Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Jakie są Wasze wrażenia po konkursie w Zakopanem?

nne spostrzeżenia: napiszcie posty: jakie.
0 (0%)
onkurs wyjątkowo nieudany
0 (0%)
o był lepszy konkurs niż poprzednie w Zakopanem
1 (16.7%)
o był gorszy konkurs niż poprzednie
0 (0%)
rak zgranej publiczności
0 (0%)
ła organizacja
0 (0%)
yło świetnie!
5 (83.3%)

Głosów w sumie: 145

Autor Wątek: Letnie Grand Prix Zakopane 2006- jakie wrażenia?  (Przeczytany 13821 razy)

ToMeK121

• Gość
Letnie GP Zakopane 2006 :]
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2006, 13:07:09 »
26 sierpnia Zakopane będzie ponownie miało zaszczyt gościć najlepszych skoczków świata, którzy wystartują w konkursie z cyklu Letniej Grand Prix. Przygotowania do imprezy idą pełną parą, a organizatorzy ustalili już szczegółowy program zawodów.

Przyjazd wszystkich ekip przewidziano na czwartkowy wieczór (24.08.2006). W piątek po porannej odprawie technicznej już o godzinie 11-tej rozpoczną się dwie oficjalne serie treningowe.

Zawodnicy na skoczni pojawią się znów o 19-tej, aby wziąć udział w trzeciej serii treningowej oraz kwalifikacjach do sobotniego konkursu, które zaplanowane zostały na 20:00.

Sobotnie zawody rozpoczną się o godzinie 20:15, a poprzedzone zostaną serią próbną (19:15).

Na chwilę obecną nie są jeszcze ustalone ceny biletów, ani też nie wiadomo kiedy trafią one do sprzedaży. Prawdopodobnie jednak będzie to miało miejsce dopiero w lipcu.

Tymczasem Tatrzański Związek Narciarski ogłosił konkurs ofert na organizację transportu, cateringu, marketingu, biura prasowego oraz ochrony podczas Letniej Grand Prix w Zakopanem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.tzn.com.pl/.

PROGRAM ZAWODÓW:

Czwartek, 24.08.2006
18:00 - Przyjazd ekip

Piątek, 25.08.2006
9:00 - Odprawa techniczna
11:00 - Oficjalny trening (2 serie)
19:00 - Oficjalny trening (1 seria)
20:00 - Seria kwalifikacyjna

Sobota, 26.08.2006
19:15 - Seria próbna
20:15 - Konkurs skoków

ja niestety na LGP nie jade :/

Zof

• Ekspert
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2006, 10:54:43 »
Joł tyż ni :-(  :-(
"A victory tastes amazing only if it is the result of hard work."

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2006, 19:56:37 »
Bilety w cenie :
40 zł (góra)
30 zl (dół)
Rezerwowac je bedzie mozna od lipca (wysyłane w sierpniu)

noo to 2 dyszki bilety tansze :] zawsze cos :) ceny poszly w dol ludzi na krokwii pewnie bedzie wiecej :] zima juz nie bylo kompletu ( w niedziele na pewno) jak ceny dalej by rosly to z roku na rok na konkursy przychodzilo by coraz mniej ludzi. Ja niestety na konkurs sie nie wybiore :/ jak dla mnie troche lipny termin :/ akurat 26 musze isc na slub :/ ajjj jak pech to pech :/ aleee mam nadzieje zee takie ceny utrzymaja sie do zimy (moze jeszcze beda tansze) ;)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2006, 20:20:21 »
Nie ma sie co podniecać dobroci organizatorów że obniżyli bilety. Powiem wiecej, nie mieli wyjscia. Po zeszłorocznej frekwencji teraz mogłabyc jeszcze mniejsza, no chyba że nasi w sierpniu by cos poskakali. A że w przyrodzie nic nie ginie to zapewne podniosą o dyszke cene w zimie i tak wyjdą do przodu bo wiadomo ze zima to zima i zaden porzadny kibic nie patrzy na cene tylko jedzie  :evil:
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2006, 21:00:19 »
Cytat: grzeeech
Nie ma sie co podniecać dobroci organizatorów że obniżyli bilety. Powiem wiecej, nie mieli wyjscia. Po zeszłorocznej frekwencji teraz mogłabyc jeszcze mniejsza, no chyba że nasi w sierpniu by cos poskakali. A że w przyrodzie nic nie ginie to zapewne podniosą o dyszke cene w zimie i tak wyjdą do przodu bo wiadomo ze zima to zima i zaden porzadny kibic nie patrzy na cene tylko jedzie  :evil:

aaa ja Grzechuu troche optymizmu :) choc nie watpie ze tak bedzie :/ ! aa jesli zima bilety pojda w gore powaznie pomysle nad jakims transparentem :)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 07, 2006, 02:54:29 »
Optymizm, optymizmem ale życie to zycie. Poprostu zarabiaja na nas i na Adamie od 5 lat i dlaczegóż mieliby tego zaprzestać w tym sezonie :? Ja osobiście uwazam ze po zeszłorocznej frekwencji na LGP bilety po 30 i 40 zł w dalszym ciagu są za drogie.  :evil:

