Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Skoczkowie palacze :D  (Przeczytany 5399 razy)

monia866

• Aktywny użytkownik
Odp: Skoczkowie palacze :D
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 07, 2015, 00:45:47 »
Mnie wogóle palenie nie pasuje do wizerunku sportowca...przeciez oni mają promowac zdrowy tryb zycia!
Czy palenie pomaga w treningach?Nie sądzę...Jak on ma później np.podnosic cięzary?(jeden z waznych elementów treningów na siłowni,jak widzę,choc do tej pory nie wiem,po co im te cięzary...;)

Magdaa

• Ekspert
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2015, 11:42:11 »
Ale oni też są ludźmi, mają słabości jak każdy człowiek, to że jest sportowcem nie oznacza, że nie może się napić, zapalić papierosa, czy nie wiem czego jeszcze. taką naklejkę przykleili każdemu sportowcowi, że nie moze nic, bo nie wypada, ma promować zdrowy tryb życia.... noo nie pomaga w treningach, ale troche zaobserwowalam po swoich znajomych, ze jak sie regularnie ćwiczy to nie odczuwa sie tak tego palenia i u nich też to widać.
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Poison girl

• Ekspert
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 07, 2015, 16:37:35 »
Tak,dokładnie,poza tym wydaje mi sie że nie jarają paczki szlug dziennie,tylko od czasu do czasu,a to kazdemu sie zdarzy,nawet mi chociaż nie znoszę fajek ;)

dżast88

• Ekspert
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 08, 2015, 18:28:48 »
Ja też nie palę na co dzień, tylko na urlopie hahahaha :D ostatnio w marcu, gdy byłam na koncercie ;p
i uważam, że nawet jedna fajka tam raz na jakiś czas na pewno im nie zaszkodzi.
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Proudmur

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 10, 2016, 10:21:47 »
E tam , nie wiem czy fajki mają jakoś dużo do skoków narciarskich, niektórzy piłkarze też palna a mają fantastyczną wydolność.

LatamLatami

• Nowy użytkownik
  • *
    • Dynamicznie z progu. Simple words about flying.
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 24, 2016, 19:16:26 »
Informacja z pierwszej ręki jest taka, że Koch na pewno pali (palił jeszcze parę lat temu, gdy skakał!). Widziała go któregoś wieczora jak przechadzał się ze szlugiem po Krupówkach ;) Zimą, w trakcie PŚ w Zakopanem.

No nie wiem, też mi się wydaje, że trochę to nie pasuje, to znaczy, na pewno jakieś tam zdrowotne problemy z wydolnością czy czymkolwiek na bieżąco można nadrobić (ewentualnych chorób płuc za 20 lat pewnie raczej nie), ale jakoś mi to nie pasuje do etyki zawodu ;)
Dynamicznie z progu.
latamlatami.blogspot.com

monia866

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 04, 2016, 03:41:48 »
Ostatnio czytałam artykuł o polskim skoczku Stanisławie Bobaku (był 3 w klas gen.w latach 80`). Podobno palił przez całą karierę. Zmarł w wieku 54 lat (nie wiem czy tylko na skutek palenia czy innych chorób,ale myślę,że bez palenia mógłby żyć dłużej). Nieraz firmy tytoniowe sponsorowały zawody i rozdawały "fajki" skoczkom za darmo i specjalnie się z tym nie kryjąc;)