Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Piłka ręczna  (Przeczytany 15538 razy)

grzeeech

• Ekspert
Piłka ręczna
« dnia: Styczeń 26, 2007, 07:58:29 »
Dziwie się że nikt nie pisze o trwających właśnie Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej gdzie fantastycznie spisuje sie polska drużyna.
Mistrzostwa odbywają się w Niemczech a my w fazie grupowej pokonaliśmy reprezentacje Niemiec  :-o Szkoda że nasi futboliści tego nie dokonali w czerwcu  :? Potem przegraliśmy wprawdzie z Francją (mistrz europy) ale wczoraj po fantastycznym meczu pokonaliśmy niepokonaną jak dotąd (wygrali z Francją) drużyne Islandii.
Zostały nam jeszcze dwa mecze i jest szansa powalczyc nawet o medal.
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2007, 16:36:36 »
Ja niestety nie widzialem pierwszych 2 meczy naszych reprezentantów aa mecz z Niemcami tylko na powtorce (nie mialem gdzie w Zakooo zobaczyc) pozniej byl mecz z Francja ( w ktorym bylo wiadac ze jeszcze nie ten poziom co mistrzowie europy) no i wczoraj Isnaldia, w tym meczu nasza kadra pokazala pazur. Jest jeszcze pare fragmentow gry ktore nie wychodza tak jak bysmy sobie wszyscy tego zyczyli ale widac prace pana Bogdana i oby tak dalej, przy wygraniu 2 ostatnich meczy z Tunezja i Słowenia mysle ze bedzie stac nas na polfinal  :twisted:
Super ze nasze reprezentacje zespolow druzynowych troche podciagnely poziom. Ja mam nadzieje ze w najblizszych IO bedziemy sie emocjonowac rowniez sportami druzynowymi  8)

grzeeech

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2007, 16:43:37 »
Akurat wynik meczu z Francją jest bardzo mylący 22:31 Do przerwy prowadzilismy jedną bramką grając bardzo wyrównany mecz z mistrzami europy. Niestety poczatek drugiej połowy to 10:2 dla Francji i to zadecydowało o takiej porazce. Potem nie bylo sensu sie juz szarpac bo mecz byl przegrany. Trener Wenta mimo ze jest Polakiem to gral tez w reprezentacji Niemiec i tam uczyl sie jako trener wiec smialo mozemy go dolaczyc do trenerów z zagranicy którzy osiagaja u nas sukces. Do Lozano czy Beenhakera.

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2007, 16:51:29 »
Grzechu teraz meskie rep. prowadza tylko obcokrajowy (jesli pana Bogdana do takich zaliczymy)
kopana - Beenhaker
siata - Lozano
kosz - Urlep
reczna - Wenta
No i poziom kazdej z tych reprezentacji rosnie.
A co do meczu z Francja to ja jestem zadowolony z tego ze przez 30 minut bylismy wstanie im pogrozic!Bo jest to elita  :wink: jutro i w niedziele beda bardzo wazne meczu dla naszej calej Polskiej pilki recznej. Wiadomo jesli wyjdziemy z grupy z dobrego miejsca bedzi latwiej, a terminarz mamy dobry. No i wiadomo sukces na MS to odrazu sponsorzy mocniejsza liga itp.

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2007, 19:07:38 »
No i wychodzimy z 1 miejsca z grupy :) po 7 meczach mamy bilans 6-1 :) brawo panowie i dalszych sukcesów zycze :)

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2007, 21:53:59 »
No i pieknie! jutro o 20 Polska rozegra polfinal z reprezentacja Danii.Mecz bedzie transmitowany w Polsacie i Polsacie Sport  8)  To kolejny nasz wspanialy sukces po siatkarzach  :-D chyba poziom naszego sportu idzie ku górze :D Na rok 2007 brakuje mi jedynie złota Adasia i polfinalu koszykarzy na ME  :)

_Anonim_

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2007, 08:42:02 »
trwają mistrzostwa, mimo iż prasa sporo pisała o tym że polacy mają w tym roku ogromne szanse na medal, to byłem przed MŚ nastawiony raczej negatywnie, bowiem widziałem tylko jeden mecz w wykonaniu polaków z brazylią na turnieju towarzyskim w hiszpanii, gdzie polacy ledwo wygrali, a popełniali spooooro błędów. Na szczęście na MS jest dużo lepiej i ciesze sie dziś 20 mecz:)
Dwa bieguny
Zycie to nieustanna walka dobra ze złem
GATTUSO!!!

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2007, 22:36:43 »
Finał! Mamy medal Panowie i Panie, przed chwileczka po 80 minutach walki z Dunczykami Polacy zapewnili sobie awans do finalu, a tam na nas czekaja Niemcy oj bedzie sie dzialo w niedziele oj bedzie sie dzialo  :-D

pluti

• Użytkownik
  • **
Piłka ręczna
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2007, 22:39:15 »
ależ to był piękny mecz... Taka dramaturgia i takie szczęście :) Ale najważniejszy mecz dopiero przed nami. Już raz na tych mistrzostwach wygraliśmy z Niemcami i teraz wierzę że znowu się uda.