Ewka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2006, 18:39:30 »
A ja się ucieszyłam na wieść o obniżce, zawsze to 20 zł na inne przyjemności (browar)  
Grzechu, kiedy jedziecie i mniejszą czy większą ekipą? Bo muszę wiedzieć ile majonezu szykować  :lol: Nie no, fajnie by było jakbyście większą ekipą zawitali  8) I przydałoby się, żebyśmy wreszcie porządnie poświętowali poza skocznią  :wink:
Możesz wreszcie zachłysnąć się powietrzem
I unieść do góry jak ptak
Możesz wreszcie zabłądzić w wielkim mieście
Urodziłeś się, by służyć nam

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2006, 00:38:07 »
Ewuś niewiem jeszcze jaka bedzie frekwencja, ale podejrzewam ze niezbyt wielka. Dwa tygodnie wczesniej jedziemy na 2 dni na siatkówke, z noclegiem w Gliwicach :) Bilety juz zaklepane. Jak bedzie blizej to dam Ci znac. Wogole jest plan aby jechac 9 lipca do Berlina na finał pod stadion ogladac na tele-bimie, trójka naszych była w Dortmundzie właśnie pod stadionem i dali rade. Zobaczymy...

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2006, 09:01:18 »
Ewuś niewiem jeszcze jaka bedzie frekwencja, ale podejrzewam ze niezbyt wielka. Dwa tygodnie wczesniej jedziemy na 2 dni na siatkówke, z noclegiem w Gliwicach :) Bilety juz zaklepane. Jak bedzie blizej to dam Ci znac. Wogole jest plan aby jechac 9 lipca do Berlina na finał pod stadion ogladac na tele-bimie, trójka naszych była w Dortmundzie właśnie pod stadionem i dali rade. Zobaczymy...

z frekwencja moze byc słabo  :roll: , aaa i ja tez chce jechac na siate alee mam duzo mozliwosci do wyboru ( GP w Bydgoszczy kobiet , LS , Memoriał Wagnera - Olsztyn ) :]

Ewka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 19, 2006, 19:27:18 »

Heh, jakbym była w domu podczas siaty to bym Wam noclegownię w mojej świętochłowickiej norze załatwiła  :lol:
Nie głupi pomysł z tym Berlinem. Jeszcze jakby dojcze przegrały  :twisted: Chociaż mam cichą nadzieję, że mecz 24.06 będzie ich ostatnim...
Łukasz tez był w Dortmundzie...sam :P

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 21, 2006, 01:46:28 »
Heh, jakbym była w domu podczas siaty to bym Wam noclegownię w mojej świętochłowickiej norze załatwiła  :lol:

Nawet dla 42 osób nie do konca zrównowazonych psychicznie?  :twisted:
Nie głupi pomysł z tym Berlinem. Jeszcze jakby dojcze przegrały  :twisted: Chociaż mam cichą nadzieję, że mecz 24.06 będzie ich ostatnim...

Jak Szwedzi nie dadza rade to w 1/4 czeka ktos z czwóreczki (Argentyna, Holandia, Portugalia, Meksyk) Ja osobiscie w razie jak Szwedzi nie dadza rady na liczylbym Argentyne ;)
Łukasz tez był w Dortmundzie...sam :P

A szkoda bo nasza "trójka" tez czula sie samotna, mogli sie skumac  :wink:

Ewka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2006, 21:53:09 »

Nawet dla 42 osób nie do konca zrównowazonych psychicznie?  :twisted:
Ach, no tak, zapomniałam o wesołym autobusie  :lol:

Jak Szwedzi nie dadza rade to w 1/4 czeka ktos z czwóreczki (Argentyna, Holandia, Portugalia, Meksyk) Ja osobiscie w razie jak Szwedzi nie dadza rady na liczylbym Argentyne ;)
Dadzą radę, dadzą  8)  

A szkoda bo nasza "trójka" tez czula sie samotna, mogli sie skumac  :wink:
Też o tym pomyślałam...za późno  :oops:

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2006, 19:52:16 »
pffff...... jaa tam na 10000% nie jade :/ termin nie ten :/ kurde zeby byly z tydzien wczesniej too bym sie zapakowal w autobus ii cisnał przez cala Polske :D , alee coz trzeba czekac do zimy :]

matros65

• Nowy użytkownik
  • *
LGP Zakopane 2006
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2006, 21:26:57 »
Chyba 26.08? A ktoś wie,czy sa juz bilety w sprzedaży?
matros65

ToMeK121

• Gość
Re: LGP Zakopane 2006
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 11, 2006, 21:31:37 »
Cytat: matros65
A ktoś wie,czy sa juz bilety w sprzedaży?

jeszcze nie!! i nikt nie wie nic na ten temat :/  trzeba czekac  :roll: