Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Jedziesz na PS do Zakopanego?

a pewno będe :))
10 (32.3%)
aczej jade :]
7 (22.6%)
aczej nie jade :/
1 (3.2%)
iestety nie jade :(
13 (41.9%)

Głosów w sumie: 155

Autor Wątek: Puchar Swiata Zakopane 2007  (Przeczytany 11292 razy)

ToMeK121

• Gość
Puchar Swiata Zakopane 2007
« dnia: Listopad 14, 2006, 11:39:08 »
Witam wszystkich,
do zawodow w "Zakopcu" pozostalo troszke ponad 2 miesiace. Zawody odbeda sie w dniach 19(treningi;kwalifikacje)-20(I konkurs wieczorny)-21(II konkurs ; dzienny) stycznia roku 2007. Ceny biletów juz sa znane, mozna je nawed juz kupic  :twisted: http://www.new.sklep.pzn.pl/. No i teraz kto z Was sie wybiera?!?Zapraszam do udzialu w ankiecie :]
ja osobiscie zaznacze opcje "raczej jade" nic jeszcze na 100% nie wiem, termin mi nie pasuje alee mam nadzieje ze wszystko zalatwie i pojade :)
Pozdroo

Justyna

• Ekspert
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2006, 12:19:40 »
:roll:   :roll:  :roll:  :roll:  U mnie masakra. Nie wyobrazam sobe zeby mnie tam nie bylo...jestem przeciez co roku od 2003!!! Tyle ze wszystko wskazuje na to ze nie pojade :roll:  Sama nie wiem....... zobaczy sie....
w ogole w tym roku jakos to wszystko jest tak jak nie powinno byc 8)  Jutro gramy o 5 rano mecz......ogladalabym, ale  o 7 pisze mature probną hheh :roll:  :lol: Zresztą najwazniejsze.......nie mam polsatu (haha2) (placze) Bo o 5 to pol biedy wstac :lol: Pierwszych konkurow PS nie zobacze bo mam zajecia  :roll:  :roll:  Kurde :twisted:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

Nothingness

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2006, 12:45:11 »
baaaaardzo chciałabym pojechać...... naprawdę......... ;(
Much Ado about Nothing

Aduśka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2006, 21:27:03 »
W moim przypadku od ponad 4 miesiecy nie bylo wiadomo, czy pojade na PS, ale wszystko poszlo w dobrym kierunku i na szczescie jade. Mam nadzieje, ze plany sie nie zmienia, bo roznie to bywa.
Pozdrawiam! :wink:
"Ja chciałbym być zapamiętany jako bohater pozytywny- jako ten, który przyniósł ludziom radość" - Adam Małysz

Gemma_Rose

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2006, 00:41:20 »
ja jestem od 2002 roku na wsyzstkich zawodach i tez nie wyobrazam sobie aby mnei nie było w Zakopanem w styczniu ;)

Lilu

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2006, 18:44:55 »
Ja mam nadzieje,że nic nie stanie mi na przeszkodzie i będe :wink:

idzi

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2006, 22:38:06 »
Ja tak się zebrałem w sobie i właśnie zaklepałem nocleg w Zakopcu... Jutro zamówie bilety, tylko lipa bo na A i B nie ma już... A pytanie dla tych co byli: Jaka jest widoczność z sektorów C i D?

ToMeK121

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2006, 23:08:33 »
Cytat: idzi
Ja tak się zebrałem w sobie i właśnie zaklepałem nocleg w Zakopcu... Jutro zamówie bilety, tylko lipa bo na A i B nie ma już... A pytanie dla tych co byli: Jaka jest widoczność z sektorów C i D?

Jesli chcesz bilety na sektor A i B zobacz tu http://www.orbis.zakopane.pl/sklep/index_towary.php?co=kat&id=7&ktora=0 ja z orbisu co rok zamawiam i narazie sie nie zawiodlem :) a jak dla mnie sektor C jest najlepszy ;)

grzeeech

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2006, 02:04:58 »
Jaka jest widoczność z sektorów C i D?

Dużo lepsza niż z A i B. Nie masz sie czym przejmowac.
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2006, 18:49:33 »
Cytat: grzeeech

Ale na C i D beznadziejnie się stoi. Kilka godzin na ośnieżonej górce to po pierwsze przemarznięte nogi, a po drugie ciężko utrzymać równowagę bo pod koniec konkursu śnieg zamienia się w lód pod wpływem dreptania w miejscu. A jak ktoś jest niski to już wogóle beznadzieja bo cały czas musi stać na palcach żeby cokolwiek widzieć (no chyba że stoi z samego przedu, ale tam żeby stać to trzeba wejść dobre 3h przed zamknięciem bram). Także moje osobiste zdanie jest takie że jak coś to tylko na górne sektory. 2 razy byłem na dolnych, a w zeszlym roku na górnych. W tym roku też biore górne jeśli pojadę. A jeśli chcesz to zawsze mozesz na 1-szy dzien isc na dół, a na drugi na górę :)

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2006, 18:59:49 »
Cytat: grzeeech

Ale na C i D beznadziejnie się stoi. Kilka godzin na ośnieżonej górce to po pierwsze przemarznięte nogi, a po drugie ciężko utrzymać równowagę bo pod koniec konkursu śnieg zamienia się w lód pod wpływem dreptania w miejscu. A jak ktoś jest niski to już wogóle beznadzieja bo cały czas musi stać na palcach żeby cokolwiek widzieć (no chyba że stoi z samego przedu, ale tam żeby stać to trzeba wejść dobre 3h przed zamknięciem bram). Także moje osobiste zdanie jest takie że jak coś to tylko na górne sektory. 2 razy byłem na dolnych, a w zeszlym roku na górnych. W tym roku też biore górne jeśli pojadę. A jeśli chcesz to zawsze mozesz na 1-szy dzien isc na dół, a na drugi na górę :)

_Anonim_

• Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:06:38 »
beznadziejnie sie stoi??? e tam przesada, ja tam zawsze jestem zaraz po otwarciu bram stroje w sektorze C i jest super do samego końca mam troszke ponad 170cm to nie jest dużo, a nie narzekam:), szkoda tylko że nie jade w tym roku:P
Dwa bieguny
Zycie to nieustanna walka dobra ze złem
GATTUSO!!!

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:38:01 »
Cytat: _Anonim_
beznadziejnie sie stoi??? e tam przesada, ja tam zawsze jestem zaraz po otwarciu bram stroje w sektorze C i jest super do samego końca mam troszke ponad 170cm to nie jest dużo, a nie narzekam:), szkoda tylko że nie jade w tym roku:P

No właśnie, żeby mieć dobre miejsce to trzeba przyjsc zaraz po otwarciu bram. No nie wiem, mnie osobiście lepiej ogląda się z góry. Ale najlepszym rozwiązaniem jest chyba raz obejżeć z dołu a raz z góry. Wtedy człowiek sam oceni.

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:38:44 »

No właśnie, żeby mieć dobre miejsce to trzeba przyjsc zaraz po otwarciu bram. No nie wiem, mnie osobiście lepiej ogląda się z góry. Ale najlepszym rozwiązaniem jest chyba raz obejżeć z dołu a raz z góry. Wtedy człowiek sam oceni.

pluti

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:39:11 »