Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Biegi narciarskie  (Przeczytany 8328 razy)

natalcia_27

• Ekspert
Biegi narciarskie
« dnia: Marzec 12, 2010, 15:38:18 »
Nasza Justyna zdobywa kolejny Puchar Świata, a tu nawet nie ma gdzie pisać o jej wyczynach (chyba, że coś przegapiłam ?). A ktoś w ogóle interesuje się biegami ? Bo ja ostatnio coraz bardziej się w to wciągam.

M.

• Użytkownik
  • **
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2010, 15:36:21 »
Justyna dzisiaj odebrała Kryształową Kulę za klasyfikację generalną PŚ :)
Gratuluję ;]

natalcia_27

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2010, 18:40:52 »
I to nawet trzy :D
Kolejny fantastyczny sezon w wykonaniu Justyny. Ja ostatnio jestem pod wielkim urokiem tego co ona wyczynia ;)

Anek 56

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2010, 21:19:31 »
Bo i jest co podziwiać. Ona na IO tak jak Adam na Ammana tak ona trafiła na Bjoergen będącą w życiowej formie i aby ją pokonać musiała wspiąć się na absolutne wyżyny swoich umiejętności. Jej się udało i tylko Adama trochę żal.
Trochę mnie śmieszą ci nasi dziennikarze bo Justyna to nie Adam a oczekiwali, że po skromnym chłopaku z Wisły będą mieli skromną dziewczynę z Kasiny Wielkiej. A tu nic z tych rzeczy. Justyna to pyskata, wyszczekana baba i potrafi fuknąć na pismaków jak się jej coś nie podoba. Kiedy uważa, że coś jej się od związku należy to krzyczy o tym głośno. Wali prosto z mostu to co ma na myśli i niestety to nie jest taki miś przytulanka. W sporcie w krótkim czasie osiągnęła wszystko co mogła i to wszystko zawdzięcza w dużej mierze sobie samej i chyba w jej konkurencji takie cechy charakteru jak upór, żelazna konsekwencja, zadziorność i waleczność które pokazuje są niezbędne do osiągania sukcesu. Jak sama o sobie mówi "taka zawzięta ze mnie baba" Ten finisz na 30 km klasykiem to było coś co chyba każdy kibic będzie pamiętał latami i to złoto które Justyna wyrwała rywalce na ostatnich metrach po pasjonującym finiszu.
Pozostaje mieć nadzieję, że nie zabraknie jej motywacji do pracy w przyszłości ale chyba znając jej cechy charakteru możemy być o to spokojni.

M.

• Użytkownik
  • **
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2010, 16:00:46 »
Justyna to ma taki zadziorny charakterek ;]
A co do jej rywalek to szkoda mi Petry Majdić...
Na IO walka pomiędzy nią a Justyną mogła być bardzo ciekawa.
Wielkie wyrazy szacunku za to co zrobiła... brązowy medal z takimi obrażeniami...

Zico

• Nowy użytkownik
  • *
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2010, 20:31:27 »
Poszukujemy redaktorów na stronę o narciarstwie.
Prosimy chętnych o pisanie na zico@op.pl lub gg 4566651

love skoki

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2011, 21:37:24 »
No i potym sezonie następna kula trafia do naszej Justynki !!
Co można o niej powiedzieć ? Że jest wielka, i to potwierdza myśle że nawet w tym sezonie nie zawiodła swoich kibiców !! Tak trzymaj Justyna ;DD
Królowa jest tylko jedna, zapytana przez dziennikarza o to ile będzie jeszcze sportswomen to odpowiedziała że jest dopiero w połowie !!

vamitha

• Zaawansowany użytkownik
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2011, 21:01:40 »
W sumie ja bym chciała trenowac biegi narciarskie, bardzo podoba mi się ta dyscyplina, mimo, że wolę bardziej skoki.

Kasianka

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2011, 21:11:45 »
brawo dla Justynki, ja od kilku lat oglądam biegi i planuje za rok jechać na zawody które będą pierwszy raz w Pol:D

love skoki

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2011, 22:18:26 »
Cytat: Kasianka;670182
brawo dla Justynki, ja od kilku lat oglądam biegi i planuje za rok jechać na zawody które będą pierwszy raz w Pol:D

Też się wybieram na te zawody!!
Niech Bjorgen lepiej nie przyjeżdża bo normalnie Polscy to jej te leki astmatyczne zabiorą !!
Brawo Justynka jesteś wielka !! Ślicznie powiedziałaś w wywiadzie że w następnym sezonie się nie dasz Marit i że też będziesz walczyć o czwartą już Kryształową Kule!! Piękny gest Justyny co do Petry!!

Kasianka

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2011, 22:37:47 »
Ten gest to tylko Justyna z tego co zauważyłam...
Sama mam astmę nabytą, wiem jak działają te leki, dlatego nie cierpię tych astmatyczek!! Ona na starcie nie są jeszcze zmęczone a już mają "bonus w płucach"...

love skoki

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2011, 23:00:41 »
No ja też to widziała, Justyna przyjaźni się z Petrą!!
A co do Marit to nie lubie jej nie dość że bez kombinezonu wygląda jak chłop !! To uważa się za wielką biegaczke, a tak naprawde to całego sezonu nie wytrzyma jako numer jeden !! To Justyna jest wielka opuściła tylko Liberec, a tak to cały czas była w wyśmienitej formie !! KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA !!!!!!!!!!!!!!

Kasianka

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2011, 23:23:15 »
i wierzę że jeśli Marit będzie za rok biegać cały sezon to w końcu przećpa się lekami i padnie... a jak nie padnie to polka i tak ją pokona, bo jest zaprawiona w bieganiu całego sezonu...

love skoki

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 21, 2011, 01:21:44 »
Cytat: Kasianka;670302
i wierzę że jeśli Marit będzie za rok biegać cały sezon to w końcu przećpa się lekami i padnie... a jak nie padnie to polka i tak ją pokona, bo jest zaprawiona w bieganiu całego sezonu...

O widze Kasianka że też Marit nie lubisz ??:P
Wiesz co trzeba założyć taki fan club kto nie lubi Marit ! Coś w tym stylu xD
I jechać w następnym sezonie na PŚ w biegach do Szklarskiej Poręby, i skopać Marit d***, za naszą Justynke !! :D

Kasianka

• Ekspert
Biegi narciarskie
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 21, 2011, 01:44:29 »
A ja myślę że nie skopać jej dupę żeby nie było jak z Małyszem i Svenem, żeby Justynie wstyd nie było. Jusię trzeba dopingować na maksa, a jak Marit będzie to cisza....
i owszem nie lubię jej...