Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Portal  (Przeczytany 5349 razy)

PatienceEstranged

• Ekspert
Portal
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 01, 2012, 10:52:50 »
nie zawsze co nowe to znaczy lepsze ;)
#sharethemountainwithyourfriends

Jarek

• Ekspert
Portal
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 01, 2012, 10:54:46 »
Ale dane to trzeba zaktualizować.

cyna

• Zaawansowany użytkownik
Portal
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:53:13 »
okej, to wypowiem się i ja! mason ma po części rację. co do tych sygnatur w zasadzie to nic nie mówiłam, bo i po co? kiedy wiedziałam, że to nic nie da, ale faktycznie są trochę duże... czasem patrzący na mnie non stop Anders jest przytłaczający... :D poza tym zanim przeczytam te kilka postów mija chwilka, bo faktycznie muszę przewinąć te gigantyczne sygnatury... no i co do tych danych faktycznie trzeba zaktualizować. chyba o niczym innym nie wspominaliście?

Jarek

• Ekspert
Portal
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:55:25 »
Ale czy to naprawdę aż tak przeszkadza?:( Akurat do mojej sygnatury musieliście się przyczepić, claryy miała niektóre podobnej wielkości i było git :]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 23:59:06 wysłana przez Jarek »

Bimba

• Gość
Portal
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2012, 21:19:45 »
Moje prywatne zdanie odnośnie layoutu skijumping :) Ja lubię nowości więc nie mam nic przeciwko zmianą :)
Jeżeli administrator nie wypowie się w ciągu kilku dni, to napisze do niego maila w tej sprawie.

Jeżeli zaś chodzi o podpisy to zgadzam się, że są zdecydowanie za duże. Sama od dłuższego czasu się zastanawiam nad tym czy by nie trzeba było wprowadzić jakiś ograniczeń. Jarku nikt nie "czepia" się Ciebie personalnie. Obserwuje Was wszystkich od dłuższego czasu i każdemu zdarza się taki wielki podpis. Zresztą dawniej też to był problem.

mason

• Nowy użytkownik
  • *
Portal
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 06, 2012, 09:29:22 »
Działo się coś w tej sprawie? Jakieś rozmowy z adminami?

admin

• Administrator
  • Nowy użytkownik
Portal
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:14:22 »
Co do wielkości sygnatur to zostawiam to w gestii Moderatorów tego forum. Jak dla mnie to też są one za wielkie/za ciężkie, ale to rzecz gustu - co kto lubi ;)

Co do zmian na Skijumping.pl to przed zimą dane dot. skoczni i zawodników na pewno zaktualizujemy. Co do layoutu to pracujemy nad tym, w ciągu ostatniego roku mieliśmy już chyba 10 różnych projektów, ale ciężko jest to co jest obecnie zmienić tak, aby nie popsuć :) To bardzo delikatna sprawa i wymaga ostrożności w działaniach...
Pozdrawiam serdecznie,

Administrator Forum
email: admin@skijumping.pl

Jarek

• Ekspert
Portal
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:17:23 »
Zdjęcia też trzeba zaktualizować. Bo są naprawdę stare, i skoczkowie na nich wyglądają zupełnie inaczej niż teraz(przynajmniej niektórzy np. Ammann) ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 17:24:37 wysłana przez Jarek »

mason

• Nowy użytkownik
  • *
Portal
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2012, 11:52:31 »
Cytat: admin;699642
Co do layoutu to pracujemy nad tym, w ciągu ostatniego roku mieliśmy już chyba 10 różnych projektów, ale ciężko jest to co jest obecnie zmienić tak, aby nie popsuć :) To bardzo delikatna sprawa i wymaga ostrożności w działaniach...

No to można jakąś ankietę na forum lub portalu przeprowadzić i zostawić opcję wyboru między starym a nowym stylem.

cyna

Portal
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2012, 00:41:19 »
ja mam takie pytanie do masona: dlaczego tak ci zależy na zmianach na forum, na którym w zasadzie wcale się nie udzielasz, oczywiście nie biorąc pod uwagę tematu "portal"?
a co do layout\'u podoba mi się opcja wyboru stylów, może ten obecny nie jest jakiś powalający, ale w prostocie siła :)

Jarek

• Ekspert
Portal
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2012, 09:43:22 »
No właśnie, manson, zapraszamy do udzielania się też w innych tematach ;)

mason

• Nowy użytkownik
  • *
Portal
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2012, 11:18:38 »
Cytat: cyna;699686
ja mam takie pytanie do masona: dlaczego tak ci zależy na zmianach na forum, na którym w zasadzie wcale się nie udzielasz

Zwróciłem jedynie uwagę na gigantyczne sygnatury, to tyle. Nie wymuszam by ktoś to zmienił, ale mniejsza. Głównie chodzi mi o portal.

Bimba

• Gość
Portal
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:50:26 »
ja sądzę. że część osób może nie rozumieć, że mason pisząc portal ma na myśli http://skijumping.pl/ ;-)

cyna

Portal
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2012, 00:27:50 »
@Bimba - wiem, wiem, kojarzę (nie wiem czy słusznie) login "mason" z komentarzy pod artykułami na stronie ;)

mason

• Nowy użytkownik
  • *
Portal
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 13, 2012, 09:44:42 »
nein, nie ukrywam się pod nickiem mason w komentarzach pod njusami