Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Roman Koudelka  (Przeczytany 17468 razy)

Magdaa

• Ekspert
Odp: Roman Koudelka
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 27, 2014, 19:28:34 »
Mi się wydaje, że po prostu Niemcy mają sporo zawodników, którzy zasługują na występy w PŚ, bo jakby nie patrząć, każdy skoczek chciałby skakać wśród najlepszych więc jeżeli jest dobry to go biorą, a to że ich jest tyle w pierwszej 10 i nieznani no to na jedno wychodzi, bo sami na to pracują :) A co do Koudelki, jestem ciekawa jak będzie do końca sezonu. Strasznie trzymam za niego kciuki, bo zasługuje na dobre miejsca!
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 27, 2014, 19:56:41 »
Ja myślę jednak że on nie wytrzyma jak to bywa u Czechów ale jest już doświadczony to da radę ;). Teraz to ja będę patrzeć na Kamila bo go uwielbiam :D jak i Jaśka Ziobrę ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 27, 2014, 20:55:32 »
A może wytrzyma? Nie wiadomo, ludzie potrafią ZASKAKIWAĆ :D
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 28, 2014, 17:06:20 »
Może wytrzyma ale wygrać PŚ raczej nie da rady ;)
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 17, 2015, 19:12:43 »
A jednak się nie myliłem że ta forma zacznie mu gasnąć. Może nie do końca zagasła ale zaczyna ;)