Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Symulator  (Przeczytany 7653 razy)

Morro

• Użytkownik
  • **
Symulator
« dnia: Maj 12, 2006, 17:00:59 »
Nie ma tego w regulaminie, więc pozwoliłem sobie zmienić treść i nazwę tematu.
Mam pytanie. Poszukuję symulatora, w którym po wpisaniu nazwisk i umiejętności skoczków i rozpoczęciu konkursu będę miał w krótkim czasie wyniki (coś podobnego do dsj). Czy zna ktoś coś takiego?? Grafika nie ma znaczenia.

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2007, 12:18:18 »
Kiedyś miałem taki fajny symulator, tylko kurde muszę sobie przypomnieć, jak się nazywa:-x

Morro

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2007, 13:54:28 »
Jak sobie przypomnisz to napisz :)

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2007, 22:12:40 »
Mam!!! Już sobie przypomniałem. :) To był Ski Jump 2002. Nawet niezła gra. Jeszcze powiem skąd pobrałem xD. http://www.gry.skokinarciarskie.pl i tam w zakładce inne gry. Tam jeszcze jeszcze wiele innych ;P

Morro

• Użytkownik
  • **
Sj2002
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2007, 13:10:05 »
Ski Jump 2002 jest dobrym symulatorem, ale nie wiem, czemu nie mogę skakać na treningu i w PŚ. Tylko LGP jest dostępne. Czy np. trzeba wygrać LGP, aby startować w PŚ??

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:17:27 »
Nie wiem. Mi się wydaje, że nie musiałem odblokowywać i wygrać LGP, żeby skakać w pucharze świata. Niestety nie mogę grać już w tą grę, bo mam win XP i      mi nie chodzi xD.

Morro

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2007, 13:57:39 »
A ja mam XP i mi chodzi. Może to dlatego (?). Trudno ;/

amcia1988

• Nowy użytkownik
  • *
Symulator
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2007, 11:37:39 »
Taka opcja będzie możliwa w grze Ski Jump Simulator II. Więcej info na http://www.aa.boo.pl

Morro

• Użytkownik
  • **
Sjs 2
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2007, 13:45:43 »
To fajnie. Już Ski Jump Simulator 1 dosyć mi się podobał, może poza tym, że na K180 skoczyłem 326m :) Skoro ma być bardziej realistyczny, to bardzo fajnie. Tylko błagam, żeby nie było czegoś takiego jak w Open Ski Jumping, w którym po wpisaniu skoczków ich umiejętności nie miały znaczenia w grze. Zrobiłem ok. 20 skoczków, wpisałem im umiejętności i rozpocząłem PŚ. Rozczarowałem się dosyć szybko. Niezależnie od umiejętności rekord skoczni mógł należeć do każdego. Rozumiem, że nawet w DSJ może dojść do dziwnych rzeczy (zawodnik skacze na mamutach około 100m, a w Norwegii RAZ mu się udało 125 :), ale to, co się działo w tamtej grze to skandal, żenada i nie wiem jeszcze co.
Mam nadzieję, że w SJS2 takich sytuacji, jak skoki na 141m w Zakopanem jednego ze słabszych skoczków (wg umiejętnosci) nie będzie :)

Jak ktoś nie wie, o co mi chodzi, to polecam Open Ski Jumping.

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
Symulator
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2007, 17:09:53 »
Potwierdzam to, co napisał Morro.

amcia1988

• Nowy użytkownik
  • *
Symulator
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 27, 2007, 08:06:29 »
Trafne uwagi. Dopiero teraz skończyliśmy wstępny zarys fizyki gry i bierzemy się za stronę użytkową. Teraz będziemy określać zasady rozgrywania pucharów. Jescze nie jesteśmy pewni co do tego, czy umiejętności będą zależeć od zawodników. Tezę o słuszności takiego pomysłu można ładtwo podważyć tym, że skoczek nie zawsze będzie miał wysoką formę a w grę ludzie będą grać latami...

ziomek024c

• Nowy użytkownik
  • *
Symulator
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2012, 12:02:18 »
Sorka, że wracam do tego tematu jednak mam pytanie ? Ma ktoś lub zna ktoś symulator gdzie wpisuje się tylko umiejętność skoczka i punkt K skoczni i program sam symuluje ?