusach czy samochodach jak widzą nas, zwykle poubieranych od stóp do głów na biało-czerwono, z flagami, transparentami itp  Dla ludzi któzy są tam pierwszy raz to niemały szok ;)
Te zawody są w moim zyciu bardzo wazne, kiedys zastanawialam sie czy jest sens na nie jezdzic, bo poźniej po pwrocie bardzo cierpie  :roll:  

Nie mozesz tak myslec. Zawsze sie cierpi gdy skonczy sie coś wspaniałego ale w tym przypadku wystarczy poczekac rok i towszystko wróci ;)
Taka impreza sie juz nigdy nie powtórzy :roll:  :cry: Dwa cudowne zwycięstwa (love)

Powtórzy się jak znów wygra dwa razy  :lol:
I jeszcze jedno, mam wrazena ze z roku na rok jest coraz mniej tych prawdziwych kibicow, a coraz wiecej przypadkowych  :roll:  :roll:  :roll:

Niestety to sie robi coraz droższa impreza a zwykle prawdziwi kibice nie są zbyt bogaci. Na szczescie zawsze najwierniejsi przyjadą.
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 05, 2005, 17:21:01 »
Również najbardziej lubie te zdziwione miny pełne podziwu. Najlepiej było przed meczem w Spodku (siatkowka) bo w Zakopanem tego dnia kazdy wie co jest grane natomiast w  Katowicach ludzie pytali sie nas czemu jestesmy tak poprzebierane :-)) (haha2)
A równie fajna jest jazda samochodem, kiedy to mozna rozwiesić szalik za szybę :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Luk

« Odpowiedź #21 dnia: Październik 05, 2005, 17:28:19 »
Szkoda, bo ja jeszcze nigdy nie byłem na skokach na żywo. Może kiedyś pojadę.

Ada_mm

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 05, 2005, 17:32:23 »
no ja tez nie bylam ale watpie czy kiedys pojade

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 05, 2005, 17:33:20 »
Cytat: Ada_mm
no ja tez nie bylam ale watpie czy kiedys pojade

Bostonu to masz troche daleko 8)  :lol:  Moze czas pomyslec o przeprowadzce do Polski? :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Luk

« Odpowiedź #24 dnia: Październik 05, 2005, 17:37:47 »
Ona tylko tak napisała że mieszka w Bostonie.

Szeregowiec Martu$$ka

• Ekspert
    • http://martusskaaa.blog.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2005, 18:24:15 »
W tym roku w styczniu śpiewy trwały zanim wyszło sie ze skoczni. Troche tez ponabijalismy sie z finomanów bo śpiewalismy "O Mój Ahonenie...Zawiodłeś mnie !!!" w rytmie "O mój rozmarynie rozwijaj sie"  Podobną piosenke tylko że w wersji o innym skoczku, już byłym skoczku zaśpiewał kolega w restauracji do mikrofonu który zabrał uprzednio kucharkom

bardzo śmieszne :P He He He  8)  Zobaczycie, Janne  na przyszłym PŚ w Zakopanem wygra przynajmniej jeden konkurs (fin)
A o tym byłym skoczku..  o którym mowa? nie wiem czemu ale wydaje mi sie, że o Hannawaldzie  :roll:  :wink:

JANNE ON PARAS! (fin)                 MASCHT! :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 05, 2005, 20:12:10 »
Również najbardziej lubie te zdziwione miny pełne podziwu. Najlepiej było przed meczem w Spodku (siatkowka) bo w Zakopanem tego dnia kazdy wie co jest grane natomiast w  Katowicach ludzie pytali sie nas czemu jestesmy tak poprzebierane :-)) (haha2)
A równie fajna jest jazda samochodem, kiedy to mozna rozwiesić szalik za szybę :-))

Zgadzam sie ze przed Ligą Światową ludzie 100 metrów od Spodka nie wiedzieli że jest jakiś mecz bo sie nas pytali  :roll:
Jedne miny są pełne podziwu, inne pełne zazdrości ale są też wystraszone miny bo jak kibice to pewnie bić się będą. Ogólnie rzecz biorąc to miny są "do wyboru ido koloru" :-D
Szalik za szybą jest wporzo ale pociąg jest dużo większy i bardziej można go "ubrać"  :twisted:  :lol:
Cytat: Martu$$ka
bardzo śmieszne :P He He He  8)  Zobaczycie, Janne  na przyszłym PŚ w Zakopanem wygra przynajmniej jeden konkurs (fin)

Nikt nikogo w tych piosenkach nie obraża więc śmieszne jest  :twisted: Nawet jak wygra to nie widze powodu aby sobie nie pośpiewać. Z 3 przyszłorocznych konkursów w Zakopanem proponuje aby wygrał ten w sierpniu :mrgreen: a poza tym "NOT AT OUR HOME JANNE!!!"
 :twisted:
A o tym byłym skoczku..  o którym mowa? nie wiem czemu ale wydaje mi sie, że o Hannawaldzie  :roll:  :wink:

Brawo Sherlocku  :wink:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2005, 20:57:56 »
Cytat: Luk
Ona tylko tak napisała że mieszka w Bostonie.

no co ty nie powiesz  8)  8)  8)

Przepraszam za wyrazenie ale.... dupa a nie Janne wygra :-))
Moze wygrywac w Niemczech w Finlandii ale nie na naszej ziemi :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Ewka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 05, 2005, 22:06:32 »
Własciwie malo moge napisac bo mi sie roki mylą :-)) Juz nie wiem co bylo w danym roku....moge napisac tylko co bedzie 100% prawdą że za kazdym razem bylo super :-))
Oj, to ja pamiętam dokładnie wszystko i z łatwością moge powiedzieć co było w jakim roku, z kim byłam, gdzie stałam, co jadłam, kto wygrał, co śpiewałam, co miałam ubrane, jaka była pogoda, jaki był kolor śniegu itd, itp. Wszystkie szczegóły mogłabym opowiedzieć. Kiedyś się za to zabiorę, ale nie wiem czy mi tu miejsca starczy, żeby opisać wszystkie wyjazdy, bo do jednego potrzebowałabym chyba całej strony. Ale obiecuję, że jak będę miała trochę czasu to to zrobię  :wink:

Cytat: grzeeech
Powtórzy się jak znów wygra dwa razy

Czyli w ostatni weekend stycznia  8)

Cytat: grzeeech
Niestety to sie robi coraz droższa impreza a zwykle prawdziwi kibice nie są zbyt bogaci. Na szczescie zawsze najwierniejsi przyjadą.

To prawda, mnie też się nie przelewa, ale na wyjazd kasa musi się znaleźć, jakimkolwiek sposobem ale zawsze na skoki ją zdobędę.
Możesz wreszcie zachłysnąć się powietrzem
I unieść do góry jak ptak
Możesz wreszcie zabłądzić w wielkim mieście
Urodziłeś się, by służyć nam

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 05, 2005, 22:13:45 »
Cytat: Ewka
Własciwie malo moge napisac bo mi sie roki mylą :-)) Juz nie wiem co bylo w danym roku....moge napisac tylko co bedzie 100% prawdą że za kazdym razem bylo super :-))
Oj, to ja pamiętam dokładnie wszystko i z łatwością moge powiedzieć co było w jakim roku, z kim byłam, gdzie stałam, co jadłam, kto wygrał, co śpiewałam, co miałam ubrane, jaka była pogoda, jaki był kolor śniegu itd, itp. Wszystkie szczegóły mogłabym opowiedzieć. Kiedyś się za to zabiorę, ale nie wiem czy mi tu miejsca starczy, żeby opisać wszystkie wyjazdy, bo do jednego potrzebowałabym chyba całej strony. Ale obiecuję, że jak będę miała trochę czasu to to zrobię  :wink:

ee no moze tu troche przesadzilam, bo szczegoly to ja również pamieam. Ile Adam skoczyl w danym roku, ktory byl, ile przegral z MArtinem w niedziele itp  :wink:  :wink:
Najpiekniej było w niedzielę w 2005 roku oraz w sobotę w 2004 roku :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA