Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Christian Ulmer (zakończył karierę)  (Przeczytany 96833 razy)

veninde i vinden.

• Ekspert
Christian Ulmer:-))))
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2007, 19:27:18 »
Cytat: Nothingness
Queen of Austria D. Jensen.... Coś mi to mówi...  :wink:

Hihi, ja też mam "tajny folder" ... z fajnymi zdjęciami....  (haha)

naprawdę?   Daniel Jensen z Werderu Brema :wink:

(haha) muszę sobie kolejny folder stworzyć :lol: bo w tym co teraz mam, to już trochę za dużo zdjęć jest (haha2)
På Delikatessen sitter de beste av de beste
De har levd intenst for kver vår president
Og nasjonen, denne nasjonen
står de for evig og alltid i gjeld
[/color][/size]

dawniej Queen of Austria - stare dzieje :-D

Nothingness

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2007, 19:32:34 »
aaaa, Werder, no przecież!  :)
Much Ado about Nothing

Lila7

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 18, 2007, 13:51:57 »
Jejq, to były czasy! A jak się dowiedziałam, że Hanni kończy karierę, to było mi baaaaaardzo smutno.... Sad

Nom ja też .. byłam złamana :(:(:( szczególnie jak mówili że Hanniego prześladuje obsesyjnie zakochana 40 - letnia fanka...
Potem jakoś się u niego ułożyło i teraz jest szczęśliwym tatusiem małego
Mattiasa :):)

Nothingness

• Ekspert
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 18, 2007, 19:21:25 »
Chyba wszystkie Jego fanki były załamane  :-(
Ale o tej 40-letniej nie słyszałam...  :wink:
Much Ado about Nothing

Lila7

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 19, 2007, 12:50:42 »
Aaa w Bravo Sport to wycztałam ... Hanni miał załamkę a na dodatek
jakaś 40 - letnia babka się w nim zabujała :P:P
oj biedak co on musiał przeżywać ...

I małe sprostowanie .. Hanniego syn nazywa się Mateo a nie Mattias
mój błąd ... sorki :):):)

incia

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 19, 2007, 17:07:48 »
wyczytałyśmy dziś z kumpelą w niemieckiej gazecie, że Krystuś jest podłamany (chlip)  tym , ze nie jedzie na mś dlatego, że obiecano!!!!!!!!!!!!!!!mu to mimo wszystko :evil:  (ramiona)
stwierdził, ze ci młodzi zabrali mu "bilet" sprzed nosa (kiler)  (snajper) i wcale nie chciał startować w willingen chciał trenować ale mu kazano pewnie specjalnie ażeby słabo wypadł :evil:  (ogien) no i udało im się :evil: niech tych trenerów.....co oni z tymi zawodnikami wyczyniają (mlotek) Krystuś 3m się (buziaki)  (hopsa)  (papa)

http://i11.photobucket.com/albums/a152/ElaBSC/Hinterzarten%202006/DSCN2549.jpg

ulmerek sztuk raz (love)

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 19, 2007, 17:23:04 »
Rohwein mi się od początku nie podobał.
Ale trudno, nie ma formy, nie ma MŚ. Prosta zasada. Wydaje mi się, że niemiecka reprezentacja na MŚ jest prawidłowo dobrana... Wiadomo, że Schmitt i Uhrmann, Ritzerfeld miewa lepsze występy, no i dobrze dać szansę młodym, jeśli nikt inny nie prezentuje odpowiedniego poziomu na tę okoliczność.
iLas llamas son mas grande que las ranas!

Lila7

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 19, 2007, 17:25:34 »
Cytat: incia
wyczytałyśmy dziś z kumpelą w niemieckiej gazecie, że Krystuś jest podłamany (chlip)  tym , ze nie jedzie na mś dlatego, że obiecano!!!!!!!!!!!!!!!mu to mimo wszystko :evil:  (ramiona)
stwierdził, ze ci młodzi zabrali mu "bilet" sprzed nosa (kiler)  (snajper) i wcale nie chciał startować w willingen chciał trenować ale mu kazano pewnie specjalnie ażeby słabo wypadł :evil:  (ogien) no i udało im się :evil: niech tych trenerów.....co oni z tymi zawodnikami wyczyniają (mlotek) Krystuś 3m się (buziaki)  (hopsa)  (papa)

http://i11.photobucket.com/albums/a152/ElaBSC/Hinterzarten%202006/DSCN2549.jpg

ulmerek sztuk raz (love)

Starszne ... .czytam to i mam w oczch łzy .... Boże jaki Krystek jest biedny  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Niech trenerów drzwi ścisnął !!!!!!!!!!!!!!!!!

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2007, 17:38:43 »
Nie ma co płakać. Mistrzostwa Świata to nie jest jak zwykły konkurs PK czy PŚ, a większa impreza. Jeśli dany zawodnik sobie nie radzi, to z jakiej racji ma jechać? Co prawda nie wiem co prezentowali ci dwaj "młodzi", którzy jadą oprócz wymienionych przez mnie wcześniej. Mimo wszystko jeśli Ulmer i oni byli na równie słabym poziomie to nie ma rady, ktoś z nich musiał zostać. Trener podjął taką a nie inną decyzję i nie ma co tego kwestionować.

incia

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 19, 2007, 17:46:11 »
JAK SIĘ KOMUŚ COŚ OBIECUJE TO SIĘ SŁOWA DOTRZYMUJE!!!!!!!! (mlotek)

Lila7

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 19, 2007, 17:48:07 »
Narc (Maddi) Masz rację ... moi ulubieni skoczkowie jadą do
Sapporo ... ale żal mi Ulmera ... cóż formy się nie wybiera ...
tylko nie dawno wyczytałam że Rohwein ma zaufanie do Ulmera
i wyszło szydło z worka ... aż takiego zaufania nie ma ..  :cry:  :cry:

Dokładnie incia :):)

Narc (Maddi)

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 19, 2007, 17:57:45 »
Jeśli wprost mu to obiecał, no to nieładnie z jego strony. Nie powinien składać obietnic, których nie jest w stanie dotrzymać...
Nie wiem jak było, tak że mogę tylko spekulować - Ulmer myśląc, że "i tak" pojedzie do Sapporo, bo mu Rohwein obiecał, nie powinien odpuszczać i tym bardziej pokazać się z dobrej strony. A jeśli nie był w stanie skakać lepiej przed Mistrzostwami, to raczej nie odmieniłoby się to w cudowny sposób w czasie wyjazdu.

incia

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 20, 2007, 11:24:51 »
ale rohwein i tak nie powinien z nim tak!postąpić (dno) mogł przecież mu powiedzieć, że jak będzie kiepsko to nie pojedzie, a nie takie głupoty chłopakowi nagadał, że mimo wszystko pojedzie bo ma do niego zaufanie (ramiona) tutu rutu :evil: i przecież zamiast ciągać go po tych konkursach mógł mu zrobić troche przerwy na treningi przed mistrzostwami jak dla mnie to nic rohweina nie usprawiedliwia!!!!nic (mlotek) a prawda jest taka, że sprzed nosa młodziki zwinęli mu (niewolno)  (obrazony)  bilecik i tyle!!!! :evil:  :evil:  :evil: i nie ma dyskusji taka prawda (placze)

http://i36.photobucket.com/albums/e11/maria1035/Braunlage%202006/Braunlage2006085.jpg

Lila7

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 20, 2007, 11:58:13 »
Masz rację incia !!!! zgadzam się z Tobą ...
ja też czytałam że Rohwein nagadał Ulmerowi że ma do niego zaufanie
a tu d... :(:( Rohwein to perfidny kłamca !!!  :cry:  :cry:

incia

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 20, 2007, 16:03:04 »
zgadza się prze perfidny!!!!!!!!!!!!!! :evil:  (bum) i skończy się jego "trenerowanie" jak niemcy nie przywiozą z japonii medalu (pieklo) , ale wiesz naprwdę mi go szkoda (beczy) , ale mam nadzieje, że się nie zbuntuje i jeszcze w tym sezonie go zobaczymy :?:  (oczka) lilcia jakbyś natknęła się na
 jakieś foteczki Krystusia to zapodawaj na forum oki :-D  :-D