Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Aleksander Zniszczoł  (Przeczytany 6644 razy)

dżast88

• Ekspert
Odp: Aleksander Zniszczoł
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 28, 2015, 18:54:47 »
Z bólem serca, ale zgadzam się
Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren.

Rafiko122

• Ekspert
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 29, 2015, 11:02:32 »
Myślę że patrząc na Olka to możemy naprawdę zbudować dobrego młodego skoczka tylko trzeba dać mu równe szanse w Pucharze Świata. I ja liczę że Kuba wróci do skakania szkoda mi chłopaka że go kontuzja złapała podczas Letniego GP ;/. A Dawid raczej się cofa i trzeba dać sobie z nimi spokój a nie tłuc cały czas po Pucharze Świata bo to nic nie daje a raczej jemu szkodzi
(rozwal)Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocnij ;) Wiecznie Nie Umierający Fan Skoków Narciarskich ;) (moderator)

monia866

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 17, 2015, 00:10:41 »
Faktycznie podobne "przypadki"mieli Loitz(Zakopane 2004),Ito w Sapporo I jeszcze Roemoren w Predazzo(chyba w 2008,gdzie w ostatniej chwili zlapal sie belki).Moze na zdjeciach I filmikach wyglada to zabawnie,ale sprobujmy sie wczuc w "role"tych skoczkow. W tym momencie na pewno nie bylo im "do smiechu"...walczyli o swoje zdrowie,a moze nawet zycie.Tylko dzieki wycwiczonemu refleksowi i "instynktowi samozachowawczemu"udalo im  sie wyjsc calo z opresji.Mysle,ze rowniez z tego powodu wracaja do zdrowia po kontuzjach szybciej niz zwykly"smiertelnik" ;)