Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Kuba Kot - starszy brat Maćka - kolejna nadzieja polskich Skoków  (Przeczytany 11923 razy)

luna00

• Zaawansowany użytkownik
Kuba Kot - starszy brat Maćka - kolejna nadzieja polskich Skoków
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 02, 2014, 21:38:15 »
Cytat: Landvaenti;745394
Chłopak się załamał słabymi skokami.

Na jego oficjalnym fejsbukowym profilu i jego fanów, oraz na Twitterze jest akcja ratowania jego psychiki.

"Dni takie jak ten brutalnie udowadniają mi prawdę, że nie nadaję się do tego sportu. Problem nie leży w nogach, w kombinezonie czy w nartach - problem leży w głowie. Potrafię skakać. Pokazuję to w treningach, w serii próbnej. Tylko co z tego? Trzeba umieć skakać w zawodach a ja tego nie potrafię.
Bardzo mi przykro, wiem, że dużo ludzi na mnie liczyło. Przepraszam, naprawdę jest mi źle, jak pomyślę jak wstyd musi być Maćkowi, rodzinie czy moim kibicom..."

Wpis Kuby Kota na stronie" Najlepsi fani Kuby Kota"

https://www.facebook.com/events/183317558539751/ - Strona poparcia dla Kuby, wysyłanie plakatów, swoich autografów (:)) i życzeń

Kuba jeszcze będzie przepięknie... wierzymy w Ciebie głowa do góry. Pamiętaj dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Im cięższa jest walka tym większe zwycięstwo- cyrk motyli.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 02, 2014, 22:41:58 »
Biedny Kuba, musimy mu wszyscy dodać otuchy, żeby się chlopak nie zalamal calkiem, bo ma talent, tylko wiadomo psychika to najgorsza rzecz, jak sie ktos zalamie to nic nie wychodzi... musi mu ktos pomoc
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:33:06 »
dokładnie, ja myślę, że przydałyby mu się jakieś rozmowy z psychologiem. Nie wiem czy mają takowe czy nie, ale ewidentnie...
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

luna00

« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:44:35 »
Myśle że też go dobijają komentarze kibiców tych wszystkich "znawców" A swoją drogą ciekawe czy kibice np Austrii, Niemców Norwegów itd. tak jadą po swoich. U nas jak jakis bez formy to jazda po całości tak jak by ci wszyscy krytykanci sami zajeb. skakali.

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 03, 2014, 11:00:14 »
bo to my Polacy, czego oczekujesz, tylko nieliczni są w porządku
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:13:31 »
ja sądzę, że skoczkowie... ogólnie sportowcy z Polski wiedzą, że muszą mieć do tego dystans, no bo przecież naprawdę załamać się można. Niech nasz skoczek spaści jeden konkurs to od razu pierdyliard komentarzy, że już po formie i najlepiej odesłać do domu czy cokolwiek, to jest chore na maksa. Jak po Małyszu jeździli, gdy miał ten słaby czas i straszny spadek formy, to co dopiero po Kubie i jemu podobnym...

Ja mu kibicuję, zawsze i bez względu na wyniki :) jest świetnym człowiekiem i wierzę w to, że jeszcze pokaże.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:45:29 »
Cóż pech to pech a zapowiadało się dobrze ale aż dziwne żeby zawodnicy w takim kryzysie nie mieli wsparcia od PZN mają zapewne jakiś psychologów czy może pomóc mu załatwić jakiegoś trenera
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

luna00

« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:14:29 »
Wszystkiego najlepszego Kuba, i sie nie poddawaj jeszcze będziesz dobrze skakał.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 20, 2014, 11:54:57 »
Kuba nie jest już juniorem więc ciężko mu będzie ale da radę pewnie ;/
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)