Nowa wersja forum już działa! Przez najbliższe dni będziemy je sukcesywnie poprawiać/usprawniać. Wszelkie uwagi i propozycje możecie zgłaszać tutaj:
http://forum.skijumping.pl/index.php/topic,4506.msg755026.html#new

Autor Wątek: Co Cię dziś zasmuciło?  (Przeczytany 18425 razy)

Magdaa

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2013, 22:07:15 »
a niektórzy potrafią się bawić innymi ludźmi...
"I know it is hard to accept, but unhappiness is more common than happiness.”

Poison girl

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2013, 22:35:39 »
Niestety,głównie tak już mają...
Mój dzisiejszy dzień to jakaś porażka,od rana użeram się z natrętnym kretynem,potłukłam się przez kota tak że niemogę ani siedzieć,ani stać,ani leżeć,na dodatek na mailu zawirusowany spam(chamstwo w państwie) a to dopiero poniedziałek,a podobno jaki poniedziałek taki cały tydzień....

Atka

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 17, 2013, 18:59:22 »
Ostatnio zasmuciło mnie i smuci nadal- co się dzieje ostatnio na forum :(
Rozpada się....(smutek2)
i dlaczego jak się już sypie to wszystko?!
Forum (glaszcze).
Kibice (beczy)...a podobno: "ramię w ramię na trybunach", "z wami poszedłbym na koniec świata", "bo w jedności nasza siła", "wierni barwom" itp., itd...
Czyli to wszystko okazało się pustymi słowami?

Magdaa

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2013, 19:29:55 »
proponowałabym z edytować tytuł wątku na: Co Cię dziś zasmuciło i wkurzyło?" bo pewnie każdą z was więcej razy coś wkurza niż smuci.
ja się wkurzyłam na moja klase!. doszło do takiego stopnia że mogą zamknąć nasz profil i wyrzucić wszystkich ze szkoły, a tym co są w klasie i zależy bo jest tam parę osób przeniosą do innej klasy o innym profilu i trzeba będzie zaczynać od 1 klasy!. dzisiaj pani powiedziała: już mnie nie interesuje, że macie po 10 spr w ciągu tygodnia, nie interesuje mnie to, że nie zdacie, nie będzie z żadnego przedmiotu przekładania spr ani dawanie drugiej szasny na poprawę go po terminie. od teraz do końca roku radźcie sobie sami". nie dziwie się, że tak powiedziała. ona dla nas wszystko robiła. WSZYSTKO! latała jak głupia. jak policja miała być wzywana bo zamknęli się w klasie i jarali faje. gadała godzine z dyrem żeby policji nie wzywał. połowa klasy ma zamiar nie zdać - latała o poprawy. ogólnie wszystko. a co za to dostała? chamstwo, bezczelnoś, brak szacunku, olewka po całości. ile razy można prosic? na każdym przedmiocie nie da się lekcji przeprowadzić, bo drą gumiory. jakby nie mogli się uspokoić chociaż na 30 min. klną na lekcji wyzywają nauczycieli wgl... jak ktoś z nas zwróci im uwagę to: zamknij ryj i uj. a takto do mnie czy do innych co się naprawdę uczą mówią pomóż mi, prześlesz notatki? aaaa. teraz to niech w du*e mnie pocałują. pomagałam im żeby nie mieli tych pał. teraz to mnie uj interesuje. mogą mieć nawet ich milon. i mogą mnie znienawidzieć. nie interesuje mnie to!

przepraszam was że tak się rozpisałam, ale no musiałam się wyżalić, bo jestem tak wkurzona do tej pory, że aż zjadłam dwa opakowania ciastek !

Arkona

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2013, 22:01:42 »
Cytat: Atka;729884
Ostatnio zasmuciło mnie i smuci nadal- co się dzieje ostatnio na forum :(
Rozpada się....(smutek2)
i dlaczego jak się już sypie to wszystko?

Zgadzam się, czasem jak to widzę, to odechciewa mi się cokolwiek pisać i komentować. Wiadomo, że sezon ogórkowy i nudy, ale to nie powód by się kłócić itd.
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Jarek

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2013, 22:05:31 »
No ja już sie hamuje. :]

Arkona

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2013, 22:07:33 »
Wrzućcie na luz, bo aż się przykro robi.
"Jestem gladiatorem powietrza, a moje narty to miecze."

Atka

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 18, 2013, 14:37:17 »
Dokładnie :(
Nawet pisać mi się odechciewa bo taka atmosfera....

Poison girl

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:38:20 »
Smutno mi jak czytam niektóre posty na forum...

Magdaa

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:57:42 »
mnie denerwuje chamstwo i bezczelność niektórych ludzi ;/. stoi jedna blondi z mojej klasy za mną i perfidnie mnie obgaduje, ze aż wszystko słyszałam i pokazuje na mnie palcem, głupota to jej cecha wrodzona ;/. w piątek też tak było. stały se w grupce te lalkostrzały i gadały coś do siebie i się na mnie patrzały i śmiały mi się prosto w twarz. nienormalne. takie fajterki a obgadują za plecami, żal..

Jarek

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 26, 2013, 16:57:34 »
Je***y autobus,  zamiast około 15 minut jazdy, prawie 45!!!!!(wzdłuż trasy tramwaju na dodatek!) i duszności jak nie wiem co!

Magdaa

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2013, 11:56:12 »
a mnie tak słońce spaliło, że szok. na ramieniach i na dekoldzie. mogłyśmy tak nie szaleć z koleżankami na waksach, no ale nie sądziłyśmy, że nas tak przypali. masakra. cała czerwona jestem. dobrze, że miałam podkład, bo twarz to dopiero by mi się zjarała:-(

Atka

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2013, 12:29:11 »
Uuuułaa...:( piecze
Nie fajnie, niet. Dlatego ja się nie opalam, zwłaszcza że mam jasną cerę i do tego wrażliwą :( jak ja bym się z kimś chętnie zamieniła,
jeszcze na dodatek jak mnie złapie to na czerwono i nie przechodzi w brązowy tylko ewentualnie jakiś taki jakby pomarańczowy. Unikam słońca i krem z filtrem 50 minimum
Jak ja innym zazdroszczę :(
a nie kurde przybieram barwy narodowe biało-czerwona kurde blaszka :/

Poison girl

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 27, 2013, 20:38:55 »
Co do opalania,to ja zawsze brązowa jestem,wręcz czekoladowa,barzdzo szybko się opalam i zwykle na brązowo,w ubiegłe wakacje to mnie wręcz wkurzało bo normalnie jak murzyn:) a co mnie dziś zasmuciło? Myśl że ON jest teraz gdzie indziej...

Magdaa

• Ekspert
Co Cię dziś zasmuciło?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 27, 2013, 22:25:13 »
mnie nigdy nie chyta na czerwono, teraz to tak wyjątkowo. piecze jak cholerka, a na dodatek skóra będzie mi schodzić. Masakra jakaś.