Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Piłka ręczna  (Przeczytany 15574 razy)

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 07, 2008, 01:34:50 »
Tak piękny sport a tu tak cicho no nie wierze.  Chochocho zatkało was czy cóś mamy W-ce MŚ zaraz ME  jedziemy po złoto a wy co obudźcie sie fani handbala.Może tak coś na temat ?Pozdrowienia dla wszystkich kibiców piłki ręcznej w Polsce a w szczególności VIVE Kielce od fanki MMTS KWIDZYN która kocha ten sport(browar). Brawo reprezentacja za zwycięstwo na Gali Mistrzów Sportu .(brawo)(brawo).                                                                                                                      "MARSZ MARSZ DO BOJU MARSZ ZWYCIĘSTWA PRZYJDZIE CZAS"(krol).

Ada_mm

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 07, 2008, 13:18:31 »
Cytat: Ewelina;564525
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców piłki ręcznej w Polsce a w szczególności VIVE Kielce

no no Vive Kielce :D :D :D :D w takim razie dzieki za pozdrowienia :D :D :D

ostatnio reprezentacja 2 mecze z Danią i Norwegią przegrala... :(

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2008, 01:19:49 »
Przegrała no niestety ,ale to tylko turniej towarzyski myślę że będzie dobrze i złoto przed nami mam taką nadzieje .Ja wierze w nasz sukces i licze przedewszystkim na starszego Lijka,B.Jureckiego i Kase(kciuk).Ada mm czyżbyś był z Kielc?to jest dla mnie stolica Polskiego szczypiorniaka nie żaden Płock(brawo)(brawo)(brawo),  VIVE i MMTS sie przyjaźnią tak więc pozdrawiam.
               "MARSZ MARSZ DO BOJU MARSZ ZWYCIĘSTWA PRZYJDZIE CZAS"(kciuk)(krol).

Ania

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:00:25 »
Ja mam nadzieję, że piłkarze ręczni nie powtórzą wyczynu siatkarzy po v-ce mistrzostwie świata ;) Ale nie, musi być dobrze :D

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:07:07 »
A ja jestem pewna!!!!!!!!

Ada_mm

• Gość
Piłka ręczna
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:30:18 »
Cytat: Ewelina;565853
Przegrała no niestety ,ale to tylko turniej towarzyski myślę że będzie dobrze i złoto przed nami mam taką nadzieje .Ja wierze w nasz sukces i licze przedewszystkim na starszego Lijka,B.Jureckiego i Kase(kciuk).Ada mm czyżbyś był z Kielc?to jest dla mnie stolica Polskiego szczypiorniaka nie żaden Płock(brawo)(brawo)(brawo),  VIVE i MMTS sie przyjaźnią tak więc pozdrawiam.
               "MARSZ MARSZ DO BOJU MARSZ ZWYCIĘSTWA PRZYJDZIE CZAS"(kciuk)(krol).

a no z Kielc jestem... :P

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 12, 2008, 02:40:11 »
No nie zaraz mistrzostwa a tu tak cicho nie wyrobie zaraz.Wiem myśle-przynajmiej mam taką nadzieje że sie obudzicie w czasie mstrzostw jak chłopaki będą szaleć i złoto zdobędą .
Dzisiaj zwycięstwo z Białorusią może niezbyt okazałe ,ale nie to jest ważne.Do boju chłopaki jestem z wami    (brawo)(brawo)(brawo)(brawo).

Ania

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:43:59 »
Ja oglądałam mecz. I dzisiaj zresztą też zamierzam :D Poza tym niezbyt znam się na piłce ręcznej, więc trudno mi cokolwiek mówić :-P
Ja myślę, że wynik dobry, zważając na to, że to był bardziej trening ;P W pierwszej połowie zaczęli nieśmiało (brwi) ale w drugiej już się poprawili (brwi)
Zdziwiła mnie publiczność. Jeszcze dorówna tej siatkarskiej :D

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 13, 2008, 10:26:35 »
No ,ale juz sobotnie zwycięstwo bardziej konkretne.Ja tylko żałuje że nie byłam na tym meczu w Elblągu tak bliziutko(ok 50kilosów)a i do Gdańska nie za daleko,ale biletów nie było ,jakieś przekrety z nimi znów były podobno,mój brat sie załapał.

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 17, 2008, 13:29:52 »
Dziś nasz wielki dzień pierwszy mecz ME Polska-Chorwacja będzie ciężko ,ale licze na chłopaków choć przeciwnik jeden z najlepszych jaki może być.Przecierz jesteśmy tutaj w roli jednych z faworytów .Ja jako wielka fanka ręcznej ten meczyk oglądać w pubie nie inaczej ,ale zachęcam was żebyście chociarz w telewizji obejrzeli ten sport ma naprawde w sobie coś.Oczywiście maży mi sie złoto w tych mistrzostwach cóż szansa jest.Mam nadzieje że rozkręcicie sie chociarz w czasie mistrzostw  jak Polacy będą wygrywać bo narazie jakoś cicho tutaj ,licze na was.(kciuk)(kciuk)(kciuk)(kciuk) i chłopaków.
                "MARZSZ MARSZ DO BOJU MARSZ ZWYCIĘSTWA PRZYJDZIE CZAS"

Ania

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 18, 2008, 17:28:01 »
no i nie wyszło :(

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 21, 2008, 12:59:41 »
No nie wyszło ,ale ze Słowenią i Czechami już lepiej mam nadzieje że w następnej fazie będzie jeszcze lepiej szczególnie jeśli chodzi o styl.Brawo Juzek i Karol.

Monikaa

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 21, 2008, 13:42:47 »
no brawo za awans :)
teraz czekaja na nas gospodarze, Norwegowie :) szykuje sie ciezkii mecz

Ewelina

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 21, 2008, 14:10:55 »
No mecz na pewno cięrzki ,ale z własnego doświadczenia wiem że taki są najlepsze-oczywiście dla nas kibiców .Ta atmosfera,nerwówka to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Monikaa

• Ekspert
Piłka ręczna
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 22, 2008, 22:33:29 »
no i remis 24:24 ;)
ale miałam ubaw jak Norwegowie grali w potrójnym oslabieniu (haha) ale dobrze, bo takto bysmy nie odorbili takiej straty xDD