Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Zakopane, Zakopane - powspominajmy te piękne chwile!  (Przeczytany 6941 razy)

tak_to_ja

• Ekspert
Zakopane, Zakopane - powspominajmy te piękne chwile!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 07, 2005, 18:33:54 »
Cytat: Luk
Kombinezon narciarski? Wystarczy kurtka zimowa i spodnie.

Nie taki, jak mają skoczkowie :P
Normalny puchowy, na wierzchu ortalion, bez górnej części i do tego kurtka zimowa i gitara ;).
A poza tym, skąd możesz wiedzieć, co wystarczy, skoro wielokrotnie pisałeś, że nigdy nie byłeś na skokach? :P

lekko-manka

• Ekspert
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 07, 2005, 20:34:46 »
Tutaj się przypomina piekne chwile z Zakopanego? Obojętnie który rok? Obojętnie jakie zawody?
Kiedyś w Zakopcu o mały włos a zostałabym przejechana przez Tomka Pochwałe, hihi.

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 07, 2005, 20:36:07 »
Masz tylko takie opcje:

Zakopane 2002
Zakoapne 2003
Zakopane 2004
Lgp w Zakopanem 2004
Zakopane 2005
Lgp w Zakopanem 2005

:-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

lekko-manka

• Ekspert
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 07, 2005, 20:43:39 »
Hmmmm...... oki, to jak już cos sobie przypomne cos pieknego..... chyba najpięknijszy to był usmiech Andreasa koflera i taniec na stole Romorena :-) Albo nie, moze najpiękniejszy był moment kiedy..... heh.... sama już nie wiem.... ale to było tak dawno temu.... bo przeznam sie.... że moja skokomania wygasła.... a to wszystko przez lekką.... wszak lekkoatletyka nie jest w Polsce tak popularna jak skoki narciarskie i wtedy na jednego zawodnika wypada mniej fanek, łatwiej się dostac... łatwiej się dopchac....