Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: F1 - Formuła 1  (Przeczytany 56920 razy)

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
F1 - Formuła 1
« dnia: Kwiecień 06, 2007, 22:24:51 »
Zapraszam do dyskusji na temat formuły 1 i naszego Roberta Kubicy, przyszłości w wyścigach F1.

Beti

• Aktywny użytkownik
    • http://www.bigbadbeti.ownlog.com
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2007, 11:14:54 »
Oł czyżby tak niewiele osób na tym forum oglądało wyścigi F1?
No cóż na razie moge tylko napisać tyle, że nam się Kubica nie spisuje, a raczej jego samochód.... BMW daje plame kolejny raz :/

Odlotowy czat sportowy - Zapraszamy, bo sportowe emocje najlepiej przeżywać razem!(forumowicze)

sylvia

• Ekspert
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2007, 11:19:09 »
no ja ogladam :)
szkoda ze Kubica ma takie złoma a nie auto :/
jak to jest ze Heidfield (czy jak tam sie to pisze ;p) ma auto sparwne a naszemu kierowcy cos zawsze szwankuje raz problemy ze skrzynia biegow raz z hamulcami ostatnio radio mu nie działalo :/
miejmy nadzieje ze w nastepnym wyscigu wszytko bedzie oki w koncu do 3 razy sztuka :D
"Marzenia mogą się spełniać, tylko trzeba sobie na to pozwolić..."

Beti

• Aktywny użytkownik
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:07:22 »
No z tym radiem to było przegięcie...co jak co, ale radio powinno działać zawsze! Bez względu na wszystko...
Czuje, że Heidfelda się faworyzuje, w końcu niemiecki team i niemiecki kierowca...

Odlotowy czat sportowy - Zapraszamy, bo sportowe emocje najlepiej przeżywać razem!(forumowicze)

Monikaa

• Ekspert
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:22:52 »
wg mnie to oni prowadzą spisek przeciwko Robertowi, no bo jak by było wszystko normalnie to jak sie psuje bolid Kubicy to dlaczego w bolidzie Hiedfelda jest wszystko Ok, no sorry to juz przesada, co oni tym chcą osiągnąc, ale Robert i tak sie nie da on jest twardy i sie nie da :)

sylvia

• Ekspert
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:25:04 »
no tez mam takei wrazenie :/
Kubica ma talent i  moglby byc wysoko gdyby tylko mial sprawne auto :/

Monikaa no ale co mozna zrobic jesli auto masz zepsute? musi byc sprawne to wtedu Robetr pokaze co potrafi :)
niemozliwoscia jest zeby 1 auto bylo dobre a drugie nie, cos tu nei apsuje :/

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:25:33 »
Nie chce być sceptyczny ale sądzę, że w teamie BMW szykuje się miejsce dla Sebastiana Vettela. Oczywiście, kibicuję Kubicy, lecz uważam, że to jest jeden wielki przekręt Niemców. Tak jak Kubica powiedział - on jest tylko kierowcą testowym... Mam nadzieję, że tak nie jest ale pewne prawdopodobieństwo istnieje - niestety.

sylvia

• Ekspert
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:35:45 »
no tez mi to przyzslo na mysl ze pewnei Vettela beda chcieli wcisnac a Kubice dac na boczny tor :/
ale miejmy nadzieje ze to nie prawda

farafanelka

• Gość
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:36:53 »
Generalnie nie ogladam F1, ale cos tam zawsze sie czlowiekowi o uszy obije:) Szkoda, ze tak dobrze zapowiadajacemu sie zawodnikowi nie daje sie szansy, zeby mogl sie wykazac:( Zycze mu powodzenia:)
Ostatnio slyszalam o mlodej Polce, ktora tez sie sciga ale nie wiem dokladnie gdzie bo sie slabo orientuje w tym sporcie. Ale fajnie, ze dziewczyny zasiadaja "zawodowo" za kierownica.

sylvia

• Ekspert
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:52:38 »
no jest taka dziewczyna Natalia Kowalska chyab sie nazywa ale nie jestme penwa na 100% :)
i jezdzi nie gorzej niz nie jeden facet :P widac ze kobiety nie sa gorsze ;p

Beti

• Aktywny użytkownik
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2007, 18:32:06 »
Ehh też mi sie wydaje, że Vettel jest zagrożeniem dla Roberta...tu jest coś nie tak...po wypowiedziach ludzi z teamu BMW nie widać, żeby ktos się specjalnie przejmował ciągłymi awariami bolidu Kubicy :/

O tej dziewczynie słyszałam, niech się ściga, może kiedyś ją zobaczymy w F1 :)

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 11, 2007, 14:54:53 »
Mogę się założyć, że gdyby Robert miał tyle szczęścia co Hamilton, to by jeździł zdecydowanie od niego lepiej. Ba!! Nawet wygrywałby w Maclarenie, choć z drugiej strony mógł też trafić na Toro Roso ale chyba to byłoby lepsze niż BMW, bo tam poważnie traktują kierowców.

olcia_321

• Zaawansowany użytkownik
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 11, 2007, 16:51:20 »
kostrzewuś: Na pewno coś w tym jest też myśle że w jakimś innym Teamie Kubica miałby lepiej...;p ostatnio znowu mu bolid spierniczyli...;/ szkoda go bo sie marnuje troche... no ale w końcu jest jeszcze młody i dużo przed nim może w tym sezonie uda mu sie dzięki talentowi i odrobinie szczęścia wyprzedzać zawodników z lepszymi samochodami i  dostać sie do lepszego Teamu i może skończy tak jak Fernando Alonso...;] hihi pomarzyć dobra rzecz...
*_* PoSłUcHaJ GłOsU SeRcA ... OnO ChOć MaŁe PrAwdE ZaWszE PoWiE *_*
I want feel you...! I want kiss you...! I want be with you but dont  ask me why!
" Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych...?"

kostrzewuś

• Użytkownik
  • **
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2007, 20:06:26 »
Miejmy taką nadzieję, że z Polaka będzie drugi Alonso ale zauważcie jedną rzecz... W każdym sporcie Polacy są tak jakby tępieni. Taki mamy naród, jednak ja jestem patriotą i wbrew przeciwnościom losu walczę do końca.

olcia_321

• Zaawansowany użytkownik
F1 - Formuła 1
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 11, 2007, 20:13:23 »
Oj tak często nas tępią...;p no najlepszy przykład to Małysz ile razy dali mu niesprawiedliwe noty lub nierówne warunki;/ ja też jestem patriotką ale bez przesady kibicuje nie tylko Polakom...
*_* PoSłUcHaJ GłOsU SeRcA ... OnO ChOć MaŁe PrAwdE ZaWszE PoWiE *_*
I want feel you...! I want kiss you...! I want be with you but dont  ask me why!
" Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych...?"