Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Piłka ręczna  (Przeczytany 15575 razy)

pluti

• Użytkownik
  • **
Piłka ręczna
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 04, 2007, 10:25:01 »
Akurat z upadku Schmitt\'a się nieciesze bo to jeden z niewielu Niemców którego lubię. Jednak to co dzieje się teraz w niemieckich mediach (i nietylko) wokół Polskiej reprezentacji woła o pomstę do nieba. Dlatego aby wykonać chociaż mały kroczek ku temu żeby odegrać się na Niemcach, proponuję udział w ankiecie na stronach niemieckiego Bild\'a (http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/02/02/handball-wm-polen/deutschland-gegner-vorstellung.html)i zaznaczenie drugiej opcji w ankiecie po lewej stronie. My jako kobice zrobimy przynajmniej tyle, a popołudniu nasi szczypiornisci dokończą dzieła :)

P.S.
Ankiet już nie ma bo ją usuneli. Jak głosowałem o 9 rano to było 80% głosów za Polakami :) więc coś sie chyba Bildowi nie udało. Ale o to własnie chodzi, zeby małymi kroczkami też na nich zadziałać psychologicznie :p

Justyna

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 04, 2007, 13:38:22 »
Boze, co za Szwaby Pieprz***. jak ja ich nie cierpie :twisted:  Znowu powtorka z MS w pilce noznej, mam nadzieje ze dzis wygramy  :evil:

Jak fajnie ze Adam wczoraj wygral, oby to powtorzyl dzisiaj :twisted:
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

robmir

• Nowy użytkownik
  • *
Piłka ręczna
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2007, 13:52:21 »
co wy macie z niemcami, jakies kompleksy nizszosci? kto czyta Bilda? a moze w Polsce jakis dziennikarz pofatyguje sie aby np. przetlumaczyc "Die Zeit" albo inny dziennik, ale nie bo lepiej sprzedaje sie wiadomosci a\'la pisane jezykiem brukowym w bildzie.  
Komus w Polsce zalezy aby siac nienawisc do niemcow, bo wroga jakiegos trzeba miec. Mieszkam tam od 1989, znam niemcow i jest calkiem odwrotnie jak to Polskie media i rzad probuja przedstawic, jasne zdarzaja sie wyjatki ale chyba jak wszedzie. Niemcy moi znajomi sa nawet zadowoleni, ze to Polska weszla do finalow a nie inny kraj, bo beda wieksze emocje itd.

Ludzie, jak chcecie sie nabierac na antyniemiecka propagande w Polsce to zal   mi was. Powiem, ze ksenofobia jest duzo wieksza w Polsce niz np. w niemczech :-(

Nie dajcie sie ponizyc do poziomu Bilda!

Justyna

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 04, 2007, 13:58:18 »
Osobiście mnie wkurza ze sie z nas nabijają, czy to  w kabaretach (jakie to byly przed MS w pilce) czy poprzez gazety. Nie jest to zaden kompleks bo do niedawna nic do nich nie mialam......
Co jakas wieksza imreza i Polska w niej uczestniczy przeciwko Niemcom to te szuje medialne pokazują swoje oblicze :roll:
Jasne ze nie wszyscy są tacy, wierze ze masz normalnych, sympatycznych znajomych Niemcow  :lol:

Z drugiej strony jest przynajmniej adrenalinka i o tyle slodsze będzie zwyciestwo :-))
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2007, 14:03:02 »
Robmir z mojej strony nie maja co liczyc nawed na szacunek!Ale za co ich szanowac ?! Ja stracilem swoich przodkow podczas II wojny, a smierc bliskich to cos wiecej niz napisze jakis je.any bild czy jakis inny zeitung! niemiec nigdy nie szanowal Polaka to czemu mamy ich szanowac ?!? Kolejny przyklad : brak biletow dla Polakow , interesy reichowskich ludzi z rosja pomijajace POlske.  
Motto weekendu:
Ch.j z pajacami (niemcami) POLACY jestesmy w wami

pluti

• Użytkownik
  • **
Piłka ręczna
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2007, 14:12:34 »
"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił..."
M. Konopnicka "Rota"

Rouzmiem że Niemcy mogą nie lubić Polaków, że mogą się obawiać wyniku dzisiejszego meczu i demonstrują to w ten czy inny sposób. Ale nazywanie polskich zawodników "czerwonymi chamami" to przesada. My (Polacy) nikogo nie poniżamy i nie obrażamy, a jeśli niektórzy twierdzą że to co sie działo wczoraj w niemieckich mediach i całe to zamieszanie wokół finału jest ok, to widocznie już bardziej są Niemcami niż Polakami.

Nothingness

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 04, 2007, 14:51:35 »
Nie dajmy się sprowokować niemieckim szmatławym gazetom, ale też nie podsycajmy w sobie nienawiści do nich. I, na litość, nie wywlekajmy spraw II wojny światowej! To było dawno! Dlaczego mamy obwiniać współczesnych Niemców za to, co zrobili ich przodkowie?
Należy im się szacunek, bo są ludźmi tak jak my. I nie generalizujmy: są Niemcy, którzy lubią Polaków. i ci są chyba nawte w większości...

A poza tym: ale Francuzi przegrywają z Danią ;P
Much Ado about Nothing

robmir

• Nowy użytkownik
  • *
Piłka ręczna
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 04, 2007, 14:59:45 »
no widze, ze dla was miedia = Bild, tzn. ze w polsce miedia = Fakt.
@pluti, to chyba nigdy nie czytales "Wprost" tam co numer to przynajmniej 2 antyniemieckie artykuly sie znajduja. Kolego widze, ze sie ograniczasz umyslowo. Dla mnie autorytetem jest Bartoszewski, przeszedl Oswiecim i co? jakos moze sie z niemcami dogadac, pogodzic i nie robic nagonki jak np. Ty to robisz. a moze cos z LPR masz do czynienia ;) chlopie nie jedz za granice, bo tylko tym postepowaniem wstyd dla Polki przyniesiesz.

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2007, 15:10:48 »
Ja juz sie na temat stosunkow Polsko-niemieckich lepiej nie wypowiadam... mam swoje zdania i z tego co wiem wielu moich rodakow sadzi tak samo. Robmir tu nikt nie patrzy sie na jakies badziewiaste gazety tylko na zycie ... i nie mieszaj polityki do naszych pogladow!!
Pozdro dla wszystkich co walcza o swoje i nie daja sobie pluc w twarz!

pluti

• Użytkownik
  • **
Piłka ręczna
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 04, 2007, 15:39:30 »
Cytat: robmir
no widze, ze dla was miedia = Bild, tzn. ze w polsce miedia = Fakt.
@pluti, to chyba nigdy nie czytales "Wprost" tam co numer to przynajmniej 2 antyniemieckie artykuly sie znajduja. Kolego widze, ze sie ograniczasz umyslowo. Dla mnie autorytetem jest Bartoszewski, przeszedl Oswiecim i co? jakos moze sie z niemcami dogadac, pogodzic i nie robic nagonki jak np. Ty to robisz. a moze cos z LPR masz do czynienia ;) chlopie nie jedz za granice, bo tylko tym postepowaniem wstyd dla Polki przyniesiesz.

Oczywiscie, najlepiej spuścic głowę i udać że wszystko jest ok. Wyraźnie napisałem że niekogo nie mam zamiaru obrazić, ale nie mam zamiaru biernie słuchać jak obrażają nas. Wypełnienie ankiety na stronie internetowej (jakakolwiek by ta strona nie była) przestępstwem chyba nie jest. Rozumiem że nie dopatrzyłeś się w całym tym zamieszaniu wokół finału niczego złego ze strony Niemieckiej. Gratuluję... :shock:

pluti

• Użytkownik
  • **
Piłka ręczna
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 04, 2007, 18:07:30 »
szkoda że się nie udało :( Niemcy nie reprezentowały dzisiaj wysokiego poziomy ale my byliśmy jeszcze słabsi. Za dużo niewymuszonych błędów i strat. Brak pomysłu na rozegranie i wykończenie ataku. Wygrana Adasia podnosi mnie na duchu :)

ToMeK121

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 04, 2007, 18:15:33 »
Szkoda... bo bylo 22-21 i oddalismy 3 rzuty , a niewpadł ani jeden :/ trudno. Porazka boli jednak bilans meczy Polska - niemcy (na tych MS) 1-1 a MALYSZ w ten weekend wygral 2 razy :)

Justyna

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 04, 2007, 18:23:15 »
cholera.... ale byla sytuacja ktora mnie smieszyla. Otoz przynioslam sobie do pokoju drugi telewizor, zebym mogla ogladac i skoki i mecz :wink: :-))
I akurat kiedy skonczyl sie mecz, wybila 60 minuta to na belce zasiadl Adaś.....gdy szwaby sie cieszyly to Adam lecial po pierwsze miejsce :-))
Szkoda ze to nie Polacy byli  8)  8)
Kochamy ADAMA MAŁYSZA

grzeeech

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 05, 2007, 15:58:38 »
Ja oglądałem w naszym barze, okolo 50 osób było i na koncówke drugiej serii tez przełączyliśmy na skoki. Fajnie sie złozyło, w jednym czasie przegrywamy mecz i Adaś zwycięża  8)
YOU\'LL NEVER CLICK ALONE
http://www.pavel.pl - Oficjalna strona kibiców złotoryjskich

Ponczek

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2007, 14:21:25 »
Dawno nikt w tym temacie nie pisał, więc dobrze by było coś napisać ;)
Trzeba wspomnieć, że Polska w elminacjach do ME 2008 pokonała Holandię 31:20 w Einhoven i 41:27 w Kielcach i tym samym zakwalfikowała się do ME ;)
W sumie to wypadałoby, żeby wicemistrzowie świata znaleźli się na ME ;) No, ale ponieważ w 2006 zajeliśmy, jeśli się nie mylę, 10 miejsce to musieliśmy brać udział w elminacjach.

Tylko szkoda trochę Holandii, bo holendeescy szczypiorniści są naprawdę sympatyczni ^^ :P :) ( symatyczniejsi od Polaków! )
PONCZEK IS BAAAACK ]:->  Wieeem, bardzo się cieszycie ;)