Veyron

• Nowy użytkownik
  • *
    • http://www.veyron.photoblog.pl
Piłka ręczna
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 02, 2007, 09:29:50 »
Polacy w finale JUUUUUUUUUUUUUUUPI

grzeeech

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 02, 2007, 13:17:32 »
A myślałem że piłce nożnej i siatkówce towarzyszą duże nerwy. To nic przy piłce ręcznej :-) Daliśmy wczoraj rady mimo chwil zwątpienia. Mam tylko nadzieje że sędziowie w niedziele będą bezstronni i niech wygra naprawde lepszy. Tzn Polska oczywiscie  :twisted:  :P  :wink:

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 02, 2007, 17:48:10 »
z minuty na minute jest coraz blizej finalu w Koln arena. Umiejetnosci nasze orly maja ambicje.Jedyne oco sie obawiam to to ze sedziowie nie dadza przegrac Niemcom :/ Jeden final MS juz ostatnio przegralismy :) do 2 razy sztuka?!? Czyzbysmy stawali sie potega sportu zespolowego, mala statystyka w roku 2006/07 odbyly sie MS w :
-pilke nozna (finał Włochy - Francja)
-koszykowke ( Hiszpania-Grecja)
-siatkowka (Brazylia - Polska)
-piłka reczna (Niemcy-Polska)
Sa to głowne sporty zespolowe. I jako jedyni wystepujemy w 2 finalach, jest to napewno wielkie osiagniecie teraz trzeba to tylko dobrze wykorzystac! Na pewno po takich sukcesach jak siatkarzy czy szczypiornistow duzo łatwiej o sponsorow i publicznosc.Jednak potrzebni sa ludzie ktorzy to odpowiednio wykorzystaja, ja mam nadzieje ze na tych stolkach sa tacy ludzie i juz niedlugo bedzie dla nas forma ze jestesmy w polfinale ME czy MS :)

EDIT:
"Jesteście naszymi bohaterami" - pisze, z właściwą sobie emfazą, gazeta "Bild" o niemieckich piłkarzach ręcznych. "Super, wariactwo, nie do wiary! Niemcy zagrają w finale przeciwko Polakom! Tak, tak! tak" - czytamy na stronie tytułowej.

W wydaniu internetowym niemiecka bulwarówka sięga po mniej wyszukany język. "Uwaga na Czerwonych Chamów!" - pisze gazeta o Polakach.

Ehhh... ile ci niemcy sie naplakali ilo to POLACY im nakradli ile to zlego dla nich zrobilismy, ale to sa zwykli prowokatorzy (czy jak kto woli napinacze). Teraz pisza w gazetach taka opcje jak by sedziom nie udalo sie wygrac meczu to jakby co Polacy grali brutalnie... Jak dla mnie niemcy pokazali jacy sa mocni w meczu z Francja gdzie pod koniec szly juz walki wieksze niz robili ludzi fryzjera  :twisted: , wszystko sie wyjasni w niedziele! Sory za tak jedno stronna wypowiedz , jednak nie nawidze tego narodu i to nie z tego powodu ze w niedziele jest mecz tylko przedewszystkim za historie i cwaniactwo  :roll: ale prawda taka po co ja sie tu pompuje skoro wszyscy wiemy ze jestesmy najlepsi :D i na trybunach i na boiskach  :twisted:

.

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2007, 01:15:29 »
Sędziowie są bodajże z Francji, i jest niewielka nadzieja, że będą się mścić za półfinał :) Co do naszych rywali, to jest żenujące, to co wyprawia się żeby napsuć krwi nam i naszym reprezentantom. Znacie chyba mój stosunek do narodu niemieckiego, powiem krótko i dosadnie, NIENAWIDZĘ KUREW i mam nadzieję że nasi ich jutro zgniotą i zdmuchną z powierzchni ziemi. Adam wykonał dzisiaj połowę planu, jutro dołoży drugie zwycięstwo i Niemcy będą mieli się zupełnie z pyszna. Swoją drogą Adam idealnie trafił z formą - w taki sposób żeby jego zwycięstwa przypadły na konkursy w szwablandii  :lol: Dzięki Adam.

grzeeech

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 04, 2007, 06:14:54 »
Pokazalismy ruskim gdzie ich miejsce (na parkiecie) Dzis pokazemy gdzie jest miejsce Niemców. To bedzie Wielki Dzien. Adam wygrywa w Neustadt a Polska zostaje mistrzem swiata w pilce recznej  8) Pozdro dla wszystkich normalnych, tzn nienawidzacych niemców  :twisted:  :wink:

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 04, 2007, 09:44:47 »
Dzieki Grzechu za pozdro :) Dzis juz jest ten wielki mecz. Pajace juz sie sami zakrecili bo pisza ze POLACY to Czerwoni Chamii , a teraz nagle ze maja pelno w gaciach :D Bardzo fajnie powiedzial Sławek Szmal w ktoryms wywiadzie "zobaczymy kto jest miekka fają" :) zobaczymy . Ja mam nadzieje ze nasi powalcza i wiekszosc niemcow bedzie miala taką czerwona mordke jak schmidt po wczorajszym swoim wystepie na skoczni.
Moje motto na ten weekend :
Ch.j z pajacami (niemcami) POLACY jestesmy w wami  :twisted: