Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Tenis !!!  (Przeczytany 17887 razy)

Ewelina

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2008, 01:14:15 »
No i też dobze Maryśka też jest spoko ,najwarzniejsze że Roger out.

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2008, 13:29:02 »
Jeszcze odnośnie dominacji Rogera, do tych, którym przeszkadza - a dominacja Małysza (czy kogokolwiek innego) w skokach przeszkadzała? :P

W finale kibicowałam Djokovicowi, cieszę się, że wygrał :) mimo, że pokonał Rogera, a po części właśnie dlatego ;P Mecz z Tsongą rewelacyjny...

Przy okazji polecam Waszej uwadze różne filmiki, przedstawiające Novaka parodiującego czołowych zawodników - na przykład http://www.youtube.com/watch?v=VM6RUfeGLIE ...i o wiele więcej na youtube ;)
iLas llamas son mas grande que las ranas!

Anek 56

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2008, 17:04:35 »
Serbia potęgą w tenisie i basta. Do Szarapówny też nic nie mam. Nie lubię tylko sióstr Wiliams(widly)

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2008, 20:49:43 »
Ja też jakoś nie przepadam za siostrami Williams ;P

I do Sharapovej też nie mam specjalnych zastrzeżeń, podejrzewałam, że wygra, ale moja sympatia jest jednak bardziej po stronie Ivanovic - nie byłabym zawiedziona, gdyby moje przewidywania co do zwycięzczyni się nie sprawdziły ;)

Jeszcze wracając do męskiego tenisa... Mam nadzieję, że Novak Djokovic wkrótce zastąpi Nadala na drugim miejscu w rankingu ;] warunki psychiczne ma rewelacyjne, gorzej niestety bywa z jego zdrowiem :-( nie pamiętam, co to był za mecz, w którym biedak miał takie problemy z oddychaniem, w każdym razie oby mu się tylko nie przytrafiały takie rzeczy, a ma wielkie szanse na kolejne sukcesy, bo i talentu mu nie brakuje :)

Anek 56

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2008, 21:12:42 »
Chciałbym tylko nie co wyjaśnić przyczyny mojej niechęci do sióstr Wiliams. Na pewno nie ma to nic wspólnego z kolorem skóry obu tenisistek. Moja niechęć odnosi się do zachowania obu sióstr poza kortem i ich wypowiedzi jak również siłowego i atletycznego stylu gry na korcie.
ps. Prywatnie, uważam czarnoskóre dziewczyny za bardzo atrakcyjne.

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2008, 21:20:17 »
Pewnie, ja nawet w ten sposób tego nie odebrałam, bo podobnie jak Ty nie przepadam za ich stylem bycia i grą... (oprócz tego niekiedy jestem negatywnie zszokowana strojami Sereny na korcie, w życiu bym się tak nie ubrała, no a do gry w cokolwiek to już w ogóle :P)

Anek 56

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 27, 2008, 22:13:38 »
Wyobraź sobie,że ona podobno zajmuje się projektowaniem odzieży. Jeżeli te stroje wyglądają tak jak te które nosi to szok. A ta kolorystyka jest powalająca.
Po prostu bogata panienka wierzy,że ma talent. Albo ktoś za nie małą opłatą ją w tej bzdurze utwierdza.(widly)

Ewelina

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 27, 2008, 23:57:06 »
Brawo Novak jesteś wielki (brawo)(brawo)(brawo)(brawo).Troche drażniło mnie dzisiaj zachowanie Tsongi, czemu on jest taki skakaniec? coś dojada ,stale coś pokazuje ,krzyczy nie lubie czegos takiego.Co do sióstr Williams to zgadzam sie z wami .Myśle że jeszcze troche to Novak i Nadal bedzie numer 1 i 2 oczywiście chciałabym żeby tam był Andy Roddick ,ale to chyba raczej nie możliwe ostatnio.A co do Rogera to poprostu nudzi mnie już ta jego dominacja i nic po za tym ,a co do Małysza i jego dominacji to wiesz swoi to zawsze swoi,nigdy sie nie znudzi ich dominacja takie życie Narc  (hihihi)(hihihi)(hihihi).

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 28, 2008, 12:37:27 »
Cytat: Anek 56;577173
Wyobraź sobie,że ona podobno zajmuje się projektowaniem odzieży. Jeżeli te stroje wyglądają tak jak te które nosi to szok. A ta kolorystyka jest powalająca.
Po prostu bogata panienka wierzy,że ma talent. Albo ktoś za nie małą opłatą ją w tej bzdurze utwierdza.(widly)

Najbardziej powalające są jak dla mnie jej stroje tenisowe z czarnej skóry i buty do kolan :lol:
A co do jej projektowania to wiedziałam o tym, ale wczoraj znalazłam też stronę internetową http://www.aneresdesigns.com/aneres.html jest kilka fotek :P no a poza tym poczytałam jej wypowiedzi, o tym jak to ona czuje się urodzoną projektantką i że jest w tym świetna :lol: nie ma jak wysoka samoocena :P

Cytat: Ewelina
Myśle że jeszcze troche to Novak i Nadal bedzie numer 1 i 2 oczywiście chciałabym żeby tam był Andy Roddick ,ale to chyba raczej nie możliwe ostatnio.A co do Rogera to poprostu nudzi mnie już ta jego dominacja i nic po za tym ,a co do Małysza i jego dominacji to wiesz swoi to zawsze swoi,nigdy sie nie znudzi ich dominacja takie życie Narc .

Nie, jeszcze trochę i początek rankingu będzie wyglądał co najwyżej tak: 1. Federer, 2. Djokovic, nie ma tam miejsca dla Nadala :PPP ;)
Jak dla mnie to Roger ma taką klasę i gra tak rewelacyjnie i z fantazją (oprócz tych wyjątków, kiedy nie jest w formie), że mógłby jeszcze długo wygrywać :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2008, 12:39:35 wysłana przez Narc (Maddi) »

Anek 56

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 28, 2008, 13:11:36 »
Jak będziesz bogata tak jak ona to też będzie otaczał cię rój pochlebców liczących na profity i cokolwiek będziesz robić będą wychwalać cię pod niebiosa.
Problem zaczyna się wtedy gdy własny rozsądek idzie spać i takie opinie bierzesz na serio. Do tego ten ich ojciec na pewno trochę ma udział w tym że siostry nie cieszą się powszechną sympatią. Trochę to delikatnie powiedziane.(widly)

Ewelina

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:11:06 »
Narc ,ale ja nie podwarzam klasy,finezji i wogóle Rogera bo sie nie da poprostu tylko chciałabym żeby coś sie w końcu zmieniło,urozmaiciło a Roger i tak jest już jednym z najwspanialszych tenisistów w historii i tego nikt nie zmieni.Czemu nie ma tam miejsca dla Nadala?

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:02:33 »
Anek masz rację :)

Czemu nie ma tam miejsca dla Nadala?

Głównie dlatego, że nie podoba mi się sposób, w jaki gra i się zachowuje na korcie, coś strasznego :P

Ewelina

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2008, 02:02:00 »
OK Narc twoje zdanie każdy lubi co innego wiadomo,ale co widzisz złego w jego zachowaniu na korcie(to jest tylko pytanie) ?styl wiadomo rzecz względna ,jeden lubi bez ,drugi jak mu nogi smierdzą   (haha)(haha).

Narc (Maddi)

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2008, 19:07:15 »
Cytat: Ewelina;578025
OK Narc twoje zdanie każdy lubi co innego wiadomo,ale co widzisz złego w jego zachowaniu na korcie(to jest tylko pytanie) ?styl wiadomo rzecz względna

Hmm, może "złego" to nie do końca określenie, które by oddawało to, co czuję, ale niewątpliwie niektóre jego zachowania są dla mnie niesamowicie irytujące... oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia i nie chcę nikogo urazić - no ale jeśli chodzi o konkrety, to myślę szczególnie o jego okrzykach i manipulowaniu gdzieś przy tylnym obszarze spodni przed każdym serwisem, okropnie nieestetyczne :P najlepiej zilustruje to znów filmik: http://www.youtube.com/watch?v=bY_sTcdOa8w - od 00:48; wiadomo, że to jest przesadzone, ale dokładnie o to mi chodzi i tak to wygląda ;P

Anek 56

• Ekspert
Tenis !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2008, 21:40:16 »
Dajcie spokój dziewczyny bo możecie się tak przerzucać argumentami w nieskończoność. Wiadomo że każdy z nas ma jakiegoś ulubieńca i jakiegoś którego nie trawi i nie zawsze można podać racjonalne tego powody dlaczego ten a nie inny. Jak w życiu spotykasz kogoś i na dzień dobry czujesz do niego niechęć choć nic ci ta osoba w życiu złego nie uczyniła. Inny znowu zjedna twoją sympatię od pierwszego spojrzenia. Sam miałem w swej kibicowskiej karierze kilku takich zawodników którym kibicowałem i gdyby ktoś mnie zapytał dlaczego to odpowiedź byłaby nie wiem. Chodzi oczywiście o zawodników zagranicznych bo Polakom to wiadomo. Jeden przykład podałem w temacie biathlon. Z Polskich sportowców to tylko dwóch mnie drażni z czego jeden już skończył karierę. Chociaż gdy startowali to życzyłem im jak najlepiej. Tutaj to możemy spokojnie powiedzieć sobie o sympatiach i antypatiach a wyobrażacie sobie sytuację, że wchodzę do tematu np. o Jacobsenie i piszę że go nie lubię bo to moim zdaniem burak i brzydal. Co to by się działo. Już lepiej byłoby włożyć rękę do gniazda szerszeni.(hihihi)(haha)(buhaha)