Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Czy Adam Małysz zdąży odbudować formę na Olimpiadę?

AK
8 (61.5%)
IE
5 (38.5%)

Głosów w sumie: 129

Autor Wątek: Olimpiada TURYN 2006:)  (Przeczytany 11921 razy)

ToMeK121

• Gość
Olimpiada TURYN 2006:)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 11, 2006, 22:35:24 »
Cytat: Karola
Mnie również najbardziej podobał się gigantyczny Roberto Cecon  :-)) . Poza tym zapalenie znicza, gołąbek no i oczywiście prezentacja sportowców  :lol:
Natomiast przedstawienie teatralne nie za bardzo przypadło mi do gustu.
Poza tym wkurzyło mnie zachowanie przedstawicieli Mongolli, którzy w momencie przemowy pana z MKOLu zamiast zachować powagę i spokój wydurniali się na maksa. Już mogli darować sobie te pogaduchy, wygibasy przed kamerą i rozmowy prze komórkę :roll:

byla to ich jedyna szansa by pokazac sie w tv na tych IO :D wiec musimy im to wybaczyc :D

Karola

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 11, 2006, 22:43:45 »
masz rację ToMeK121  :lol:
Nie będę już małpą i wybaczę im tę małą wpadkę :wink:  :-))

kika

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2006, 17:12:33 »
Zaraz konkurs  :-D
Nie powiem, że sie nie denerwuje, ale myślę, jestem pewna, że wygra najlepszy czyli Adaś (hihi) Będę trzymała kciuki (kciuk) (kciuk) (kciuk) (kciuk) (kciuk) (kciuk)

(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2006, 20:11:14 »
No i daliśmy rade ;) Walczymy dalej !!! Ale że Ahonen tego nie wygrał mając taką okazje ??? Niewiem czy bedzie mial lepszą  :twisted:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

kika

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 12, 2006, 20:18:58 »
Cytat: grzeeech
No i daliśmy rade ;) Walczymy dalej !!! Ale że Ahonen tego nie wygrał mając taką okazje ??? Niewiem czy bedzie mial lepszą  :twisted:

Za tydzień medal nasz :D (hihi)
Co do Ahonena to zamilknę, bo nie chciałabym kogoś na tym forum obrazić  :roll:  :roll:

(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)(love)

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2006, 20:18:59 »
łojej. 1,5 m w pierwszej serii i w drugiej i Adaś miałby złoto  :lol:  :lol:  :lol:
Konkurs udany, choc gdyby powiedzialby mi ktos po pierwszej serii ze złoto zdobedzie osoba skocząca w pierwszej serii 101,5 m to dałabym sobie głowe uciac ze bedzie to Adam :twisted:  :-))

Bardzo podobały mi sie wypowiedzi Cezarego Żaka, a mianowicie te ostatnie :-)) Że Bystoel nie umie skakac i ze to był fuks (haha2)
Natomiast Fortuna wyszedl na jakiegos gbura :roll:  jemu to chyba zalezy aby go nie pobito :evil:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Tulka

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2006, 20:30:54 »
Cytat: Justyna
Bardzo podobały mi sie wypowiedzi Cezarego Żaka, a mianowicie te ostatnie :-)) Że Bystoel nie umie skakac i ze to był fuks (haha2)

A to nie było o Vassilievie?

Natomiast Fortuna wyszedl na jakiegos gbura :roll:  jemu to chyba zalezy aby go nie pobito :evil:

Ale mnie facet wkurzył :evil: Raz mu się udało i teraz się wymądrza, że "Małysza nie krytykuje, ale coś tam..." :evil:

Za tydzień musi być lepiej :D Forma Adasia wzrośnie i to on będzie najlepszy :D
"Dreams come true. Without this possibility, nature would not incite us to have them"

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 12, 2006, 20:39:21 »
Nie, to chodziło o Bystoela. Bo to przeciezo n wygrał a Cezary to powiedział kilak sekund przed zakonczeniem  transmisji  :lol:
Facet był świetny, a Fortuna niech sie kryje :roll:  :roll:  :roll:  On powoływał sie na Hule cytuje "doswiadczonego zawodnika" ze niby warunki byly równe, jak sam skoczek powiedział " No chyba równe"  :roll:
A Szaranowicz tez mial niezłe wtopy :-)) Uznał iz KAsai skokiem na 100 m bedzie sie liczył, a nasz Kamil stoch tym samym skokiem zmiesci sie w 30  :roll:  Cóz za obiektywizm :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Karola

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2006, 20:41:08 »
Justyna - to było o Vassilievie na 100%  :lol:
Za tydzień musi być lepiej very happy Forma Adasia wzrośnie i to on będzie najlepszy very happy

amen!  :-D

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2006, 20:47:24 »
A ja słyszalam Bystoel :-)) I dalej sie tego trzymam (haha2)

A tak w ogóle to fajny konkurs, fajnie ze nie wygrał Janne  :lol:  :lol:  Ale szkoda Ruska :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2006, 20:50:02 »
Adas oddal 2 dobre rowne skoki i licze na medal na duzej skoczni :D- tyle o Malyszu :D
z wystepu reszty Polakow mozna byc zadowolonym (szczegolnie ze Stocha) 4 polakow w 30 to juz bdb wynik ( finow bylo 3 w 30-stce ,odpadł Kiuru,takie porownanie male :D ) ja sie ciesze ze Ahonen nie wygrał ( poprostu go nie trawie,ten jego kitek-dobra juz go nie krytykuje jako skoczek jest dobry nawed bdb ....) szkoda mi Jandy :/ Polak z Czechem dwa bratanki ii wszystko jasne :] cały sezon skakał dobrze aa na IO juz mu nie starczyło mocy :D aaa sie zalozyłem z tata ze Vasiliew spadnie z 1 miejsca na 10 lub nizej (zakład wygrany)
aaa co do Fortuny :/ :/ mimo tego co osiagnał jest dla mnie naprawde nikim ,DAMSKI BOKSER!!bo nie wystarczy byc tylko dobrym w sporcie zeby byc wielkim człowiekiem :/ aa te jego wypowiedzi "zeby byc mistrzem IO trzeba oddac dwa rowne skoki " ii kto to mowi :D sam wygrał takim fuksem ii taka roznica metrow (miedzy 1 a 2 skokiem) zee powinien sie ugrysc w jezyk ! pan Zak wypowiadał sie jako zwykly kibic (oczywiscie zartował w kilku sytułacjach , wkoncu my tez tak lubimy robic :D ) aa pan Fortuna musial sie wymadrzac :/
PoZdrooo

Karola

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2006, 20:55:59 »
Justyna - a my trzymamy się swojej wersji  (haha)
A tak w ogóle to fajny konkurs, fajnie ze nie wygrał Janne Laughing Laughing Ale szkoda Ruska very very happy

Ruska nie jest mi szkoda, a co do Janne... :roll: Cały czas nie chciałam żeby wygrał, ale jak zobaczyłam jak mu było przykro po drugim skoku to... żal mi się go zrobiło  :-( W końcu Turyn to ostatnia jego szansa na zdobycie medalu olimpijskiego  :?

Dodam jeszcze, że także Kamil  spisał się dobrze. :)

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2006, 21:04:02 »
a mi zal było Adama  :roll:  :lol: A tak w ogóle to zadziubisty miał kask :-)) I naprawde licze na poprawe za tydzien  :lol:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Tulka

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2006, 21:05:18 »
A mnie jest szkoda Kajtela :-( Pierwszy raz widziałam go niezadowolonego po skoku...
Janne, szczerze mówiąc, też mi żal... :?

Dla Kamila oczywiście wielkie gratulacje (brawo) Wynik naprawdę dobry :-D Poza tym 4 Polaków w 30 też bardzo cieszy :-D

Jestem pewna, że to jednak Vassiliev... :? :lol:
"Dreams come true. Without this possibility, nature would not incite us to have them"

Karola

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 12, 2006, 21:07:01 »
To prawda :( już był tak blisko  :? ale w następnym tygodniu będzie lepiej  :lol:
A tak w ogóle to zadziubisty miał kask very very happy

no :lol:  taki z ptaszkiem (chyba gołąbkiem  :roll: )  :lol: