Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Ankieta

Kto wygra LM ?

rsenal Londyn
1 (4.8%)
C Liverpool
2 (9.5%)
S Roma
3 (14.3%)
anchester United
8 (38.1%)
C Schalke 04 Gelsenkirchen
0 (0%)
C Barcelona
3 (14.3%)
enerbahce Stambuł
0 (0%)
helsea Londyn
0 (0%)
ikt nie wygra będzie koniec świata
4 (19%)

Głosów w sumie: 13

Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 9468 razy)

joanne

• Ekspert
    • http://www.socze.blogspot.com
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 29, 2009, 17:54:29 »
Ja tylko kojarze jeden moment jak mu się zaszkliły oczy, ale trzymał fason w sumie. Nic nie pobije jednak radości Messiego. ^^
прекрасная девушка с польской ;)

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 29, 2009, 17:59:20 »
i Guardioli:D ten facet mnie rozbraja czasem swoimi reakcjami:D

"W Merseyside są dwa najlepsze zespoły: Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu" Bill Shankly

Ania

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 29, 2009, 20:11:00 »
Ronaldo się trochę wyrobił, ostatnio nawet tak często nie ma pretensji, jak po faulu sędzia nie gwiżdże (haha) A w środę to przynajmniej starał się coś zrobić na obisku, bo reszta to niebardzo ;]
Poza tym mnie interesuje sport i to, jaki ktoś reprezentuje poziom sportowy, więc nie wyzywam nikogo od płaczek i innych takich. To jaki ktoś jest poza boiskiem zupełnie mnie nie obchodzi i po zachowaniu na boisku na pewno nie można tego stwierdzić.

Manchester, za który kolejny rok z rzędu trzymałam kciuki, rozczarował. Wiadomo, że nie zagrali tak, jak potrafią, bo mecz byłby zupełnie inny. Taktyka zawiodła tym razem Fergusona. Swoje też zrobiła ta pierwsza bramka.
Ale i tak w następnym sezonie wciąż będę kibicować MU ;) Było trochę przyrko, ale siatkarze nauczyli mnie, jak pogodzić się z porażką, które u nich są normą... już zdążyli dostać po d*** od makaroniarzy (haha)

Dla pocieszenia dziś obejrzałam sobie na tvp sport zeszłoroczny finał. Miło się wspominało :D
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 20:13:36 wysłana przez Ania »

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 29, 2009, 21:37:00 »
zostając przy temacie Fergusona już dawno straciłam o nim dobre zdanie. Nie zaprzeczam oczywiście jego umiejętnościom trenerskim, bo jego zasługi są ogromne, ale razi mnie brak szacunku i respektu dla niekórych rywli, szczególnie na domowym podwórku. Przegrać 4-1 i mówić, ze było sie lepszą drużyną potrafi tylko on...

"W Merseyside są dwa najlepsze zespoły: Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu" Bill Shankly

natalcia_27

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 30, 2009, 15:02:14 »
nawet Ronaldo stwierdził, że taktyka nie była najlepsza... Ale zgadzam się Ania, chyba tylko on z MU był zaangażowany na 100%, ale troche strzały mu nie wychodziły;)
a Guardiola jest boski, mam nadzieje, że zostanie z Barca jak najdłużej;)

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 31, 2009, 07:34:33 »
ja tylko się zastanawiam jak długo menadżerem MU będzie Ferguson...w jego przypadku chyba nie ma opcji "przemęczenie materiału":P

Nadine

• Użytkownik
  • **
    • http://www.nessa1986.pinger.pl
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 31, 2009, 10:58:48 »
Gdzieś tak w 2\' meczu komentator o Fergusonie : "Skupiony jak rewolwerowiec w westernie" xD, po meczu pomyślałam sobie "rozrewolwerowany, albo wyrewolwerowany" xD

Ronaldo wyszedł, nastroszył grzywkę, zaświecił brylantyną, a Leo potargany (168 cm) pokazał mu o co chodzi w grze w piłkę.
- Wołowski w interii
"Ja wierzę tylko w KKS! Hej Lech, Kolejorz! Gola ,gola! Wierzę tylko w KKS! Hej Lech, Kolejorz! Gola ,gola!
(buzka)(rockband)

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 31, 2009, 16:10:04 »
"..zaświecił brylantyną.."-świetny cytat
Ale doskonale oddaje rzeczywistość:)

natalcia_27

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 31, 2009, 18:38:58 »
ja się normalnie zakochałam w Messim po tym meczu(serduszka)
a cytat bardzo na miejscu;)

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 31, 2009, 19:56:18 »
ja w sumie specjalnie za nim nie przepadam, a najbardziej z Barcelony lubię Xaviego:)
ale taki gol głową w przypadku gościa, który ma 168cm zasługuje na wielką pochwałę:)

joanne

• Ekspert
    • http://www.socze.blogspot.com
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 01, 2009, 22:49:59 »
A ja powiem, że cierpię do tej pory z powodu odejścia Ronaldinho. I chyba nigdy tego nie przeboleję :D Wciąż mam przed oczami Magików moich Eto\'o- Messi- Ronaldinho...
прекрасная девушка с польской ;)

roxy19

• Ekspert
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 02, 2009, 16:52:00 »
niestety drużyny co roku się nieco zmieniają....ja się teraz modlę, zeby z Liverpoolu nie odszedł Xabi Alonso, bo to by było jak odjęcie sobie 10 pkt na starcie Premiership:/