Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Czy w POlsce będzie kadra A kobiet

ak!
6 (27.3%)
aczej Tak
8 (36.4%)
aczej Nie
4 (18.2%)
ie!
3 (13.6%)
ie wiem
1 (4.5%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Listopad 11, 2011, 22:11:29

Autor Wątek: Czy w Polsce będzie kadra kobiet??  (Przeczytany 13139 razy)

barto94

• Użytkownik
  • **
    • http://www.jumppl.webd.pl/forum
Czy w Polsce będzie kadra kobiet??
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 06, 2008, 19:01:10 »
Eeee tam sam Adam poiweedział że będzie próbował ururchomic mechanizm a jak się nie uda to będzie skakał tak jak teraz czyli około 10 miejsca

Ewelina

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 15, 2008, 16:34:06 »
Bedzie kadra jak ta lala.Oczywiscie ja potem jak sie zgodzą Bimba,Farelka,Ania,Sol ,Leia i ca la reszta(forumowicze) tylko trenera nam brak może by tak Anek ,a Wojtas by nam narty smarował? superancko by było   (haha2)(haha2)(haha2)(haha2).

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 15, 2008, 19:56:24 »
Mogę zostać trenerem, tylko takiej małej chorągiewki nie mam, duża by się znalazła. Oczywiście Farelka na początek do kadry B. Nie chcę konfliktu na linii trener zawodnik. (widly)

farafanelka

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 15, 2008, 20:27:05 »
Anek, jakbyś nieuwaznie oglądał skoki, to najlepsi są w kadrze A albo narodowej(jezyk)
A jak zamachasz swoja plastikowa szabelka to zaraz bedzie rekord skoczni(buhaha)

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 15, 2008, 21:04:24 »
A Wojtas posmarował wam narty smalcem od swojej babci to przeskakujecie skocznie. (jump)
Farelka w razie gdybyś prowadziła sportowy tryb życia drogę do kadry A masz otwartą. Podlizywanie się trenerowi mile widziane.(haha)(haha)(mrug)

barto94

• Użytkownik
  • **
    • http://www.jumppl.webd.pl/forum
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 15, 2008, 21:20:25 »
Cytat: Ewelina;569775
Bedzie kadra jak ta lala.Oczywiscie ja potem jak sie zgodzą Bimba,Farelka,Ania,Sol ,Leia i ca la reszta(forumowicze) tylko trenera nam brak może by tak Anek ,a Wojtas by nam narty smarował? superancko by było   (haha2)(haha2)(haha2)(haha2).

Ej nie obrażajcie mnie. Wiecie że ja sam najlepiej znam skoki bo sam skakałem i skacze. Takkże dzwońcie w sprawie o trenera. Do kadry A idą: Bimba(jump)Faranafelka,Leia i ...(miejsce wolne).

farafanelka

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 15, 2008, 22:49:48 »
Ooo ciesze sie, ze mnie ten zaszczyt spotkal(jump) Widzisz Anek sam sobie tworz smalcowa kadre(haha2)

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 15, 2008, 22:55:24 »
Dobra jak chcesz Młody Góralu to bierz tę robotę. Napisz nam tylko nie co szerzej o swoim doświadczeniu w pracy z kobietami, bo to że się różnią od mężczyzn to chyba już wiesz.(oczka)

farafanelka

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 15, 2008, 23:10:03 »
Tylko drobnym szczegolem sie roznimy(haha2) A wlasciwie jeo brakiem i obecnoscia 2 innych szczegolow, niekoniecznie drobnych(haha2)(haha2)(haha2)

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 15, 2008, 23:24:44 »
Wyobraź sobie Farelciu, że doświadczeni trenerzy od męskich ekip i to z sukcesami wypowiadali się o pracy z kobietami jako o czymś czego musieli uczyć się od podstaw. Więc nie jest to tylko różnica jak to sama zauważyłaś tych kilku anatomicznych szczegółów.:)

farafanelka

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2008, 23:27:53 »
Anek ale ja nie mowilam, ze to szczegoly anatomiczne(jezyk)(haha)

A tak serio no to pewnie, wiadomo, ze inaczej sie pracuje z kobietami, inaczej z mezczyznami. Chociazby ze wzgledu na inna budowe, sile, wytrzymalosc...

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2008, 23:37:33 »
Dodał bym jeszcze sferę psychiczną i mentalną. Przede wszystkim trzeba dbać o atmosferę w drużynie. Hubert Wagner wiesz oczywiście kto to taki powtarzał, że u mężczyzn wystarczy że się tolerują i mogą stworzyć dobry zespół. U kobiet to za mało one muszą się lubić, wtedy tworzą monolit zdolny do sukcesów.:)

Ewelina

• Ekspert
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 16, 2008, 13:21:53 »
O nie po tym co tu zobaczyłam to ty Anek nie będziesz trenerem tylko psychologiem kadry a trenerką to sie chyba zajmie młody góral .Od razu zaznaczam że to miejsce wolne to dla mnie panie trenerze    (jump)(jump).Już widze te tłumy pod skocznią!!!!!!!!!!!!!!!

Anek 56

• Ekspert
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 16, 2008, 13:53:52 »
To powtórzę jeszcze kilka rad. Piątek trener kolarzy górskich pytany jaka jest różnica w prowadzeniu chłopców i dziewcząt powiedział: Generalnie taka, że chłopaków trzeba gonić do treningu a dziewczyny pilnować żeby się nie przetrenowały. Gdy daję obu grupom po 2 serie jakiś ćwiczeń to chłopaków trzeba pilnować żeby nie wykonali 1 serii, a dziewcząt żeby nie wykonały 3 serii.(jump)

Ewelina

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 16, 2008, 15:24:28 »
Ty słuchaj  ludzi z doświadczeniem i zbieraj materiały bo masz do tego łeb a nie lada wyzwanie przed tobą      (jump)(jump).